Как и защо ходите на море?

  • 2 446
  • 33
  •   1
Отговори

Анкета

Защо ходите на море

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 526
Ние ходим от години на палатка. newsm41 Аз така разбирам почивката на морето. Иначе квартирите, хотелите, лудницата по улиците в курортите ме изнервя. Сега трябва да "привикна" и дъщеря ми към къмпингарските условия и мисля, че ще й хареса много. Най-много ми харесва, че по цял ден съм до морето, сутрин мога да си гледам изгрева,   grinning039 което е страхотно, а вечер да си пийвам нещо на дървения бар на прибоя.  cheersПоне за мен по-хубава почивка от това - няма! newsm74

# 31
  • Мнения: 2 839
И четирите, трудно ми е да отлъча лидер в групата  Mr. Green
Но сякаш най-много 4та опция.

# 32
  • Мнения: 2 839
Интересно ми е ние ли сме изключение? Вие сте ...

Преди да се родят децата си имахме идеална компания в лицето на семейство без деца. Не само на почивките, но и уикендите бяхме заедно, по кръчмите, добре се спогаждахме. Изискванията ни за местата бяха еднакви. Никой никого не е задължавал да се съобразява за това какво ще се прави по време на почивките. На някой му хрумне идея, сподели я, който иска се включва, който иска се цепи, никой не му се сърди. Това се отнася и за нас като семейство. Ако на мъжа ми му се ходи някъде, а на мен не, сръдня няма, всеки да си прави кефа.
Е, сега с децата е доста различно, още повече, че са две и то малки. Покрай `почивката` с тях имаме доста задължения  Mr. Green Това лято за първи път ще бъдем с децата и с компания на почивка. От никой нищо не очаквам, ще се съобразявам само с нуждите на децата си.

# 33
  • Мнения: 1 383
И ние с мъжа ми си задаваме тоя въпрос. След като ходенето на море с деца е всичко друго, но не и почивка. Може би за да сменим обстановката... Опциите ми са "Защото обожавам морето" и "заради децата".
С познати не сме ходили, точно защото не можем да се нацелим с никого като стандарт и интереси. Но с деца е по-лесно ако има и други деца...

Общи условия

Активация на акаунт