Куче или котка

  • 3 651
  • 80
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
май такава тема е нямало Grinning

аз съм фен на куче - верни до гроб, истински приятелчета Heart Eyes
котките са ми лигави и ми се видят коварни същества  - винаги имам едно наум като съм в близост до такова същество Tired

# 1
  • Мнения: 46 438
По принцип котка, но само по принцип. Не искам домашен любимец  Whistling

# 2
  • Мнения: 5 299
май такава тема е нямало Grinning

аз съм фен на куче - верни до гроб, истински приятелчета Heart Eyes
котките са ми лигави и ми се видят коварни същества  - винаги имам едно наум като съм в близост до такова същество Tired
Мнението ми е 1;1 с твоето Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 492
аз обичам котките, обичам и кучета, но определени породи. Куче за дом.любимец бих си взела само ако живеем някога в къща.

# 4
# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
засега водим Flutter Mr. Green

# 6
  • Мнения: 698
Котка!!! Интелигентно, гальовно и индивидуалист.  Heart Eyes А и не се налага често да му миеш краката.  Mr. Green

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И 2те много ги обичам всички животинки  Hug

# 8
  • Мнения: 6 874
Котка - красива, мекичка, чиста, не иска разходки, не ти скача всеки път като понечиш да ядеш нещо. Недостатъци - понякога пикае извън тоалетната и може да надраска мебелите.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 113
Куче,но за съжаление нямам,от котките незнаеш какво можеш да очакваш,милички са ,но не бих рискувала.

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Куче, но само ако някой ден имам къща с двор Simple Smile

# 11
  • Мнения: 817
Имаме и двете ,но определено котката ме кефи повече-хитра ,досетрива ,пресметлива и тя е господар на двора.Много ме кефи как кучето /Немса овчарка/  и има такъв респект.

# 12
  • Мнения: 5 622
 Аз обичам всякакви животни. Не мога да кажа, че обичам животните, пък после да уточнявам кое обичам кое не. Според мен, или обичаш животинките като цяло, или не. Моята любов лично е безпрекословна към всякакви твари  Peace

В крайна сметка всяко живо същество заслужава уважението на околните.

И стриктно по темата- обичам и съм имала и куче и котки едновременно. Сега имаме само куче. Но обожавам и котките.   Heart Eyes Hug

# 13
  • Мнения: 4 806
КУЧЕ

котката е предател (за мен). Лукава, непостоянна...

Имали сме, имаме и мислим да имаме още кучета. Големи, силни и умни.

# 14
  • Мнения: 5 622
Куче,но за съжаление нямам,от котките незнаеш какво можеш да очакваш,милички са ,но не бих рискувала.

Това съвсем не е вярно..Странно как се носят градски легенди за котките, горките  Joy

Общи условия

Активация на акаунт