Световното по Футбол имате ли фаворит

  • 9 987
  • 272
  •   1
Отговори
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Момичета, след броени дни започва Световното по Футбол  football football football .....

Малко ми  е тъжно, че няма да видим нашенците там.........но се надявам все пак шоу да има........ ruporuu
Интересно ми е мили мами, ще бъдете фенове на нацоналните отбори на държавите в който живеете? newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
 
Много ме интересува ще следите ли мачовете?  Tada
Аз и полувинката още от сега се приготвяме за спортното събитие,  Popcorn   Hands Clap  Hands Clap даже да си кажа честно вече нямам търпение да започне.......и да оточня ще стискаме палци на Чехската република........  moresmile........толкова близко бяха на европейското преди две години и така им се накефихме тогава та се нядявам сега  да е така и да ни зарадват  Чехските момчета (като Бг.футбола сега не много на ниво за моя най-голяма жалост).............

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 21:51 от ivalex

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Да беше попитала преди няколко месеца.....от толкова реклами и врява около това световно ми иде да намразя футбола  Twisted Evil

# 2
# 3
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
леле,ама и аз съм един хакер  Embarassed страшно ми прекъсва нета и затова без да съм го направила умишлено пуснах темата два пъти ,много се извинявам.........има ли начин да се изтрие едната . #Puppy dog.............

# 4
  • Мнения: 934
Нямам си твърдо любим отбор, но ще гледам когато мога - интересно ми е! Обикновено си избирам любимци в процеса на мача - който ми хареса повече. Обичам да гледам самия мач, но разни бесни тълпи обезумяли фенове, крещящи по улиците - не понасям  Naughty

# 5
  • Мнения: 6 167
аз фаворита мисля да го изградя , като гледам отборите
но да ви кажа, мъжа ми ( както повечето италианци май) е направо луд за връзване по фубола.
сега като се загледа..
аз незнам дали ще удържа да гледам постоянно ( обикновено се включвам на полуфиналите), затова имам план Б.
книги, козметики, бг мамма ще се засили още ( незнам закъде обаче, вися много)... и така

# 6
  • UK
  • Мнения: 1 334
Да, Англия  Grinning Понеже на всяко първенство има и изненади, аз залагам на Австралия и Украйна. Ние имаме билети за единия четвъртфинал, но аз може би ще преотстъпя билета си на баща ми понеже е рожденник тогава и ще си гледам мача ето така  beer  Grinning

# 7
  • Мнения: 7 914
Аз би трябвало да съм за холандците , ама що си мисля да съм за бразилците... те са побеждавали най- много и с тях шанса ми е най- голям! Joy

# 8
  • Мнения: 369
Ааа Звездичке, защо така няма да викаш за холандците?  Laughing Аз пък ще викам за тях, тъй-като моят батко е холандец.  Peace
 То след като бг отбор не участва я няма силната тръпка, но пак става.

# 9
  • Мнения: 6 390
ЧЕХИЯ ЧЕХИЯ ЧЕХИЯ
Мойте фаворити са ясни  Mr. Green
Наистина вярвам че ще имат медал от това първенство  Whistling Mr. Green
Не изпускам толкова голямо събитие  Joy запалянко съм си аз  Mr. Green
По време на световното в Италия предииии кой знае колко години вече / още ученичка бях  ooooh!/ сънувах и Марадона даже как обсъждаме един мач / и други работи, който не са по темата  Wink Mr. Green/ Crazy Whistling  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 423
Моите фаворити са магазините -по време на WM ще бъдат отворени до 22 часа,
че даже и в неделя до 20 часа. Това за Германия е пробив в стената. Ако немците станат
шампиони, носи се слух, работното време на магазините щяло да остане така удължено.
А иначе хич не се радвам на това WM, още отпреди две години, когато правих проект
за един от основните спонсори и страдах от недоспиване. Сега пък гледам как куцо и
сакато рекламира чрез WM, отвсякъде ме преследват топки, свирки и фенове, градът,
в който живеем, ще е отцепен, да не говорим, че в нашия град ще се играе и
стадионът е под носа ни.
Не трябва да сравнявам хората с хлебарки (заради лоши спомени от Хитлерово време),
ама ми се иска да емигрирам за близкия месец.
И ми е все тая кой ще стане шампион. Ако ще и Иран да е. Само да минава тая патаклама.

# 11
  • Мнения: 7 430
...ами тя Канада не участва, но пък и да бе - нямаше да са ми фаворите - аз за сега съм на Англия и Чехия, а защо не и Украйна Wink
...те тук само хокей им дай ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 032
А, чакам с голямо нетърпение световното. Жалко, че съм зарита с работа, и не знам дали ще мога да гледам, но каквото мога-ще се радвам.
Нямам фаворити, но обичам да подкрепям по-слабия отбор...
Тук, естествено, масовата психоза е завладяла албийонците, и се самонавиват колко им е велик отборът. Ама те май са просто сбор от много добри играчи, но не и много добър отбор. Сигурно, като отпаднат, пак ще има стачка на метрото (установила съм тази закономерност).

# 13
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Нямам фаворит още, но чакам Световното с нетърпение - голям фен съм. Grinning

И по този повод - кой канал ще го излъча тук? newsm78

# 14
  • Мнения: 2 257
Фаворит нямам, но ми се иска някоя малка държава да додрапа до финалите, като БГ през '94. Ако сърбите играят (играят ли?), ще викам за тях. Нади, тук ще го дават по ESPN и още един канал, сигурна съм, че канадските спортни канали няма да изпуснат и секунда.

Общи условия

Активация на акаунт