Колко струва обезкосмяването с електролиза?

  • 3 969
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте. Интересува ме приблизително как вървят цените на обезкосмяването с електролиза. Някой, който си е правил, може ли да сподели колко струваше?

# 1
  • Мнения: 5 854
Здравей, в България е по-разпространено названието "електроепилация", отколкото "електролиза".

Този метод на обезкосмяване е по-бюджетен от лазерната епилация, например.

Неприятният момент е, че макар електроепилацията, за разлика от лазера, да е подходяща за всеки тип косми (включително - руси, рехави, нежни), има вероятност да остави трайни поражения по кожата - например, дълготрайни наранявания, белези, пигментации и др.
Задължително първо опитай с много малка зона, за да видиш как ще ти се отрази - не давай да ти махат повече от 20 косъма наведнъж, защото може електроепилацията да не е твоят метод.

Различните студиа работят на различни тарифи, но както казах - цените цялостно не са високи (това за София).

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря за насоките!

# 3
  • Мнения: 8 759
Около 0.40-0.80 ст на минута е , аз ходих преди тъй като съм с руси косми по лицето , бях редовна месец , като стоях по 3-4 ч тъй като моите са много .

За жалост имаше ефект наистина се махнаха , но спрях защото беше на 250 км От мен и всеки път сама шофирах , а в  един ден заедно със самата електроепилация ми идваше в повече .

Към днешен ден имам отново същото количество поникнали , даже мисля че са повече .
И отнов търся студио , но във Варна или околности , Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт