В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 411
  • 756
  •   1
Отговори
# 390
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Skk007, котето е разкош😍 Вече имаме няколко обаче. Пробва ли през фейса да я предложиш? Дано и се намери дом.

Дари, мисля, че автобусите за Габрово спират на спирката на пазара- поне преди спираха със сигурност, от няколко години не пътувам вече. Това е тел на автогарата, попитай ги- 062640908

# 391
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Търся също фирма или нещо подобно където приемат или вземат бяла техника, която не работи не ми се изхвърля на боклука с оглед околната среда.
http://www.upravlenienaotpadaci.com/bg/contact/%D0%BA%D0%BE%D0%B … %D1%82%D0%B8.html

И питане за H&M кампанията за предаване на стари дрехи - някой полвал ли я и трябва ли да имат определен обем дрехите да са опаковани или мога да ги занеса в торби и какъв ваучер ти дават?
Информация от лятото - занесох една пълна чанта (от големите, по-плътни пазарски торбички). Предадох на касата. Получих ваучер за отстъпка -15%, който важи само за ненамалени стоки, ако не се лъжа.

Sladkishi, видях именно твоите обяснения в темата за ламиниране на мигли  Wink.
Сиска, благодаря за включването  Heart Eyes!

# 392
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Цитат на: opelcorsa link=topic=1056854.msg38031599#msg38031599 date=15472

[quote author=opelcorsa link=topic=1056854.msg38031599#msg38031599 date=1547290923
И питане за H&M кампанията за предаване на стари дрехи - някой полвал ли я и трябва ли да имат определен обем дрехите да са опаковани или мога да ги занеса в торби и какъв ваучер ти дават?
Информация от лятото - занесох една пълна чанта (от големите, по-плътни пазарски торбички). Предадох на касата. Получих ваучер за отстъпка -15%, който важи само за ненамалени стоки, ако не се лъжа.

Sladkishi, видях именно твоите обяснения в темата за ламиниране на мигли  Wink.
Сиска, благодаря за включването  Heart Eyes!
Ваучерът важи при закупуване на стоки на стойност минимум 40 лв.

# 393
  • В.Търново
  • Мнения: 6 676
Освен, че покупката ти трябва да е над 40лв  ваучерът с 15% отстъпка важи само за един от артикулите, които си купувате, а не за цялата покупка.

# 394
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 847
До спортното има мебели втора ръка, преди беше детски магазин.

# 395
  • Мнения: 1 780
Благодаря за отговорите

# 396
  • В.Търново
  • Мнения: 6 676
Знаете ли кой добър ортопед оперира сега в Търново?И колко ще струва за избор на екип?За Плевен в Авис Медика разбрах, че е 1200лв само за избор на екип.Потресох се......

# 397
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500


Теодора Костадинова също е много добър зъболекар, Карина Попова също.
На каква възраст са приблизително?

Теодора е около 40, а Карина е около 35.

# 398
  • Г. О.
  • Мнения: 1 711
Здравейте. Моля ви да ми напишете къде в града има магазини за бебешки дрехи, играчки? Дори и да е някое много малко магазинче, няма значение. Не е задължително да е по центъра, мястото не е проблем. Аз знам за Трите прасенца, магазин Лорели на 5-то Авеню, Комсед, едно магазинче срещу Строителен техникум и едно на Н. Габровски между Скорпиона и Нова болница. Допълвайте, ако се сещате за други. Благодаря:blush:

# 399
  • Мнения: 1 167
м/у Хляб и приятели и Уникато има миниатюрно магазинче с детски дрешки на витрината.

# 400
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Някой има ли впечатления от това масажно студио: https://grabo.bg/veliko-tarnovo/klas-masaj-03usn7r ?
Бях взела два ваучера за коледни подаръци от друго студио, но там 5 дни преди изтичане срока на ваучера отказаха да запишат час, защото графикът им бил пълен Sad
Та сега се оглеждам за нещо еквивалентно и изскочи офертата за студио Лилия Галант.

# 401
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Здравейте. Моля ви да ми напишете къде в града има магазини за бебешки дрехи, играчки? Дори и да е някое много малко магазинче, няма значение. Не е задължително да е по центъра, мястото не е проблем. Аз знам за Трите прасенца, магазин Лорели на 5-то Авеню, Комсед, едно магазинче срещу Строителен техникум и едно на Н. Габровски между Скорпиона и Нова болница. Допълвайте, ако се сещате за други. Благодаря:blush:
На втория етаж на 5-то авеню магазин Теди, долу на 5-авеню на откритите магазинчета има няколко за детски дрехи.

# 402
  • Мнения: 1 167
Някой има ли впечатления от това масажно студио: https://grabo.bg/veliko-tarnovo/klas-masaj-03usn7r ?
Бях взела два ваучера за коледни подаръци от друго студио, но там 5 дни преди изтичане срока на ваучера отказаха да запишат час, защото графикът им бил пълен Sad
Та сега се оглеждам за нещо еквивалентно и изскочи офертата за студио Лилия Галант.

бях си купила ваучер лятото. Какво да кажа - става за релакс, масажистката е разговорлива, занимава се с рейки, пита за позволение да го включи в масажа, но е лек, повърхностен масаж. Много нови неща научих, даде ми препоръки за книги, билки, китайски точки.

# 403
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Бяха ми подарили ваучер за там мин година. Хареса ми масажът, много е отпускащ, масажистката разбра, че искам просто да се " размажа " и изобщо не се опитва да говори. Това за мен е доста важно- не обичам да водя светски разговор с непознати, когато съм отишла за услуга. Та аз даже скоро си мислех да отида, ще си взема сега ваучер. Но аз ходя рядко на масажи и не съм голям специалист, съответно критерий 😉

# 404
  • Мнения: 2 688
Някой има ли впечатления от това масажно студио: https://grabo.bg/veliko-tarnovo/klas-masaj-03usn7r ?
Бях взела два ваучера за коледни подаръци от друго студио, но там 5 дни преди изтичане срока на ваучера отказаха да запишат час, защото графикът им бил пълен Sad
Та сега се оглеждам за нещо еквивалентно и изскочи офертата за студио Лилия Галант.

Можело е да поискаш връщане на парите от Грабо, поради невъзможност за изпълнение на услугата.

Общи условия

Активация на акаунт