VIP Brother: ♛ Женско царство ♛ /В очакване на новия сезон/

  • 48 968
  • 601
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 251
А, може и Васо Гюров да влезе, и той участваше в "Черешката..." а и е дразнител.

Дано да има точка в договора му, че къпането всеки ден е задължително , иначе съквартирантите ще напуснат доброволно и след има-няма седмица, сезона ще свърши. Ill

# 91
  • София
  • Мнения: 12 398
Този е голям скандалджия, май.

# 92
  • Мнения: 9 865
Добре де, какво ви пречи Анита Мейзер да участва? Никой не ви казва да си я приберете в къщи, за да и гледате толкова миналото.
Това щях да напиша. Против онзи татуирания затворник от Фермата няма брожения, а против Мейзер колко страници...

Каквото са правили в леглото с мъжа й си е тяхна работа, в крайна сметка. А от инцидент с подобен край никой не е застрахован.
И против Татуирания има. Аз имам, изказах се в предната тема, но все пак той, доколкото ми е известно, не е бил за убийство.

Какво са правили в леглото престава да е тяхна работа, когато някой умре по неестествени причини.
И да, има застраховани от подобни инциденти, хората които не практикуваме животозастрашаващ секс едва ли ще умрем баш от това. Може, да, от инцидент, но не такъв.

# 93
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Доколкото беше изнесено, тя го е вързала по негово желание за да ги скъса и да се покаже мъж, не за да се възбуждат. Така че, какъв животозастрашаващ секс, това си е чиста илюстрация на „Играчка-плачка”. И щом има застраховани ок, аз мога само да се надявам да не ми поднесе съдбата нещо подобно и не съдя никого. Защото живота се върти.

Последна редакция: пт, 24 авг 2018, 22:23 от Шебек

# 94
  • Мнения: 10 256
Абсолютно...! Всички сме простосмъртни и не се знае от къде какво ни дебне. Мейзер не я понасям, но ѝ съчувствам за случилото се, след което ми стана симпатична дори. Никой не заслужава подобна съдба. Мисля, че не е редно да я хвърлят в това предаване за сеир на хората. Дано не се е съгласила на подобно нещо.

# 95
  • Мнения: 9 865
Имаше теории защо е искал да го връзва/т и т.н., дали за възбуда, дали, за да ги късал, може и двете, но която и теория да е истинната, чиста проба тъпота.
Зарежи го това, двама души с по половин мозък правили глупости, умрял човекът, дотук "да не съдим", а как да се отнесем към това, че жената и продуцентите ще капитализират случая. Това е гнусно.

Нооо, както е модерно да се казва, да сме живи и здрави. Ще видим, може пък и да не влезе, хаха.

# 96
  • София
  • Мнения: 7 886
Дано не влезне, това може да ме откаже да гледам формата.

# 97
  • Мнения: 14 072
Умрелият ли е потвърдил, че не са правили секс, а е искал само да ги скъса? Joy
А иначе за мен е без значение, просто Мейзер ми е неприятна като визия и излъчване.

# 98
  • Мнения: 251
Умрелият ли е потвърдил, че не са правили секс, а е искал само да ги скъса? Joy
А иначе за мен е без значение, просто Мейзер ми е неприятна като визия и излъчване.

Е, що? Ако Луна качи 15 килца, ще са като близначки. Grinning

# 99
  • Мнения: 14 072
Луна бИва от шията надолу, иначе и тя ми е неприятна в лице. Ако ме питат мен, никой не трябва да влиза. Може би Цецка Цачева? Joy Ох, изкривиха ми се пръстите, докато ѝ напиша името.

# 100
  • Мнения: 10 256
Вервам ти. Баща ми (77г) я нарича Цачка Цецева, но се ориентираме.

# 101
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 771
В "Уикенд" писаха, че влизат Лора Караджова, Симона Загорова и Константин Трендафилов ( Папи Ханс).

# 102
  • Мнения: 251
В "Уикенд" писаха, че влизат Лора Караджова, Симона Загорова и Константин Трендафилов ( Папи Ханс).


Все хора без работа. Money

# 103
  • Мнения: 9 865
Лора не беше ли влизала при Део навремето?

# 104
  • Мнения: 2 627
Лора не беше ли бременна или я бъркам с друга?

Общи условия

Активация на акаунт