Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Ще гледате ли новия сезон?

Опции:

# 450
  • София /Абсурдистан
Много хора много я харесват. Казвали са ми, че е много добър човек. Колко е вярно, не знам. Изглежда ми като кокошка, с извинение. Не спира да кудкудяка. Не харесвам и мъжът и, който е набутан навсякъде, до където и тя има достъп. А пък и вече беше в един ВБ, кой знае какво нещо не е показала. Показа се като възпитан човек, което също не е малко в днешно време де  Simple Smile Иначе стилна и елегантна, спор няма.

# 451
Много хора много я харесват. Казвали са ми, че е много добър човек. Колко е вярно, не знам. Изглежда ми като кокошка, с извинение. Не спира да кудкудяка. Не харесвам и мъжът и, който е набутан навсякъде, до където и тя има достъп. А пък и вече беше в един ВБ, кой знае какво нещо не е показала. Показа се като възпитан човек, което също не е малко в днешно време де  Simple Smile Иначе стилна и елегантна, спор няма.

Тя нека да си е стилна, елегантна, възпитана и добър човек, но за мен, не става за водеща. Не твърдя каквото и да е било друго за нея - не я познавам. Като я слушам ми се доспива, а като почне да лиже за*ници, си мисля колко ли трябва да й е голяма заплатата, за да се подлага на това... Някои от гостите й наистина не ги понася и си личи, че са там не по нейно желание.

# 452
Заплатата и е 18-20х. на месец!!!
Ще лиже, не ами и ще облизва Laughing
Стилна е да Бонус към заплатата са ѝ дрехите те се дават/ПП/ да ги рекламира в предаването и после остават за нея. Както и много други/кремчета/процедурки/ дрън мрън/ Жената си знае интереса, с годините се е научила да не "съска".
Като човек е примерена ,лицемерна и скучна.
В нейния сезон се показа много обрана гледаше лекинко да се свива в ъгъла и да не взима глас в живота на къщата.

# 453
Едва ли запазва всички дрехи за себе си. Това са огромни количества дрехи, едва ли има място за всички тия парцали в апартамента си.

# 454
  • София
Наистина ли е чак толкова висока заплатата?

# 455
Да и за тв не е толкова висока, Захари Бахаров, например взима около 40+ на месец
Е което и харесва задържа от дрехите, много ясно че ще и трябва още едно жилище ако реши всичко да си оставя, но идеята е че ако иска може.

# 456
Едва ли запазва всички дрехи за себе си. Това са огромни количества дрехи, едва ли има място за всички тия парцали в апартамента си.

Че те ги въртят нейните дрехи... А и не са нещо WOW, най-обикновени, някакви такива, като на Мегз, може би малко по-добри като качество... Grinning

# 457
  • София /Абсурдистан
Лелее къде дават такива заплати! Сбъркала съм си професията  Simple Smile
Аз да съм, с тези доходи, все ще ми е тая кой е на гости. Ден да мине, друг да дойде.

# 458
  • ВАРНА
Само жени и съществото от третия или четвъртия пол - със измисления от него ник нейм Кулагин.   Който реално никъде не съществува офицално - пък навсякъде го наричат така.

Няма какво да се поправяте.  

Кулагин е измислен ник нейм!  

И? Всеки е свободен да си измисля каквото му харесва. Да пречи на някого?

Не пречи!

Посочвам на юзърката горе - че може да изписва както си иска измислен ник нейм!   
За официално име си има правила -  за ник нейм Не!   Калугин - келугин....както си иска може да ги пише без право на забележка - защото е правилно винаги щом е никнейм!

# 459
  • Испания
Не пречи!

За официално име си има правила -  за ник нейм Не!   Калугин - келугин....както си иска може да ги пише без право на забележка - защото е правилно винаги щом е никнейм!

И това го пише в ...?

# 460
Сигурно за половината участници ще ползвам Гугъл, толкова ще са ВИП.
Точно Laughing

# 461
  • До една малка принцеса...и татко ѝ:)
Тия заплати Гала и ... забравих вече кой се визираше Simple Smile само ги миришат.

# 462
Не пречи!

За официално име си има правила -  за ник нейм Не!   Калугин - келугин....както си иска може да ги пише без право на забележка - защото е правилно винаги щом е никнейм!

Кулагин е Кулагин и по фамилия, по паспорт. Малкият му брат също носи тази фамилия.

# 463
  • ВАРНА
Тия заплати Гала и ... забравих вече кой се визираше Simple Smile само ги миришат.

Е Захари Бахаров не ги мирише 40 000 лв.. но не и за месец....то хонорара му в най-скъпата продукция на НВО - Игра на тронове при положение че ролята му беше изненадващо голяма е 120 000 долара....а от някаква бг.лотария  20 000 долара на месец.....ахъ....след 50 години може.

# 464
  • Испания
Всекидневните епизоди ще бъдат по час и половина.

Новият сезон на VIP Brother: Женско царство влезе в ефира на Новините на NOVA. 📺

https://www.facebook.com/Big.Brother.Bulgaria/videos/vb.40557285 … ype=2&theater

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт