Има ли мъже доволни от съпругата си?

  • 4 792
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Смее ли да каже, че не е Twisted Evil
Сега сериозно - на 75% Да (така каза той)

# 16
  • Мнения: 331
 #2gunfire Баси колко съм ядосана в момента, щях даже да пускам тема, но тая е сходна!

аз ще отговря вместо Моя. Точно на тая тема се изподрахме преди още да я видя. Никога не забелязва какво правя, а НА МИГА забелязва какво НЕ правя.
След като му изпрах 2 чифта обувки, прибрах му парцалята от цялата къща и СИ направих салата /за закуска, защото съм на диета, защото смята че задника ми се опира в тротоара/, той я опита и каза "Що никога не ти се поучават салатите, бе? На мене как винаги ми се получават...", ядейки прав от купата.

МОЯ смята, че човек върши нещо полезно, само когато това има финансов резултат.
Когато някой гледа три деца, това не че не е полезно, но е някак си между другото. няма да пиша всички псувни, които ми идват в главата.

Пета опция.  #Cussing out #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 001
#2gunfire Баси колко съм ядосана в момента, щях даже да пускам тема, но тая е сходна!

аз ще отговря вместо Моя. Точно на тая тема се изподрахме преди още да я видя. Никога не забелязва какво правя, а НА МИГА забелязва какво НЕ правя.
След като му изпрах 2 чифта обувки, прибрах му парцалята от цялата къща и СИ направих салата /за закуска, защото съм на диета, защото смята че задника ми се опира в тротоара/, той я опита и каза "Що никога не ти се поучават салатите, бе? На мене как винаги ми се получават...", ядейки прав от купата.

МОЯ смята, че човек върши нещо полезно, само когато това има финансов резултат.
Когато някой гледа три деца, това не че не е полезно, но е някак си между другото. няма да пиша всички псувни, които ми идват в главата.

Пета опция.  #Cussing out #Cussing out
Е, аз нали съм любопитко  smile3534 съм пуснал и такава темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105627.0

PS Твоичкият да не смята, че патриархата продължава alert

# 18
  • Мнения: 5 647
Ами естествено, че е доволен. Ние сме си страхотна двойка.  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 063
Аз ти отговарям вместо моя-НЕ! Той никога не е доволен-иска перфектна жена,прислужница,любовница и незнам още какво...ама да ме извинява най-вече за прислужницата.
Толкова съм неоправдана newsm45!

# 20
  • Мнения: 1 001
Аз ти отговарям вместо моя-НЕ! Той никога не е доволен-иска перфектна жена,прислужница,любовница и незнам още какво...ама да ме извинява най-вече за прислужницата.
Толкова съм неоправдана newsm45!
Кофти за него smile3513
Винаги съм им се чудил  smile3515 на тези индивиди. НЕ МОЖЕ съпругата да е всичко по-горе описано на 100%.
Да не би съпрузите да са на 100% от всичко (вие допишете кое) smile3511

# 21
  • Мнения: 515
Не е доволен в момента (ама и той така си го направи де Twisted Evil).

# 22
  • Мнения: 3 268
като гледам анкетата май малко татковци са гласували newsm78

# 23
  • Мнения: 1 063
Аз ти отговарям вместо моя-НЕ! Той никога не е доволен-иска перфектна жена,прислужница,любовница и незнам още какво...ама да ме извинява най-вече за прислужницата.
Толкова съм неоправдана newsm45!
Кофти за него smile3513
Винаги съм им се чудил  smile3515 на тези индивиди. НЕ МОЖЕ съпругата да е всичко по-горе описано на 100%.
Да не би съпрузите да са на 100% от всичко (вие допишете кое) smile3511
Хич не му е кофти да ти кажа,аз му казах,че друга като мен няма да намери ама нейсе  Stuck Out Tongue Winking Eye!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
И моя не е доволен от мен,ама кво да праиш... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 220
Аз ти отговарям вместо моя-НЕ! Той никога не е доволен-иска перфектна жена,прислужница,любовница и незнам още какво...ама да ме извинява най-вече за прислужницата.
Толкова съм неоправдана newsm45!
Кофти за него smile3513
Винаги съм им се чудил  smile3515 на тези индивиди. НЕ МОЖЕ съпругата да е всичко по-горе описано на 100%.
Да не би съпрузите да са на 100% от всичко (вие допишете кое) smile3511

Сладни,сладни, та чак нагарча...

# 26
  • Мнения: 394
Май да-на 75%.Естествено,че си имам кусури,както и той.Всички тия дето са гласували на 100% да-лъжат Mr. Green
Няма такова кино.Винаги има какво да те дразни в партньора.И така трябва да е-иначе не е интересно-ако всичко е пърфект и идеално-няма да сме хора Mr. Green

# 27
  • Мнения: 8 505
Учудващо,но като го питах,отговоти почти като мен в другата тема-98% -аз бях писала,че 3-4% му липсват до 100.Явно той е по-доволния от двама ни Simple Smile

# 28
  • Мнения: 331
Хич не му е кофти да ти кажа,аз му казах,че друга като мен няма да намери ама нейсе  Stuck Out Tongue Winking Eye!
Ама той като разбере, че няма да намери, вече ще е къснооо.
Аз на моя му пожелавам следващата да има поне 10% от моя "капацитет за кОпане"

# 29
  • Мнения: 1 001
Аз ти отговарям вместо моя-НЕ! Той никога не е доволен-иска перфектна жена,прислужница,любовница и незнам още какво...ама да ме извинява най-вече за прислужницата.
Толкова съм неоправдана newsm45!
Кофти за него smile3513
Винаги съм им се чудил  smile3515 на тези индивиди. НЕ МОЖЕ съпругата да е всичко по-горе описано на 100%.
Да не би съпрузите да са на 100% от всичко (вие допишете кое) smile3511

Сладни,сладни, та чак нагарча...

Не знам да се смея ли, да плача ли ...
Човечеството е преживяло и матриархата, и патриархата. Защо някои люде смятат, че живеят век - два назад?!? А ако те са в заблуждение, вий що ги не изведете от таквоз?

Общи условия

Активация на акаунт