За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 521
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Аз не съм много доволна от моя уж не евтин бебефон. Тези, които използват wifi камери - има ли възможност за някаква аларма или не знам и аз известое, че бебето мърда/шуми, ама трябва ми силно известие, не като смс, че ако спя няма как да го чуя, нито да си гледам телефона.

# 676
  • Мнения: X
Аз съм много доволна от моя видеофон Simple Smile взех го от емаг за 80 лева



Вече 3 години ми служи вярно, второ бебче гледам с него Simple Smile

# 677
  • Мнения: 35 110
Ние имаме камера точно над леглото с приложение на телефоните и компютъра.Апартаментът ни е голям и направо се раждам с тая камера. Може да гледам цялата стая . Гледам си какво се лсучва дори и да не съм в града. Камерата ни е от Мони за под 100 лв.

# 678
  • Мнения: 635
Аз не съм много доволна от моя уж не евтин бебефон. Тези, които използват wifi камери - има ли възможност за някаква аларма или не знам и аз известое, че бебето мърда/шуми, ама трябва ми силно известие, не като смс, че ако спя няма как да го чуя, нито да си гледам телефона.
Приложението няма отделно известяване, но се чува все едно е при теб. Даже когато си рита и тропа по матрака се чува дум дум Stuck Out Tongue Winking Eye Може даже и да му говориш .Прилагам и снимка.

# 679
  • Мнения: X
Но постоянно ли трябва да си гледаш телефона? С две думи ако спя в другата стая, ще ме "събуди" ли телефона?

# 680
  • Мнения: 499
Ние сме с бебефон на Бертони вече 10 месеца, доволна съм! За тези пари (около 40лв) върши идеална работа.

# 681
  • Мнения: 635
Но постоянно ли трябва да си гледаш телефона? С две думи ако спя в другата стая, ще ме "събуди" ли телефона?
Дали ще го гледаш ти си решаваш. А дали ще те събуди незнам, ако спиш леко задължително ще се събудиш , но ако спиш дълбоко не гарантирам. Но вие може да го пробвате ако не ви върши работа ще го изтриете. Аз просто ви предложих лесно и удобно приложение, безплатно е, ако ви върши работа няма смисал да давате излишни пари

# 682
  • Монтана
  • Мнения: 273
Ние сме с такава камера, следя я от телефона дори и на разстояние от вкъщи. Свързва се през Wi-Fi. https://www.olx.bg/ad/ip-wifi-hd-camera-baby-phone-720-p-kamera- … D139-ID6KkIP.html

# 683
  • Мнения: X
Благодаря за идеите за камери и приложения, ще помислим какво да правим.


Каката спи с такъв. След като три!!! години изгубих в това да я завивам постоянно и да не спя. Препоръчвам го Simple Smile
И аз искам такъв чувал, но малко се затруднявам как да избера. Като се има предвид, че е с крачоли трябва ли да е съвсем точен? Примерно за дете 70 см колко см чувал трябва да се вземе? Предполагам крачетата излизат през крачолите и ако е голям не става?
Също как ги обличате в такова чувалче през зимата при условие, че в стаята си е нормална температура - само по боди с голи крачета или и с клинче?

# 684
  • София
  • Мнения: 2 666
Давали ли сте на бебета шуслерови соли. Моето е на 8 месеца. Има леко хриптене в нослето от много време. Педиатърката изписва неща на боарон и му давах едни гранули без ефект. И двете с нея мислим, че е от климатика. Сега лятото го включвам само в обедните часове, но зимата е постоянно. Суша част от прането в стаята уж да се овлажнява въздуха, но явно няма ефект. Не мога да махна климатиците. Дали биха помогнали тези соли? Ако някоя мама има опит нека сподели.

Според мен пуснете носен секрет ако все още не сте. Влажността трябва да е около 50 % в стаята. За сушенето на пране по-добре не го правете. Пулмолозите не го препоръчват. Точни днес започнах да давам сол номер три на бебето, ще видя дали има ефект. 

# 685
  • София
  • Мнения: 2 669
Преди има-няма няколко страници писах за солите. Давам 3 и 8, като 8 често разтварям във физиологичен разтвор и капят в нослето. Ако е само хриптене може и да е от зъбите. На моята при избиване на зъбите й се увеличават секретите (слюнка и сополи) и също долавям хриптене, а от слюнката се дави, защото не се е лигавила никога навън.
Според мен помагат. Можеш да даваш и Инфлуцид, което също е хомеопатично.

# 686
  • Мнения: 234
Кога сложихте бебето на паяк?

# 687
  • Мнения: 610
Аз на седем месеца.  Много му харесва. И на мене Stuck Out Tongue Winking Eye

# 688
  • Мнения: X
Когато започва да се изправя и да е стабилно, според мен, а това не зависи от месеците, защото всяко бебе е различно. Моето на 6м още не може сяда, а камо ли да се изправя или лази.

# 689
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
За солит по колко даваш?

Общи условия

Активация на акаунт