Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Ще гледате ли новия сезон?

Опции:

# 420
Гледах Рут в "Къртицата". Рядко тъпо парче. А в "Музикална академия" се държа изключително просташки.
Интересно мнение, аз помня, че просташки и авторитарно се държа Здравко от Ритон, а тя просто не му остана длъжна.

Интересно или не - това е моето мнение.

Един малък пример: в скандал от 17 минути Здравко казва пет приказки в последната минута.

Скрит текст:

През повечето време Рут Колева джафка. Все нещо не ѝ беше наред, все се заяждаше с някого. Помня и държанието на Здравко. Следях формата редовно.

pinko, не посочваш източника. Сигурно е някой жълт парцал.

Смайли, гледа ли я в Къртицата? Там беше подобно на ВБ... И яко пиене. И Рутчето Колева на всяка бутилка отваряше капачката... С Деян Донков заедно си пиянстваха и обясняваха за голеееееемите си успехи.

# 421

Остават 7 дни до старта на клюкарското реалити у нас „ВИП Брадър“, а част от колоритните съквартиранти, които ще обитават къщата за популярни персони, вече са ясни!

От кухнята на шоуто издадоха специално за HotArena участници, които на 100% ще гледаме след 1 седмица! Ще има семейна двойка! Петко и Яна Димитрови ще оставят за известно време грижите за децата на близките си, тъй като влизат в шоуто!

Най-нашумелият поп изпълнител, станал популярен най-напред като поет под името Константин Трендафилов, и като гаджето на тийн сензацията Дара – Папи Ханс ще покаже нагледно как се прави „Кекс“, както гласи заглавието на едноименния му първи музикален хит.

Ще има лице, което е лежало в зандана поради различни обвинения и това е бившият рапър Ванко 1. Валентин Кулагин и Нора Недкова, които спретнаха чутовен селски сеир в участието им в „Черешката на тортата“ също ще бъдат в „Брадъра“, но за тяхното присъствие се знае от доста отдавна.

Дългогодишната водеща на БНТ Мира Добрева също ще обитава знаменитата къща.

Веднага след края на „ВИП Брадър“ ще започне продължението „Big Brother All Stars”, бе потвърдено днес на официална пресконференция по темата.

Говори се, че Ева от „Фамилия Тоника“, Сузанита и Орхан Мурад, както и мъжът на Гала Стефан също ще влязат в най-гледаното реалити.
клюки бг

# 422
  • Испания

Смайли, гледа ли я в Къртицата? Там беше подобно на ВБ... И яко пиене. И Рутчето Колева на всяка бутилка отваряше капачката... С Деян Донков заедно си пиянстваха и обясняваха за голеееееемите си успехи.

Гледах Рут в "Къртицата". Рядко тъпо парче. А в "Музикална академия" се държа изключително просташки.

# 423
Бившият кадър на Нова тв Павел Владимиров също се е спазарил с продуцентите да напомни за себе си чрез участието си. Фолкпевицата Таня Боева има намерение да изплува от тинята и да възвърне кариерата си. Навила се да участва и да разкаже пред цяла България за проблемите с бившия си мъж и заплахите за отвличане и побой. Люмила Филипова и Анита Мейзер също ще са сред скандалите участници тази година. В Къщата ще намерят място и още една двойка – Петко Димитров и Яна.

# 424
Харесвам Таня Боева,но някак не ми се вярва да влезе.

# 425
  • Пловдив
Пак са ги изровили от нафталина.

# 426
  • Испания

Big Brother Bulgaria

👁 Big Brother ти издава нещо ТОПЛО, ТОПЛО дни преди старта на новия сезон на VIP Brother: Женско царство.

Досещаш ли се кой ще бъде сред едни от най-колоритните участници през този ГОРЕЩ сезон? Жокерът. 👇🏼

Big Brother Bulgaria

И Big Brother 👁 каза..

Нека е по волята на кралицата. 😉 А тя ще дойде на власт на 10.09, точно в 20:00 по NOVA!

# 427
  • София
Големи заявки, голямо чудо като всяка година. И накрая, нищо общо със заявките.

# 428
  • До една малка принцеса...и татко ѝ:)
Сигурно за половината участници ще ползвам Гугъл, толкова ще са ВИП. Последните години удрят дъното!

# 429
Мира Добрева напоследък е много активна в инстаграма със суууупер малоумни фотоси в стил Бри Ван де Камп, ама пък тя няма ли си супер "успешно" предаване за водене в бнт, че да се мотае в брадъра!?

Ванко Енооо, не, пощадете ни, ахаха, тоя не мога да го понасям органически.

# 430
Оф и аз сума ти участници не съм харесвала.Ако стане непоносимо тъпо,просто няма да ги гледам.
Рут май беше пушила трева с някои в ''Къртицата''.И и А казаха,че ако някой е внесъл,те не са разбрали.Не са подушили сигурно. Mr. Greenпредполагам,че в ББ както в други сезони,дрогата ще им я доставят,както си е по договор.

# 431
  • тук, на мястото си
От всички участници най важни са сценаристите. Каквито интриги напишат те - това ще видим. А иначе дрогата, сготвените манджи, фризьори, стилисти и др. такива всеки ден си хвърчат към Нови хан.

# 432
От всички участници най важни са сценаристите. Каквито интриги напишат те - това ще видим.

А, не мисля. Според мен, който може сам да се излага, го оставят да си води собствено шоу, пък който само стои в ъгъла и чака да кашоутне, му спретват една хубава "акцийка" и го вадят от ъгъла моментално. Водят много дълги разговори преди да влязат хората вътре, та знаят много добре на кой какво му е слабото място... Нали и Миглена по договор трябваше да я наричат само Мегз, но след като се направи интересна, започнаха да й казват Миглена и тая полудя.

# 433
  • тук, на мястото си
Аз съм убедена, че моментите които виждаме са по сценарий, макар че думичките да са на самите участници. Именно от слабите места черпят за да създадат сценките.
 Е, някои като Миглена преиграват, някой като Явор Бахаров се "объркват" кога трябва да им се плати. Живо предаване е все пак, има "рискове". Grinning

# 434
  • София
Антон Стефанов нямало вече да бъде коментатор на ВБ при Гала.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт