и пак за химна

  • 2 433
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
Не е въпросът да ни платят някаква значима сума или да ни опростят външния дълг, не става въпрос за пари, а да реагираме по някакъв начин. По-скоро бих се чувствала удовлетворена, ако публично се извинят - на България и всички българи.
Защото наистина ни обиждат, баси. И ако въобще знаят, че това е бг химн, със сигурност си мислят, че никой нищо няма да им направи, за съжаление.
  Така мисля и аз! Аз написах доуточнението само за информация-някъде Нана беше попитала Grinning, но наистина не е въпросът в нашия Наказателен кодекс и въпросното наказание-реда за търсене на отговорност е по-сложен,и честно казано не ми се задълбава Confused/освен ако няма по-любопитни,но на лични съобщения давам консултации Laughing/.По-скоро,да вземат отношение въпросните отговорни лица и да се извинят-ако ние се изгаврим с техния химн,до дипломатически скандал едва ли не ще се стигне #Cussing out,ще ни вдигнат във въздуха-нали се смятат за най-велики #Cussing outХайде,да не навлизам повече в темата,че съвсем се ядосвам!

# 16
  • Мнения: 3 091
кажете ми моля, нямам време нищо да свалям или гледам, какво има във филма?

# 17
  • Мнения: 1 860
 Извинявам се ако малко безотговорно подходих с темата, опитах да вкарам малко хумур  newsm78
Разбира се че ми е криво...

# 18
  • София
  • Мнения: 38 419
кажете ми моля, нямам време нищо да свалям или гледам, какво има във филма?

Е виж линка в началото на темата... В края на статията се разказва и филма.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
Не е въпросът да ни платят някаква значима сума или да ни опростят външния дълг, не става въпрос за пари, а да реагираме по някакъв начин. По-скоро бих се чувствала удовлетворена, ако публично се извинят - на България и всички българи.
Защото наистина ни обиждат, баси. И ако въобще знаят, че това е бг химн, със сигурност си мислят, че никой нищо няма да им направи, за съжаление.
  Така мисля и аз! Аз написах доуточнението само за информация-някъде Нана беше попитала Grinning, но наистина не е въпросът в нашия Наказателен кодекс и въпросното наказание-реда за търсене на отговорност е по-сложен,и честно казано не ми се задълбава Confused/освен ако няма по-любопитни,но на лични съобщения давам консултации Laughing/.По-скоро,да вземат отношение въпросните отговорни лица и да се извинят-ако ние се изгаврим с техния химн,до дипломатически скандал едва ли не ще се стигне #Cussing out,ще ни вдигнат във въздуха-нали се смятат за най-велики #Cussing outХайде,да не навлизам повече в темата,че съвсем се ядосвам!

И аз това си помислих - брей как мерят нещата с различни аршини - за техният химн стоят мирни, ръце на сърцето, вълнения,  насълзени очи, а нашият ще ми го слагат за фон на нацисти. Нахалници.
За мен по-хубав химн от нашият няма - това съвсем сериозно.

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 17:07 от Етиа

# 20
  • София
  • Мнения: 722
Мръсници гадни  #Cussing out
Ако беше обратната ситуация сигурно щяха да ни скъсат з******те да им се извиняваме...... #2gunfire

# 21
  • Мнения: 3 491
До Асоциацията на американските адвокати трябва да се пише, си мисля. Ето им сайта:

http://www.abanet.org/

Случаят според мене е достатъчно грозен, печеливш, и допускам, че ще има мераклии да се захванат с него.

# 22
  • Мнения: 3 569

Няма какво да пишем.. "24 часа" са го написали на първа страница. Това е достатъчно, вярвай ми Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 932
Мръсници гадни  #Cussing out
Ако беше обратната ситуация сигурно щяха да ни скъсат з******те да им се извиняваме...... #2gunfire

Така е за съжаление като сме малка страна...интересно дали висшите ни политици ще се осмелят да потърсят сметка на "големия брат"...

# 24
  • Мнения: 3 569
Разбира се, че ще бъде потърсена отговорност от държавниците ни. Конституцията обаче гласи, че това нещо се наказва с лишаване от свобода до 1 година или глоба от 600 лв. примерно. .... смешна работа !

# 25
  • Мнения: 1 616
Аз не мисля, че гаврата е умишлена - просто явно онея са такива профани, че съвсем не са подозирали, че въпросната музика може да е нечий химн. Но това, разбира се, не значи, че не трябва да си получат заслуженото!

# 26
  • Мнения: 3 634
Редактирам мнението си...

Видях и чух... ужас.

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 21:32 от Мама от Финландия

# 27
  • Мнения: 7 474
Аз не мисля, че гаврата е умишлена - просто явно онея са такива профани, че съвсем не са подозирали, че въпросната музика може да е нечий химн. Но това, разбира се, не значи, че не трябва да си получат заслуженото!

И на мен не ми се вярва да е умишленно, но да си носят отговорност! Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 546

Няма какво да пишем.. "24 часа" са го написали на първа страница. Това е достатъчно, вярвай ми Simple Smile
не е! институциите да си действат, доре е да се покаже, че има и недоволни граждани!
До Асоциацията на американските адвокати трябва да се пише, си мисля. Ето им сайта:

http://www.abanet.org/

Случаят според мене е достатъчно грозен, печеливш, и допускам, че ще има мераклии да се захванат с него.
ама аз нямам намерение да ги съдя, просто искам да си изразя недоволството  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 187
Още преди месец като го гледахме този филм с мъжа ми останахме потресени от гаврата с химна ни.
кажете ми моля, нямам време нищо да свалям или гледам, какво има във филма?
Като слизат нацистите от камионите пускат българския химн за фон  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт