Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 авг. 2018, 10:03 ч.

АПРИЛчето в края на лятото - тема 10

• 4 402
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
Права си, днес рева като го оставих. Отворих вратата и се потресох - в стаята огромна плазма! На нивото на земята! На нея детски филмчета
Кажете ми, нормално ли е в яслите това нещо?
Ние не сме давали да се гледа телевизия все още, защото обича да се залепя за екрана, а там със сигурност така прави, и едва ли го дърпат, защото тогава реве..

# 76
  • София
За съжаление не можеш да очакваш да ти гледат детето както ти си го гледаш...

# 77
Сигурна съм, просто в момента емоциите бушуват  Sad

# 78
  • София
Дано по-скоро свикне, че и да му хареса на детето:)

# 79
  • София
О, да, телевизията е широко използван укротител в детските заведения. Който не одобрява - вкъщи🙄 И аз с номер едно се разправях, после се примирих. Бях вечно малцинство. Родители дори събираха пари и купиха двд, да си гледат филмчета...

# 80
Алиса оставяй го за по малко и постепенно увеличавай часовете, мисля че с по плавен преход ще е по лесно и за теб и за детето.
Но моето мнение е лаишко 😳
Ох много е неприятно това със яслите и градините. От една страна детето има нижда от контакти с деца и среда различна от вкъщи, но наистина как го гледат.... ?! Не можем да очакваме, че ще е с нашите разбирания и принципи... мен от това много ме е страх. Но такова е!
За телевизията, аз не пусках, и я научих да не гледа. И сега дори аз се опитам да я баламосам с песнички или детско филмче, за да свърша нещо, но тя го забелязва за 2 минути и не гледа. Тепърва ще разбера това за добро ли е.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт