За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 370
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 35 069
Кое е късно и кое е ранно захранване?

# 661
  • Мнения: 4 005
И моят дечко е късно захранен.На 6 месеца беше.Аз разбирам ранно захранване преди 4м,късно след 6.Миналия месец пускахме ПКК и хемоглобинът беше горна граница.И на предишните изследвания на 6-тия месец пак беше ок,тогава още не беше захранен с месо.
Момичета,някоя от вас ползва ли за детето си спален чувал с крачоли?Дали са удобни тези чувалчета?Мисля си да поръчам за малкия зимен чувал,но незнам дали няма да е поредната излишна покупка.

# 662
  • Мнения: 16 868
Кое е късно и кое е ранно захранване?
Ранно - преди 6м.

# 663
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Аз съм от ранно захранилите бебето си. Много критики отнесох, но въпреки това на който кажех " нахрани го с мляко" и ми вдигаха рамене. Бях толкова изперкала, че когто станеше време за хранене и ми прималяваше от ужас. В момента почти на 7м е бебо, пие мляко само легнал и само студено мляко. Всяко бебе си е различно и не бива да се сравняват. Не ми допадат сравнения, поствяне под общ знаменател и твърде компетентните мнения.... посещавам форума за да помогна ако мога на някой, и да получа същото когато ми е необходимо.
П.с. Жана наистина липсва тук, дано да е на медвн месец на някой карибски остров Simple Smile

# 664
  • Мнения: 7 775
И моят дечко е късно захранен.На 6 месеца беше.Аз разбирам ранно захранване преди 4м,късно след 6.Миналия месец пускахме ПКК и хемоглобинът беше горна граница.И на предишните изследвания на 6-тия месец пак беше ок,тогава още не беше захранен с месо.
Момичета,някоя от вас ползва ли за детето си спален чувал с крачоли?Дали са удобни тези чувалчета?Мисля си да поръчам за малкия зимен чувал,но незнам дали няма да е поредната излишна покупка.
Може ли един линк за такова чувалче? Моята беба спи в обикновен спален чувал, той е широк отдолу и краката й са все кръстосани, обръща се, лази си с него. Взех го за 12 лева май, добра покупка беше. Ако детето вече се изправя не знам как ще е:rolling_eyes:

# 665
  • София
  • Мнения: 2 666
И моят дечко е късно захранен.На 6 месеца беше.Аз разбирам ранно захранване преди 4м,късно след 6.Миналия месец пускахме ПКК и хемоглобинът беше горна граница.И на предишните изследвания на 6-тия месец пак беше ок,тогава още не беше захранен с месо.
Момичета,някоя от вас ползва ли за детето си спален чувал с крачоли?Дали са удобни тези чувалчета?Мисля си да поръчам за малкия зимен чувал,но незнам дали няма да е поредната излишна покупка.

Каката спи с такъв. След като три!!! години изгубих в това да я завивам постоянно и да не спя. Препоръчвам го Simple Smile

# 666
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Дъщеря ми спеше с такъв, докато и ставаше. Сега го ползва за гушкане. Беше един от най добрите подаръци, които е получила.

# 667
  • Мнения: 4 005
Супер,значи ще поръчам. Wink
Кактусче,и аз имам чувал без крачоли ама такова спъване пада с него.Моят е все на крака в кошарата.А иначе,намерих една мама във фб,която ги израборва на сносни цени.От нея мисля да поръчам 15-18лв.В някои сайтове има по 40-50лв което ми се струва скъпо.

# 668
  • Мнения: X
Някой ползвал ли е от бюджетните бебефони, т.е. някоя тъпа марка - Лорели, Бертони? Дали стават за нещо?

# 669
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Някой ползвал ли е от бюджетните бебефони, т.е. някоя тъпа марка - Лорели, Бертони? Дали стават за нещо?
Този вкъщи е чиполино. Незнам колко евтина марка е, но в сранение с другите бебефони беше най евтиния на рафта. Дотук работи безотказно и ми е от помощ най-голяма.

# 670
  • Мнения: X
У нас купуваме евтини китайски камери и ги закачаме към мобилните телефони, имат възможоност да пиукат щом бебето мръдне и други хитринки.

# 671
  • Мнения: X
У нас купуваме евтини китайски камери и ги закачаме към мобилните телефони, имат възможоност да пиукат щом бебето мръдне и други хитринки.

Аз имам такъв, който събира прах. Не мога да ползвам телефона ми да гледам  камерата постоянно, искам си отделно устройство за майката.

Този вкъщи е чиполино. Незнам колко евтина марка е, но в сранение с другите бебефони беше най евтиния на рафта. Дотук работи безотказно и ми е от помощ най-голяма.

Ами, аз тези, които гледах в Интернет бяха по 200лв. Само Лорели и Бертони бяха под 100.

# 672
  • Германия
  • Мнения: 3 399
Ох, ето мина година и половина, аз нашия бебефон още не съм го извадила от кутията 🙈😂🙈 само дето затворих пари в него (на Avent e), ама не виждам за какво ми е в нашия апартамент

# 673
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Давали ли сте на бебета шуслерови соли. Моето е на 8 месеца. Има леко хриптене в нослето от много време. Педиатърката изписва неща на боарон и му давах едни гранули без ефект. И двете с нея мислим, че е от климатика. Сега лятото го включвам само в обедните часове, но зимата е постоянно. Суша част от прането в стаята уж да се овлажнява въздуха, но явно няма ефект. Не мога да махна климатиците. Дали биха помогнали тези соли? Ако някоя мама има опит нека сподели.

# 674
  • Мнения: 635
Момичета ако имате телефон или таблет който не го ползвате изтеглете си приложението Babycam . Страхотно е виждаш си детето и го чуваш. Нужно е само да имате интернет на телефона. И аз в началото исках да давам пари за бебефон с камера, но ми казаха за това приложение и се родих  Hug разминах се без да давам излишни 200 лв

Общи условия

Активация на акаунт