Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 авг. 2018, 16:27 ч.

В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

• 4 751
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • В. Търново
Да попитам аз къде се намира ясла "Слънце"?

Свтофарите на пожарната, от "Уникато", слизаш надолу, към складовете. Преди следващите светофари, пресечката вдясно. На центъра, долу- горе, ул. " Мизия".

# 91
Благодаря,сещам се за мястото,просто не го свързвах с името:)

# 92
  • В.Търново
Трябва ми някой от града, който пуска поръчки към Спортдиректа.

# 93
Здравейте, моля препоръчайте ми кардиолог и уролог във града. Наясно съм с  мнението за лекарите във ВТ, но имаме нужда от консултация за момента, ако се наложи, ще се насочим към София или Плевен.
Благодаря предварително

# 94
  • Велико Търново
Здравейте, моля препоръчайте ми кардиолог и уролог във града. Наясно съм с  мнението за лекарите във ВТ, но имаме нужда от консултация за момента, ако се наложи, ще се насочим към София или Плевен.
Благодаря предварително

За кардиолог доктор Трендафилов, за уролог вече не ги познавам Peace

# 95
  • В.Търново
Благодаря предварително

За кардиолог доктор Трендафилов, за уролог вече не ги познавам Peace
Д-р Трендафилов не откри един проблем на съпруга ми, хем му пуска изследвания и го гледа на ехограф.В София една доцентка в Сити Клиник разбра за какво става на въпрос.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт