Какъв прах

  • 1 572
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 334
Персил Сензитив   Peace
В началото перех с Тео бебе и бях също много доволна!

# 31
  • Мнения: 3 760
Тео бебе.

# 32
  • Мнения: 2 047
  Ариел.

# 33
  • Мнения: 177
Прала съм с всички горе изброени и от САНО-то съм най-доволна. А на тези които не им излизат петната казвам малка хитрост. Всички знаем, че плодовете ( особено, ако е сочно изцапано) трудно излизат с какъвто и да е прах. Та като се нацапа лигавника или дрешката слагате плата там където е петното в чаша, така че да се получи кладенче и наливате ВРЯЩА вода отгоре всичко излиза безотказно  Party

# 34
  • Мнения: 292
Никой ли не ползва Тандил Сензитив?Аз саМ МНОГО ДОВОлна от него?


# 35
  • Мнения: 5 299
Докато беше бебе, ползвах Персил - сега Ариел.

# 36
  • Мнения: 509
Само с Frosch  бебе.Горещо ти го препоръчвам.

# 37
  • Мнения: 4 181
Като беше по-мъничка - Персил Сензитив - страхотен е, изпира всякакви петна и мирише много хубаво. Много мами препоръчват и един израелски, чието име не знам.
Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 2 884
Сано максима Peace

# 39
  • Мнения: 318
И аз ползвам "Тео бебе" още преди да се сблъскам с проблема (пюре, плод, пропуснали памперси). Изпира петната, като не избелва цветовете, дрешките му ухаят нежно и ненатрапчиво (за разлика от дрехите на мама и тати, при които ползвам допълнително омекотител), не предизвиква дразнене на кожата и става и за ръчно пране, и за пералня.

Твърдо за Peace

Но от известно време пера и с Бонокс с омекотител.

# 40
  • Русе
  • Мнения: 659
С Тео бебе и съм много доволна Peace

# 41
  • Мнения: 595
Специално търсих Сано Максима и то доста обикалях.
Междувременно взех Тео бебе за да прера с нещо.
Сега като се замисля  - пера със Сано и то течен и тн, но го чакам да свърши и ще зи купя пак Тео - по-хубав е. Поне според мен.
А Саното оставя такива петна от наакано като изпусне памперса... Ужас!

Общи условия

Активация на акаунт