Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 4

  • 68 513
  • 776
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 11 762
За ин витро :Тимева, Савова, Юнакова, Коновалова. Първите две трудно се записват часове. Арабаджи също, Андрева също са добри.

# 76
  • Мнения: 9 865
Още по един палец за Юнакова и Коновалова!

# 77
  • Мнения: 402
+1 Андреева.

# 78
  • Мнения: 54
Аз бях при Арабаджи, много съм доволна, върши си работата много добре и и много мила, а също такана ражданито ми беше и Кововалова, останах с много добри впечатления и от нея.

# 79
  • Мнения: 244
Момичета, има ли някоя мама вече раждала при доц. Андреева? Ще съм благодарна ако сподели малко впечатления ... като например:
 - подкрепя ли естественото раждане
 - достатъчно търпелива ли е да изчака нещата да се случат естествено или бърза с окситоцина
 -подкрепяща и окуражителна ли е по време на раждането
 -проследява/ посещава ли си пациентките след самото раждане

И изобщо всякакви впечатление, които може да споделите ще са ми от полза, тъй като съм голяма паника. Много благодаря Simple Smile

# 80
  • Мнения: 223
Момичета, а какво се случва, когато твоето АГ не на разположение за раждането? Можеш ли да кажеш, кого да повикат? И оставят ли те на някой стажант да ти води раждането? Ходила съм 2 пъти извън нормалното работно време и ме преглеждаха стажанти. Даже като попълвах документите за раждане имаше една декларация за участие на стажанти, подписах я, а сега се чудя дали да не я анулирам. Моето АГ го няма сега, всеки момент мога да родя и ми е много притеснено 😥

# 81
  • Мнения: 402
Момичета, има ли някоя мама вече раждала при доц. Андреева? Ще съм благодарна ако сподели малко впечатления ... като например:
 - подкрепя ли естественото раждане
 - достатъчно търпелива ли е да изчака нещата да се случат естествено или бърза с окситоцина
 -подкрепяща и окуражителна ли е по време на раждането
 -проследява/ посещава ли си пациентките след самото раждане

И изобщо всякакви впечатление, които може да споделите ще са ми от полза, тъй като съм голяма паника. Много благодаря Simple Smile
Галя, аз съм раждала при доц. Андреева , но по медицински причини бях секцио и не мога да кажа , как води естествено раждане. При мен много се надяваше бебето да се обърне , но като не стана се примири. От тук съдя ,че подкрепя естественото раждане. Аз и до ден днешен съм си нейна пациентка и ме следи , нищо , че съм родила преди година и половина. Не смятам и да ходя при друг лекар , освен ако не се налага. Успех

# 82
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Момичета, има ли някоя мама вече раждала при доц. Андреева? Ще съм благодарна ако сподели малко впечатления ... като например:
 - подкрепя ли естественото раждане
 - достатъчно търпелива ли е да изчака нещата да се случат естествено или бърза с окситоцина
 -подкрепяща и окуражителна ли е по време на раждането
 -проследява/ посещава ли си пациентките след самото раждане

И изобщо всякакви впечатление, които може да споделите ще са ми от полза, тъй като съм голяма паника. Много благодаря Simple Smile
аз съм раждала при нея естествено , никога неми е и споменавала за секцио . Сложиха ми окситоцин веднага, но аз бях с изтекли води, така че трябваше да се бърза Simple Smile Беше късно вечерта, взеха я от тях чак като имах по-голямо разкрити, иначе имаше една акушерка при мен през цялото време. Самото раждане си протече добре, бяха тогава екип с д-р Димитров .
След това идва да ме вижда един или два пъти

# 83
  • Мнения: 2 123
Момичета, а какво се случва, когато твоето АГ не на разположение за раждането? Можеш ли да кажеш, кого да повикат? И оставят ли те на някой стажант да ти води раждането? Ходила съм 2 пъти извън нормалното работно време и ме преглеждаха стажанти. Даже като попълвах документите за раждане имаше една декларация за участие на стажанти, подписах я, а сега се чудя дали да не я анулирам. Моето АГ го няма сега, всеки момент мога да родя и ми е много притеснено 😥

Разбира се, че трябва да анулираш декларацята, ако не си съгласна да ти се мотаят или те израждат стажанти или специализанти. Твоят лекар не ти ли каза, кой го замества, когото е излязъл в отпуск? Защо не потърсиш друг на когото да се довериш още днес?

# 84
  • Мнения: 2 751
Д-р Милчева е болнични до 10.09. и пациентките й се поемат от д-р Юнакова и д-р Арабаджи. Това ме сюрпризираха днес на регистратурата.

# 85
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
а някой знае ли какво се е случило с някакво бебче и стажантка д-р Олга Палабюк  newsm78 прочетох доста страскаща история във фейсбук, но не мога да разбера точно какво е станало ...

/www.facebook.com/venera.daskalova?hc_ref=ARQxJqsoA2cgCE3KWPUUML … &__tn__=lCH-R

# 86
  • Мнения: 74
Момичета някой знае ли доктор Юнакова коя смяна е в Понеделник(03.09)

# 87
  • София
  • Мнения: 1 676
Случаят с това бебче Константин е потресаващ... Sad

# 88
  • Мнения: 277
Направо нямам думи, случилото се на това бебе Константин е ужасно.

# 89
  • Мнения: 2 111
Какво се е случило с това бебе? Излизат ми само линкове към несъществуващи вече фейсбук постове.

Общи условия

Активация на акаунт