На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 151
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 117

Опашката за ГКПП К.Андреево е километрична

# 376
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Колкото до картите в Kipa, поискайте на касата преди да платите, заплаща се 1.50 t.l. Знам, че са за по-дълго време. В Bizim също има карти, правят отстъпка от ддс. Някой знае ли за цената ба златото, преди малко ми казаха, че е 15. лв за грам, нещо не ми се вярва...

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Някой беше питал за безглутенови продукти - е сега получих проблясък за марката
https://www.google.bg/search?q=pronot+glutensiz&safe=active& … rc=4TlAwfta8n6p3M:

# 378
  • Мнения: 775
Колкото до картите в Kipa, поискайте на касата преди да платите, заплаща се 1.50 t.l. Знам, че са за по-дълго време. В Bizim също има карти, правят отстъпка от ддс. Някой знае ли за цената ба златото, преди малко ми казаха, че е 15. лв за грам, нещо не ми се вярва...


www.altinpiyasa.com

# 379
  • Плевен
  • Мнения: 239
Малко информация от мен за трафика - в момента съм на Лесово. За 4 часа сме минали 2 км. Опашката за влизане в Бг е ужасяваща. Ние имаме още около 1,5 км да влезем. Става толкова бавно:(
На Капитан Андреево е още по -зле.
Иначе в Одрин - в двата мола пазарувахме. Обрано е,особено в Полото.

# 380
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Малко информация от мен за трафика - в момента съм на Лесово. За 4 часа сме минали 2 км. Опашката за влизане в Бг е ужасяваща. Ние имаме още около 1,5 км да влезем. Става толкова бавно:(
На Капитан Андреево е още по -зле.
Иначе в Одрин - в двата мола пазарувахме. Обрано е,особено в Полото.
Ужас. Ние утре през нощта т.е. в неделя рано сутринта ще минем. Дано се изнесат.
Е, то вие пак бързо се движите. Предната седмица за 1 км. 5 часа чакахме.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 22:15 от viki_1974

# 381
  • Мнения: 275
Ние тръгваме тази нощ през Лесово.
Очевидно ще минем по-бързо, отколкото ще се върнем...направо взех да се отказвам...

# 382
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
На 15.08. минахме в 6.50, стана бързо и от двете страни. На обратно минахме около 23.30, нямаше никой и дори не ни провериха. Ако бяха решили да проверяват всичко щеше да е ужас, че джипа беше яко пълен!

# 383
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Златото ми се върти нещо като 230 лири, питахме мин петък, със сигурност беше над 200 лири. Това в Лозенград. И аз взех да се отказвам, ако ще чакам часове наред.

# 384
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
И аз знам, че е скъпо, някой казал на братовчедка ми, че е на 15. лв, аз нене се вълнувам от злато. Благодаря за инфото!

# 385
  • София...........
  • Мнения: 955
divna,  аз съм за последните два хотела,  и особено за последния, ако не ви е множко.  Иначе фаворит ми е друг.
Кой ти е фаворит?
Не ни е скъп последния , той е средна цена между предните два Wink

# 386
  • Мнения: 117
Много пъти съм писала, затова го пропуснах,  Едирне палас,  делукс стая,  405 на последния етаж.  Закуската е уникална,  турска в  грандиозния смисъл на думата. Персоналът знае български,  камериерките също.  В центъра е, вечер може да се разхождаш  спокойно до късно, или да  си изпиеш чаша вино на терасата.  Не е проблем и напускането малко по - късно или когато ви е удобно.

# 387
  • Мнения: 955
И ние бяхме отседнали в Едирне Палас, много доволно ! Има и паркинг, закуската е един път, стаята беше перфектна !

Ние имаме проблем, никъде във Варна не продават лири, какво да правим ?

# 388
  • София...........
  • Мнения: 955
Много пъти съм писала, затова го пропуснах,  Едирне палас,  делукс стая,  405 на последния етаж.  Закуската е уникална,  турска в  грандиозния смисъл на думата. Персоналът знае български,  камериерките също.  В центъра е, вечер може да се разхождаш  спокойно до късно, или да  си изпиеш чаша вино на терасата.  Не е проблем и напускането малко по - късно или когато ви е удобно.
За съжаление за нас не е вариант - не ми дава апартаменти или фамилни стаи за 4-ма Sad В две отделни ще ни е сложно и като делба с децата и с багажа .... Закуската не ми е приоритет, защото ядем само плодове, а и след 7 дни all мога и без закуска. Искам да е близо е до пешеходната , да имам индивидуална баня и да е чисто

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 23:43 от divna_

# 389
  • Мнения: 5 943
Makak, много благодаря за картата с магазина на Тач!

Общи условия

Активация на акаунт