Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Бургас

Румяна Илиева е инструктор по фитнес и хранене.

Доста от нас спазват нейни режими, тренират с нея и имат прекрасни резултати Simple Smile
Тук може да видите отзивите!

Ако искаш да ти бъде изготвен режим - влез тук  Party

Ако след изготвен режим лично за теб, те мъчи глад, имаш въпроси и не ги срещаш в книжката, която ти я изпратена - пиши на Руми!

В темата може да споделяме своите трудности, постижения, въпроси и да си помагаме взаимно  Hug
А занапред, който се престраши, може да публикува свои преди-след снимки  Peace

Всяка седмица Руми публикува нова тренировъчна програма, ето къде да ги следите.
В момента може да се включите и в най-новото предизвикателство FIT30.
Или Дупемания

Ето и едни от най-често задаваните въпроси:

Може ли да тренирам по време на цикъл?

С какви гири да тренирам?

Какви упражнения за корем да правя, за да го стегна?

Олеле, кантара показва повече! Grinning

Как да се храним на празник?

Ако искаш вкусни рецепти и разнообразни
тренировки всеки месец - включи се В КЛУБА!

# 1
  • Бургас
И да съм първа Simple Smile
Започнах 90ДП ниво 2. Страхотна програма. Пасна ми чудесно на ежедневието, натоварването ми е точно, най-доволна съм, че темпото ми позволява да изпълнявам упражненията с правилна техника.

Надявам се темата да се пораздвижи. Споделям из други теми, но там момичетата тренират по други програми и не ми се иска да им досаждам.

# 2
Записвам се и аз в новата тема с удоволствие Simple Smile
Успех ти пожелавам с 90ДП! Аз от известно време мъча последните му 10 дни, като май за 3ти път стигам дотук и последните пъти все не успявам да го довърша. Grinning Сега обаче упорито мисля да го приключа и вече мисля какво да правя след това. Мисля си за календарите или За из път, тъй като в момента просто нямам достатъчно свободно време (или може би пък желание) за по-дълга тренировка....
От друга страна съм почти сигурна, че ще си купя новата програма, когато я пусне и съм убедена, че ще ме засърбят пръстите да я пробвам Grinning

# 3
  • Слънце, пясък и пак слънце.
Благодаря за новата тема!  bouquet

И аз започнах 90 ДП, ниво 2, днес ме чака ден 4. След първите 2 тренировки имах толкова сковаваща МТ /най- вече на краката/, че на следващия почивах и правих единствено йога за разпускане на глутеуси.

# 4
Здравейте, и аз правя 90 ДП, ниво 2. почти го свършвам, де. много ми допада, особено това, че тренировките са по-кратки. не съм имала някаква зверска МТ. ако намаля малко яденето и пиенето ще имам по-видим напредък, ама Laughing но се вижда разлика определено, даже скоро получих комплимент за ръцете.

# 5
И аз на 90П ниво 2, почнах го на шега, но много се запалих и съм на ден 46. Вчера видях, че има група във фейсбук на Руми, включих се и четох снощи. Има много момичета с впечатляващи резултати Simple Smile, надъхвам се много.  От тренировките почти никога нямам мускулна треска, иначе много се изморявам и изпотявам. Трето ниво ми се вижда обаче непостижимо засега. Планирала съм да почна Дупемания след това, но сега като почне новата програма не знам дали ще устискам да не се включа. Има ли обявена цена вече, знаете ли?

# 6
И аз на 90П ниво 2, почнах го на шега, но много се запалих и съм на ден 46. Вчера видях, че има група във фейсбук на Руми, включих се и четох снощи. Има много момичета с впечатляващи резултати Simple Smile, надъхвам се много.  От тренировките почти никога нямам мускулна треска, иначе много се изморявам и изпотявам. Трето ниво ми се вижда обаче непостижимо засега. Планирала съм да почна Дупемания след това, но сега като почне новата програма не знам дали ще устискам да не се включа. Има ли обявена цена вече, знаете ли?

Може ли да ми кажеш коя е групата?
Аз още се чудя кой точно да ми направи режим, целта е отслабване 8-10 кг. Руми е един от вариантите ми. Чета, че като цяло от тренировките сте доволни, а от хранителните режими? Приемам съвети къде да се насоча за хранителен режим

Последна редакция: пт, 24 авг 2018, 11:19 от bebka2304

# 7
Хайде и аз в кюпа.От понеделник започвам с ниво начинаещи, че съм 90 кила и трябва да се вземат мерки.С малко деца съм и тренировките в къщи са ми най- удачен вариант на този етап.

# 8
  • в прекрасна къща в уютна градина
И аз при вас, но щастлива с индивидуална програма, която чакам.
Руми харесвам отдавна и си я следя. Не знам защо чак сега я потърсих, може би защото все съм си мислела, че ще се справя сама и успявах, но не за дълго.
Ще дам отзиви още при първите резултати.
Благодаря за новата тема. Hug

# 9
Аз тренирам по индивидуалните тренировки, които Руми праща заедно с режимите. Имам режим от нея от преди 5 години. Тогава го спазвах и имаше супер ефект. След това се научих как да се храня и не се е налагало. сега отново съм на режима, защото през последната година изпуснах нещата от контрол и от към хранене и от към тренировки. Мога да се похваля, че за 2 седмици влязох в ритъм с тренировките от ниво 1 и даже и идва лесно вече.
Кажете ми моля в 90дп колко са дълги тренировките заедно с разгряването? На мен ми отнемат около 45-50 Мин тези, които ми е пратила Руми и са ми малко множко..едва ги вмествам в ежедневния график.

# 10
Това е групата:
https://m.facebook.com/groups/152974948634444?tsid=0.10303767575 … amp;source=result

С режима на Руми можеш да постигнеш страхотни резултати,  трябва да си мотивирана и постоянна. Аз също преди 4 години отслабнах с режим, тъкмо свикнах с тренировките и почнах да ям неконтролируемо,  качих кг и след половин година спрях и тренировки. На мен ми трябваше и работа на психическо и емоционално ниво. Сега съм съм на кг   които искам, свалих ги без усилие, дори като забременях, но с апетита още не мога да се оправя...

# 11
bebka2304, свържи се с Руми и в процеса на комуникация, в зависимост от това дали ще си допаднете и спецификите на режима, който ти искаш тя да ти изготви, ще прецениш дали тя е твоят човек.  Peace

LoveIsTheAnswer, да речем, че тренировките общо са около 30 минути /има и по- кратки/, в случай, че се движиш с нейното темпо. В някои дни има повторение на дадена тренировка от тези за деня /по желание, не е задължително/. Много зависи също какво разгряване и разтягане ще предпочетеш. Да речем, че може да се вмъкне човек в 40 минути. Аз лично си предвиждам около час, честно казано. А и разтягам доста време.  Peace

# 12
Честно да кажа за 90ДП. В началото тренировките са кратки, 30на минути, което е супер. Към края обаче много натежават и стават значително по дълги. Има тренировки и по 55 минути, които абсурд да ги правя аз лично с нейното темпо и ми отнемат над час... Добави и разгряване и разтягане + баня и то отиват 2ч... Аз затова и така го забатачих това 90ДП...

# 13
Не исках да говоря наизуст, затова и дадох мнението си единствено за тренировките в началото. Трябваше да уточня, мой пропуск.  Peace Правила съм преди Предизвикателството и имах смътен спомен, че продължителността на тренировките значително се увеличава, но не бях сигурна. Значи, точно така е! Най- вероятно и аз заради това съм ги прекъснала, правих го донякъде точно, когато излезе, преди 4 години.  Peace

# 14
  • Бургас
Таня, благодаря за темата Simple Smile
Иска ми се и аз да се включа с вас за 90 ДП, но и аз забелязах, че с времето стават доста по-дълги тренировките. Отделно понякога имам проблеми с интернет връзката, а не ми се тегли всяка тренировка Sad  Но най-вече времетраенето ми е проблем, особено сега като ще започва учебната година. Руми нали спря месечните календари и аз се завърнах към тренировките от индивидуалния ми режим. Обаче ходихме на почивка и по път минахме през Декатлон в Пловдив и аз се сдобих, в пристъп на вдъхновение, с гири 5-тици, щото нямаха 4-ки. Та тази седмица съм като същински робокоп (ТиЛиFlowers Hibiscus), даже и тичането зарязах - боли ме да си вдигна даже ръцете, какво остава да ги размахам. Пък за дупето, бедрата и гърба да не отварям дума.
Какво казва Руми за новата програма, много ми е интересно какви ще са тренировките като времетраене, някой знае ли?

# 15
това с времето си е голям проблем. аз съм до 70  и някой ден на 2-ро ниво, засега сколасвам, но ако станат по-дълги може и да не успявам /още повче като започне учебната година, бррр/. не мога да отделям толкова време всеки ден, а и краткото времетраене беше една от причините да избера нейните упражнения.
кои други нейни ще препоръчате?

# 16
Мисля, че календарите са с по-нормална продължителност и там сякаш няма тренировки по 40-50 минути. Аз имам и Дупемания и от нея съм си много доволна, не бяха нечовешки дълги. Замислям се и за Фит 30, но за нея сякаш е добре да ми се посъберат поне 2-3 месеца малко по-редовни тренировки.

# 17
  • Бургас
Аз съм на ден 8 от 90ДП. Тренировките са по 20-25-30 минути. Разделени са на клипчета по 5-10 минути. Руми беше писала, че е с цел всеки да прави толкова, колкото време има, т.е. може и да не се прави всичко. Та ето ви мотив да не се отказвате от програмата Simple Smile. И на мен 50-60 Мин. тренировка ми се вижда стряскащо, но ще го мислим като стигнем до там Simple Smile.
Новата програма съм убедена, че няма да е за мен. Пирамидите са ми много тежки, после излизам от строя за поне два, че и три дни. Като и знам темпото, тя може и за 20 Мин да ги прави, но на мен ще ми трябват поне 40. Рано ми е още. След като се изнасилих с ,,Уверена по бански,, вече карам по-полека.

# 18
Да, аз в последно време правя 1 или 2 кръга, според времето, с което разполагам...но някак е друго удовлетворението да си завършиш видеото докрай Grinning

# 19
И аз като Рапунцел обичам да си представя цялата тренировка. Понякога си казвам: ще направя само 2 серии и после ми става гузно и съвестно и си ги правя и трите Grinning
Аз също чакам с нетърпение новата програма.
Мисля даже да мина и през календара по месеци. Там също ли са по-кратки тренировките?

# 20
  • Видин
Мисля даже да мина и през календара по месеци. Там също ли са по-кратки тренировките?

По-кратки са . На ден има по 2-3 клипчета по 5-7- до 10 минутки. Не надхвълят 30 митутки със сигурност.
На ме много ми харесват календарите и когато нямам много време за по-дълга тренировка / в момента съм подхванала една друга мацка в ютуб/ си избирам ден от някой календар и действам по него.

# 21
Не е вярно, че в 90ДП с времето стават по дълги...с различна продължителност са,  има дни с по 45-50 минути, има и с по 23 -26 мин., обикновено дългата тренировка е веднъж седмично, както е и в много други програми. За който няма време проблемът е никакъв, защото са така направени, че можеш да я съкратиш и да тренираш колкото време имаш. Вместо три кръга, можеш да направиш един или два.
В календарите, точно това цъкане на отделни къси клипчета ме дразни....разсейва ме...
От вас разбирам, че ще има нова програма, има ли някъде повече подробности за нея?

# 22
  • Бургас
Арсен, новата програма се казва Push. в момента Руми я снима. Ще излезе в началото на октомври. 3 пирамиди седмично + 2 дни тренировки за разтоварване. Цена още не е казала. Това е инфо от страницата и във Фейсбук.

# 23
И аз най-накрая ще си поръчам индивидуална Simple Smile горе долу към две седмици ли отнем да ти я прати? Искам да почна от началото на окт.,а да не си хабя срока,в който те консултира по мейл. Simple Smile

# 24
И аз най-накрая ще си поръчам индивидуална Simple Smile горе долу към две седмици ли отнем да ти я прати? Искам да почна от началото на окт.,а да не си хабя срока,в който те консултира по мейл. Simple Smile

може да ти я изготви сега, а да се разберете да започнете консултацията когато ти решиш

# 25
Здравейте! Аз съм на 33 ден от 90 ДП , но също като повечето не разполагам да отделям по 1 час на ден(долу горе с разгряване и т.н отнема толкова)  за тренировка и реших да започна от 3ти септември Румитките.

# 26
  • Бургас
Аз от вчера тичам в парка. Така, ако не ми остане време за тренировка, не се чувствам виновна, че нищо не съм правила. Стигнах до ден 9 от 90ДП. Но не тренирам всеки ден. Когато мога, тогава.

# 27
  • Бургас
Изоставих тренировките малко аз.
Надявам се да ги подновя скоро.

# 28
  • Бургас
Ето последната информация за новата програма:
https://www.facebook.com/rumifitness/posts/1914990975214578?__xt … rM&__tn__=K-R

# 29
Здравейте мами аз си поръчах режим от Руми и искам да споделям с вас и да се уча и обменяме опит

# 30
Към арино отнема 2седмици горе долу да ти изпрати режима аз го получих миналата седмица но го започвам от октомври защото сега заминавам на почивка с Руми се разбрахме да започнем 5те седмици обучение като се върна

# 31
Момичета да ви попитам трнирате ли по време на почивка в хотела и какви упражнения правите мен ме притеснява че много ще вдигам шум с аеробиката тренирам с Руми дайте съвети не искам да спирам тренировките а и там нямам гири

# 32
Тя тъкмо пусна във фб една кратка без гири. А и може бут. мин. вода Simple Smile

Ще поръчвам,ще почвам от 1 октомври и аз Simple Smile

# 33
значи започваме заедно може ли да ми кажеш къде мога да я изтегля тази тренировка без гири защото нямам фейсбук, сподели колко имаш да сваляш арино

# 34
Ето я тренировката за хотелска стая. https://www.youtube.com/watch?v=swf1QcDmZ1g

# 35
благодаря ти че ми я прати ще се възползвам от нея точно такава ми трябва ти тренираш ли с Руми

# 36
Ооо много имам да свалям,нямам цел Simple Smile

# 37
Момичета да ви попитам трнирате ли по време на почивка в хотела и какви упражнения правите мен ме притеснява че много ще вдигам шум с аеробиката тренирам с Руми дайте съвети не искам да спирам тренировките а и там нямам гири

не, не тренирам, почивам си Smiling Imp

# 38

Програмата й "За из път"  /тренира се с ластици/ е именно с такава идея.  Wink

# 39
Prisci, ако много държиш да тренираш през почивката и нямаш pc под ръка, спокойно можеш да поддържаш положението с базови упражнения - клекове, напади (~100 бр.), лицеви опори (мъжки и/или женски) - 50-тина, планк -3-4 минути по няколко серии, коремни преси всякакви модификации - 100тина. Също тичане на място, подскоци различни модификации 10-15 минути и си ок. Можеш да включиш и любимите на всички бърпита - ~20-30 броя. И така с разгрявката и разтягането спокойно докарваш поне 30 минутки.
https://www.self.com/gallery/5-basic-exercise-moves-everyone-needs-to-know

Има и едно упражнение на Руми, което много харесвам и бързо се уморявам от него. То е от прав стоеж се навеждаш и докосваш пода без да сгъваш колене и после махове нагоре (може и назад) с единия и другия крак, всеки по 50тина пъти.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 14:05 от Пит

# 40
благодаря за съветите да ви попитам някой спазва ли режим от Руми сега или ако е спазвал какво е постигнал със сваляне на кг.и обиколки.Аз за сега още не съм го започнала моя персонален режим но се храня със същите ккал. заложени в режима ми за да проверя за една седмица дали ще сваля за мен по важно е да свалям обиколки а не кг.Моя режим не е с много ниски ккал. така се разбрахме с Руми защото не искам да си забавя метаболизма сега в неделя ще проверя дали имам свалени см.ще споделя резултата за да се мотивираме взаймно ако желае някой да сподели резултати независимо дали преди време или сега в момента ще е супер много се радвам когато има минуси не само мойте но й на другите момичета това мотивира много.Аз бях започнала 90дневното предизвикателство ниво2 беше ми добре като натоварване но го спрях за сега сега повече правя нейните аеробика  тренировки и силови естествено но от ниво начинчещи защото искам да съм сигурна в техниката на изпълнение но са ми много леки но до почивката ще правя тях а по време на почивката ако имам възможност ще правя както ме посъветва Пит и аеробика ако имам възможност.Целувки на всички и да споделяме резултати аз съм в неделя с мойте резултати

# 41
Prisci, аз имам режим от съвсем скоро. Имам свалени около1.5 кг и по някой и друг см. Струва ми се, че става бавно, защото съм в самото начало, но съм си дала срок два месеца и тогава ще тегля чертата. Убедена съм, че ще имам добри резултати, но съм нетърпелива. А колко е хубаво да се храни човек с това, което обича и да отслабва. Трябва да сметна моите калории колко са.
В началото човек трупа и мускули, та свалените килограми може да не са много, но обиколките са меродавни.
Иначе започнах от ниво две, все пак отдавна тренирам с нейните безплатни програми и почти никаква мускулна нямам. Осъзнавам колко е важно разтягането накрая, някак си го пренебрегвах.

# 42
Пит аз също съм много нетърпелива искам всичко на момента и веднага но за съжаление трябва търпение сега в момента точно на това се уча търпение аз да ти кажа че миналата година по същото време бях 56кг а сега съм 58кг но мерките са ми едни и същи.имам на предвид че сега като тренирам кг почти не мърдат но см. падат което е и целта преди при мен беше обратното падаха повече кг. от колкото см. мразя разтягането след тренировка но го правя имам слаба мт аз искам да сваля горе долу по 6/7 см.от обиколките но ще видим дано успея и толкова кг.ти колко кг.си сега

# 43
Здравейте,
преди някъде 5 год. си бях поръчала индивидуална програма, с която наистина имаше огромен ефект. Следвах я, всичко беше точно, до едно лято, което не оплесках нещата и се отпуснах отново. Сега си поръчах пак индивидуална, но ми е нужна помощ, не мога да се придържам към нея, постоянно ми се хапва нещо сладко. През деня мога да не ям нищоо, но вечер копнея за нещо сладичко ха-ха. Grin Започвам и след няколко дена я развалям и така в един кръг от няколко месеца. Трябва дисциплина и упоритост, но ми се губят последно време.В нормите съм, но искам да се стегна и да намаля малко коремчето... а и плюс това искам да се откажа от всичко пържено и вредно и да превърна здравословното хранене в начин на живот.

Ако някоя от вас е била в подобна ситуация, моляя да сподели своя начин... Innocent

# 44
Здравейте,
преди някъде 5 год. си бях поръчала индивидуална програма, с която наистина имаше огромен ефект. Следвах я, всичко беше точно, до едно лято, което не оплесках нещата и се отпуснах отново. Сега си поръчах пак индивидуална, но ми е нужна помощ, не мога да се придържам към нея, постоянно ми се хапва нещо сладко. През деня мога да не ям нищоо, но вечер копнея за нещо сладичко ха-ха. Grin Започвам и след няколко дена я развалям и така в един кръг от няколко месеца. Трябва дисциплина и упоритост, но ми се губят последно време.В нормите съм, но искам да се стегна и да намаля малко коремчето... а и плюс това искам да се откажа от всичко пържено и вредно и да превърна здравословното хранене в начин на живот.

Ако някоя от вас е била в подобна ситуация, моляя да сподели своя начин... Innocent

# 45
Ооо има много режимни десерти вече, вкл. в сайта на Руми. Предложи й дабти го добави както и където е подходящо към режима.

# 46
  • Бургас
Черен шоколад не помага ли? А плодове имаш ли в режима?
Аз ям черен шоколад 70% какао вечер, но не повече от едно блокче. Пред цикъл са 2 Joy

# 47
Здравей dogllover аз също по цял ден мога да не ям но вечер е страшно аз горе долу от 16 години се опитвам да махна 5/6 кг и все се провалям защото преяждам няколко дни като прасе и после пак намалям яденето но това не е решение мен емоциите ме провалят когато се ядосам започвам да преяждам но храната не ми помага да намаля стреса после се поглеждам в огледалото и пак се ядосвам че съм пухкава не съм дебела но имам мазнини по корема дупето и бедрата в моя режим имам всеки ден десерти от рецептите на Руми които са ми включени в режима помоли Руми да ти сложи десерти в режима за да не посягаш към изкушения аз обожавам сладки неща но не мога да се задоволя с малко например ако има домашен крем аз няма да изям 1 а ще изям всички и то за 1 ден това ме връща в изходна позиция и не свалям знам че трябва да имам мярка и тогава нещата ще потръгнат. Но трябва всичко с мярка за да не се връщаме в изходна позиция.аз се надявам с времето да преборя лакомията си.

# 48
  • Видин
Здравейте,

Аз съм така и мога твърдо да заявя, че в момента освен един гаден, подъл, гнусен чипс на Лейс Laughing, няма какво да ме изкуши. Ама ще го сборя и него, обещавам си Stuck Out Tongue Winking Eye. Всичко е въпрос на мотивация. Моята беше и все още е, един любим сериал със любима моя актриса, която е със страхотна фигура, каквато ми се ще и аз да имам. И така преди 2 години се снимах по бански, принтирах си снимката и тази на актрисата и ги залепих от вътрешната страна на гардероба. Когато ми се прияде нещо л.й...о си отварям гардероба и вече не ми се яде Joy. Къде на шега, къде истина. По-голямата истина е, че не искам да прикривам с дълги блузи мазен корем, искам да нося къси панталони и да не се подават целулитни и мазни бедра, не искам да ми се тресат горната част на ръцете и да ги крия в 3/4 ръкави през лятото. Искам да се харесвам и чувствам добре в кожата си и две години по-късно се приближавам все повече към тази мечта. Усещането е уникално и никаква торта, шоколад и вафла не могат да го заменят.
Никога не съм била пълна и не съм имала проблем с килограми, но се заседях заради дискова херния, страх от болката и забрана на лекарите да спортувам. От спортна натура се превърнах в скини фет. Докато не осъзнах,че тая няма да я бъде така и се зарових в четене по въпроса за спорт и ДХ. Освен, че тялото ми се стяга, не съм имала и нито една криза с кръста от две години насам!!! Ето това ако не е мотивация, не знам кое ще е Wink.
По въпроса с болднатото по-горе - отне ми около година време, за да не се впечатлявам изобщо от изкушаващи, но вредни храни. В един момент просто осъзнах, че ми трябва много по-малко количество храна, за да се наям и тотално промених начина на готвене, като пържено и панирано е изключено напълно. Я пробвай едни кюфтенца от смляно месо /не готова кайма/, овкусени по същия начин като за пържене, но печени на фурна в тавата. Освен, че са по-леки, не са мазни и са по-вкусни, без да мирише кухнята 2 дни на пържено Simple Smile))

# 49
Благодаря вии, за бързите отговори. Heartpulse
Зории, ти си голяма мотивация, това със снимките много ми хареса, май ще го пробвам и аз Joy Наистина след като направиш упражненията след това се чувстваш друг човек и като усетиш вътрешната и външната промяна - това е най-голямата мотивация. Спомням си преди като спазвах режима, бях много по-щастлива и доволна, че правя нещо за себе си.
Време е отново за промяна.

# 50
  • Бургас
Черен шоколад не помага ли? А плодове имаш ли в режима?
Аз ям черен шоколад 70% какао вечер, но не повече от едно блокче. Пред цикъл са 2 Joy

Здравей, да,  имам плодове. Въпроса е просто да изкарам една седмица на режима и тогава ще вляза в правия път. Но ахх, тази една седмица No Mouth трудна работа е първите дни! Но няма да се отказвам Innocent

Ще се справиш, сигурна съм! Трудно е, ама после ще се гордееш със себе си.
Зори, така цветно ги описа тия кюфтета, че за малко да се накапя Joy Аз ги правя на грил тиган, стават уникални.

# 51
Зориии,мерси за мотивацията ☀

# 52
Здравейте момичета аз ще се похваля за 1седмица съм -1см.от всякъде бедро,ханш,корем,талия-1.5см.като се хранех с 1800-2000ккал.всеки ден това са ккал.без зеленчуците с тях са повече,както ви писах преди Руми ми изготви режим с повече ккал.и аз направих опит 1седмица за да проверя резултата не спазвах режима но смятах ккал.  За ден

# 53
Здравейте и от мен Simple Smile
Бях писала на Руми, но търговският й отговор на имейла не ме устрои и все пак си свалих 15те килограма без нея. Не ми допадна, че ще ми тиктика колко пишела и четяла, колко акъл давала за 200 лв. и как програмата й идва след 10 дни. Нямах бърза работа, но не ми допадна.
Това беше преди 6 месеца. Оттогава както писах смъкнах доста кг.+качих някой "lean Flushed" мускул без конкретни инструктори и се влюбих в силовите тренировки. От няколко месеца тренировките на Руми са ми за загрявка, ако избобщо се сетя за нейните ествествено, само давам пример колко са натоварващи.
За дами, които имат нужда от мотивация - няма лошо да се обърнат към специалисти. Все пак я признавам като компетентна, макар и да са ми лекички нейните подходи.

Относно "вредните" храни - няма такова нещо. Има вредно количество. Аз все още хапвам някоя бонбона, домашна палачинка или гофрета, картофки, домашна или купена пица и пак съм в калориен дефицит и намалям мерки.

# 54
За състезателка ли тренираш? Или правиш начинаещи? 😄 Супер напредналите й определено не минават само за загрявка.

# 55
  • Бургас
Аз тренирам от около 7-8 месеца. Изобщо не мисля, че тренировките на Руми са за загрявка. Но и не ми е цел безумното трениране. За тонус, здраве и енергия го правя.

# 56
Супер напредналите не ми понасят на пулса, а това че съм в опасна зона(следя с гривна) повече от няколко минути, не значи че е полезно нито за сърцето, нито за хипертофията на мускулите. За мен лично трябва да има почивка между сериите и затова си обичам класическите силови упражения.
Тренирайте умно, а не изморително Simple Smile

# 57
Да се каже, че тренировките на Румяна са само за загрявка или че супер напредналите са само кардио, е повече от нелепо... Неслучайно нещата са организирани в програми, а не са просто изсипани тренировки... Има си както силови, така и кардио и никъде не е казано да не се почива, дори тя препоръчва да се почива при нужда, докато се поуспокои пулса...

# 58
Lady fade, определено не си наясно на 100% с този тип тренировки. Simple Smile След като Супер напреднали не ти понасят, значи не тренираш с тях, а с по-лесното ниво, което да, за напреднал, минава за загрявка. Което в никакъв случай не може да го ползваш за общ знаменател за всички нейни тренировки. Няма да навлизам в темата, че нейна тренировка ползваш за загрявка и после тренираш друго. Wink Супер безсмислена загуба на време, накратко..
Силовите на Румяна с по-големи тежести и с повече почивки, също може да използваш за "класически" фитнес. Въображение се иска. Simple Smile

# 59
Начинаещите ѝ тренировки са си за начинаещи трениращи. Все пак на нея ѝ пишат и хора, които са виждали тренировки последно в ученическите им години.
Има обаче и такива тренировки, след които дори и доста трениран ще прикляква докато ходи, така че...

# 60
Здравейте момичета, за първи път пиша, но и аз тренирам с Руми от 7-8 месеца. Нямам изготвен индивидуален режим, но и нямам много за сваляне 56 кг съм. Искам да ви попитам видяхте ли новата програма, възползвахте ли се вече от намалението ѝ, струва ли си? На мен май ми идва много като пари дори с намалението.

# 61
И аз се интересувам дали някой със самостоятелен режим си е купил тази програма и дали може да направи съпоставка.

# 62
О аз не съм задълбочила кои са "напреднали" , "начинаещи", "за сватба и бал" и пр. Наистина съм правила 10тина нейни 20-25 минутни по време на почивки и като търся тип собствено тегло или ластици в хотел. Имам един любим канал и там има малко по-добре структурирани според мен:
https://www.youtube.com/user/FitnessBlender

Иначе само предполагам, че ще се запъхтя в "напредналите", защото веднъж пробвах нещо много подскачащо (май беше напреднали )без почивки, което не беше за мен.
Важното е човек да си намери какво обича и да го прави 3-4 пъти седмично, да му доставя удоволствие.
Замислям се, че много дами биха успели с нейните програми, защото един път са дали някаква сума и това е мотивиращо за хората да не се отказват и един път й вярват, в което няма нищо лошо Simple Smile
Аз не я отричам, просто не е Моят тип тренировки - с гири 3-4 кг и с доста Hiit или напълно кардио тип.

Ето я тренировката за хотелска стая. https://www.youtube.com/watch?v=swf1QcDmZ1g

Дам, на това съм загрявала. След това правя 50-60 мин същинска част.
Ето и нещо полезно, ако някой иска да разбере повече за 20-минутните тренировки:
https://www.youtube.com/watch?v=zVGlZYGpQkw

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 09:35 от bubanka

# 63
Ами там е работата, че не е до това човек да си намери каквото обича и да си го прави 3-4 пъти седмично, а ако иска да има някакъв напредък трябва да тренира по схема и пет шест пъти седмично да работи върху различни зони, а когато му стане лесно да премине към друга програма.
Разбира се, всеки има право на избор и никой не те задължава да работиш и харесваш нейните програми.

# 64
На мен точно това ми допада, че са по 20 - 25 мин, да всеки предпочита нещо и някой и наистина се чувства добре с тези неща. Ние сме различни хора с различни мнения и предпочитания. Аз лично имам голям напредък с нейните програми и които мога съм си ги закупила, обаче някакси сега не ми се дават 95лв, макар и с намаление за това питам струва ли си. Да споделят някой с опит.

# 65
  • София
Аз пък винаги до сега съм тренирала с безплатните програми на Руми. Супер са ми и ме държат във форма. Не гоня спортни резултати. Тренирам 4-5 пъти седмично с 90-дневното предизвикателство и календара. От платените имам само програмата “За из път”. Тя обикновено ми е за лятото. Последния месец и половина-два не съм тренирала и сега ще започвам отново с новата програма. Днес я закупих и от понеделник ще стартирам с нея. Още не съм разгледала тренировките. Но и тя е качила само първата. Не са качени всичките. Предполагам, че ще ги качва седмица за седмица.

# 66
Не са качени всичките. Предполагам, че ще ги качва седмица за седмица.

Не са качени всичките- днес е снимала третата пирамида. Simple Smile Това по нейни думи във ФБ.
Честно казано, леко се озадачих, след като го прочетох, защото от седмици пишеше за УАУ ефекта от програмата, как й се отразяват тренировките, как силата и издържливостта й са се подобрили значтелно и съответно бях останала с впечатлението, че програмата отдавна е засвета, а Руми е направила поне едно завъртане с нея.  Thinking

# 67
  • София
Здравейте!
И аз вчера купих Push. Имам изготвян личен режим (преди 4 години) + всичките й платени програми. Определено съм доволна и ми харесват, особено някои като Dupemania. От понеделник първо мисля да завъртя 90-дневното предизвикателство, пък чак след това ще пробвам и новата програма. За 90 ДВП се бяхме разбрали от 1 септември, аз не успях да спазя датата, поради ред причини. Пирамидите в новата програма са ми много любопитни, но преди това ще се подготвя с другите.
Хубав ден на всички!

# 68
  • София
Аз след тази почивчица от 2 месеца мисля да започна от PUSH за начинаещи и като почуствам тренировките леки, да продължа с напреднали. За влизане в ритъм, така да се каже.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 11:39 от DonaFlor

# 69
Аз сега имам пресен режим от нея. Доволна съм от общуването Simple Smile и тиктакането - съвсем е разумно и нормално. Ще споделям резултати, надявам се отлични ☀

За push няма да взимам,че сега си започвам тепърва. Макар много да се колебая - готина ще е за всякакви нива, а намалението е добро. Но все пак платих за режим и наистина тепърва почвам. Може би занапред ще има ново намаление... Мен ме озадачава,че не могат да се свалят, а ги купуваш за 3 г. Не виждам смисъл - все едно под наем,но за 3 г. Но пък и едва ли ще ги правиш 3 г. Отделно пък може и да снимаш на видео екрана и пак да ги имаш.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 09:16 от arino

# 70
И аз съм много доволна от тренировките на Руми. Тренирам два месеца с 90 П и имам видим ефект. Малко ме болят коленете от клековете, но май не ги правя правилно. Мислех да продължа с Дупемания,  купила съм я преди години и не съм я правила.  Но реших,  че после няма да ми се дават двойните пари за. PUSH, а и сега ще е по-надъхващо в група. Не вярвам да има друго намаление.
Днес обаче не мога да вляза в профила си, парите би трябвало да са преведени,  а вчера влизат без проблем.

# 71
ТиЛи, много интересно това, което казваш. HushedGrinning И аз мислех, че вече ги е снимала всичките.... А реално тя пак може да ги е правила, но тепърва да ги снима. Малко за последния момент го е оставила, но тя си знае.

За козметиката й нямам думи, хората мислели, че се забъркват у тях.. Хем е смешно, хем е логично. Не знам защо толкова се дърпа да даде информация в кои лаборатории се правят. Еми сори, ама нормално е хората да си говорят такива неща при липса на информация. Кво ги топли тях какви сертификати имат, след като не знаят кои са.

И горките хорица с тоя достъп до програмата се побъркаха. Ама то трябва да влизаш само от едно място, ама после трябва да излезеш. Ама не са влезли никъде и пак не могат да влязат?! И докато се мъчиш да разбереш кое-що, вече нямаш време за тренировка. Ами толкова забрани сте сложили, сложете и един таймер като забравят да излязат, да ги изхвърли системата след 5-10мин неактивност. Накрая няма да се изненадам ако изтекат в ютуб дори. Колкото повече се забранява нещо, толкова повече се дразнят хората и ти правят напук.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 09:54 от Merry.

# 72
  • Бургас
Мери, напълно споделям мнението ти!
Аз също се изненадах, че снима третата пирамида, а преди повече от месец обясняваше колко силна и издържлива е станала след 10 дни тренировки. Хич не ми се връзват нещата и някак ми остава чувството, че се опитват да ме лъжат, което не ми допада изобщо. Отделно рекламната кампания на програмата е под всякаква критика. Отказаха ме да я купувам още преди седмица.
Луднаха хората с тия достъпи, като чета колко се оплакват, вече се радвам, че не се включих.
Дано програмата си заслужава, ще следя с интерес отзивите.

# 73
Рекламната кампания... 😀😀 Без думи. Немалко хора са се отказали. Даваш пари и насреща нищо. Като те питам след 3г къде е програмата, с която си постигнала такива резултати? Ами нямам я.. Е, как така, 200лв си дала? Еми така.. Под наем. 🤔😀
Снимки ще се правят, описания ще се пишат, ако ще с телефон ще снимат и хората пак ще си имат програмата. Познайте следващата програма колко човека ще я купят?

# 74
И аз споделям същото мнение както вас, интересно ми беше само храненето а и плащаш едни 100 - 200 лева и чета, че първата седмица са само 2 тренировки, които въртят цяла седмица. Еми за 12 седмици колко тренировки са и се отказах от купуването ѝ. А и този временен доступ, уж с цел сигурност, направи достъпа почти невъзможен.

# 75
Между другото, аз бях почти сигурна, че ще купя програмата, но последните седмици оставиха толкова горчив привкус, че започнах да се разколебавам с всеки изминал ден. Неразбориите от вчера и днес около достъпа, усещането, че се крие информация или се поднася избирателно окончателно ме накараха да взема решение, че няма да я купя. При това вече е въпрос на принципи - не искам да подкрепям подобни "търговски" практики.

И съм напълно съгласна с Мери, че е напълно възможно програмата да изтече в интернет. Досега почти нямаше публикувани платени тренировки, според мен, именно заради лоялната аудитория - усещам обаче, че отношението и на лоялните клиенти започва да се променя.

# 76
Много тъпо. Руми ще стане поредната.

# 77
Аз всъщност не знам защо го прави това усложняване при положение, че нищо не е изтекло до сега в мрежата....

# 78
В нета не е, но сега е напълно възможно. 😀
Но "хванаха" една жена в групата й във фейсбук, че иска разни програми от тоя и оня на ЛС и си ги е събрала повечето платени... 😀

# 79
В нета не е, но сега е напълно възможно. 😀
Но "хванаха" една жена в групата й във фейсбук, че иска разни програми от тоя и оня на ЛС и си ги е събрала повечето платени... 😀

страшна драма, няма що Wink излагат се вече. с това поведение ще изгуби много повече.

# 80
  • София
Мери, и аз съм на същото мнение. Купих я, само защото си го бях предвидила и за да използвам намалението. Но мен също много ме издразни цялата история с временния достъп и прочие. Да не говорим, че така ще зависим от интернет и т.н. Пък аз искам като купя нещо, да си го имам. До сега бях от най-верните й подръжници последователи. Никога не съм споделяла с друг платените й програми, защото я ценя като професионалист и разбирам, че знанията и трудът й трябва да бъдат възнаградени. Така е нормално да бъде. Никой не работи за без пари. Много я обичам и харесвам, мотивира ме и ме усмихва. Но ако тя и екипът й продължават с тази линия на поведение, най-вероятно ще ме загубят.
По темата за козметиката й - пак споделям мнението ти. Аз си купих абсолютно всичките й продукти, супер доволна съм, макар че ми се струват малко като количество за цената. Но да кажем, че го оправдавам, заради чистите съставки и качеството на продуктите.

# 81
Аз си купих новата програма още в понеделник и дори я започнах. Честно казано и аз се надявах на рецептите много, че нещо все не намирам идеи напоследък, но не са кой знае какво - менюто в Дупемания е много по-добро. За тренировките още не мога да кажа напълно, защото съм направила първите 2 само, но засега ги усещам добре, пък ще видим - аз тренирам с ниво 3, като модифицирам някои неща към ниво 2. Засега не е скандално трудна, както очаквах Grinning Честно казано, ако трябваше да платя пълната сума от 190лв, не мисля, че бих. Проблеми с достъпа не съм имала засега, ще видим занапред как ще е - платих си я с карта и веднага получих достъп, гледам я от няколко устройства, но внимавам да не забравя да натисна Изход и не съм се заключвала засега... Засега не съжалявам, че съм си я купила, пък ще видим как ще се развият нещата Simple Smile
Аз имам спомен, че тя беше споменала, че тренира по програмата, но просто не всичко е заснето, може и това да е ситуацията.
 Но споделям мнението, че се прекалява със сигурността, нищо не може да се намери в интернет,  но съм съгласна, че колкото повече рестрикции се налагат, толкова повече ще се дразнят хората и накрая може да се откриват съвсем свободно програмите...

# 82
Явно издънката с PUSH е голяма. Още от вчера хората се оплакват, че нямат достъп, а днес вече се прокрадват и леко истерични нотки. Simple Smile Нали всичко с "мистерията" около програмата беше с идеята нещата да са по- удобни, по- сигурни, по- лесни? Реално е точно обратното. Доста разочаровани хора има, други пък не разбират защо цяла седмица се прави само една тренировка /е, и възстановителната към нея, по подразбиране/. Реално се оказва, че 12 седмици се правят 8 пирамиди и 8 възстановителни. С редовна цена от 200 лв. Но това става ясно, като се прочетат по- внимателно детайлите, които Румяна споменава. Амииии много е, специално за бг пазар и за качеството, което се получава отсреща. А, да- с тригодишно "право на ползване".  Crossing Arms
Със сигурност следвашщата програма трябва наистина да е нещо новаторско и "невиждано", а Румяна трябва доста да поработи и помисли как да си върне дългогодишните фенове, които много се разочароваха от нея последните седмици. Аз също съм от  трайните й супер коректни и верни "последователи", но към момента с  уточнението "бивши". Колкото и да ми е кофти да го кажа, народът си има много точна приказка за подобни ситуации, а именно "Гъз глава затрива". Но пък и без проба- грешка нещата невинаги се получават. Важното е най- накрая човек да си извади адекватни поуки и да продължи напред. С нетърпение чакам анонса за следващата програма- тогава вече за мен лично много неща ще се изяснят окончателно.
Иначе на Румяна /и екипа й, разбира се/ им желая много успех, вдъхновение и търпение.

# 83
  • София
Абсолютно подкрепям поста на ТиЛи. Днес видях в профила си подробностите по програмата. На същото мнение съм.

# 84
Аз пък мисля, че скоро няма да има нова програма, така де като се има предвид времето изминало от предната ѝ програма. Може пък да има някоя безплатна, знае ли се. Май като правя съпоставка 90 дневното предизвикателство е доста по - добро от новата платена. А много харесвах календара ама всяко нещо има своя край.

# 85
Реално на сайта тренировки и програми безплатни да иска човек Simple Smile 90-дневното само, ако се мине двете нива са си половин година тренировки. Отделно има РумФит, което май е 30-дневно и отделно седмичните програми. А тя все пак след предната си платена програма  забременя и роди и донякъде си мисля, че не е искала да пуска платена програма, докато все още не е в добра форма и затова пусна календарите Simple Smile Ще видим ще има ли следваща, но дано се върнат към предишния вариант на достъп, защото сякаш беше по-успешен Simple Smile

# 86
Да, и аз не мисля, че скоро ще има нова програма, още повече като се има предвид, че в момента се снима текущата.  Mr. Green Гледам към светлото бъдеще все пак.  Laughing
Румяна прави наистина мнооооооого безплатни програми и календари, това е неоспорим факт.  Peace

# 87
  • Бургас
Сега се оказа, че и интернетът трябва да е силен, защото видеата накъсвали. Точно в анонс на вчерашните твърдения екипа, че интернет има навсякъде и няма да е проблем гледането на тренировките.
Не знам как е бил старта на предишните и платени програми, ама за подобни неща не съм чела. Дотук бих казала много разочароващо.

# 88
Е пък не е нужно да се отказвате,всеки греши. Аз хич не съм в час с достъпа,но все пак - може би може да сесе простят неразбории,вместо така да се нахвърляте върху някого,на кого сте били фенове.

Козметиката - какво значение има къде се прави,ако има сертификат?

# 89
Видеата тръгват с много високо качество, ако накъсват в повечето случаи е достатъчно само да се намали качеството, с което се пуска видеото. Не знам, може да разсъждавам така, защото аз засега нямам проблем нито с достъпа, нито с насичането (а не е като да ползвам уау техника), но го има и това, че масово хората изобщо не четат. Вчера имаше не един пост/коментар от типа "Ама къде са тренировките", "ама къде е това", "ама къде е онова" за неща, които са очевидно написани на сайта и е достатъчно просто веднъж да се прочете разпределителната страница. Не знам, пак ще се повторя, може би реакцията ми е такава, защото при мен няма проблем, но някак масовата нагласа ми изглежда като "я първо да помрънкам едно хубаво". Реално програмата беше обявена да стартира чак на 1ви с ранна регистрация на 25 и 26, като аз лично очаквах тогава да може само да се купи, а достъпът да се отвори на 1ви (досега не съм си купувала друга програма с ранна регистрация и не знаех как се процедира). В крайна сметка я пуснаха на 24ти, като даже имаше вече и качени тренировки за първата седмица. Случва се да има някакви дребни проблеми, очевидно се опитват да работят по отстраняването им. Не правя реклама и не се заяждам, както казах, сякаш и аз очаквах повече от програмата, ама пък каквото такова, като за тази си цена (намалената) си е много добре в крайна сметка. Ще си тренирам по нея, пък ще видим резултатът, позитивната нагласа е много важна част от приключението. Grinning

# 90
Рапунцел, то не става дума само за качеството на видеата, за накъсване и т.н, или пък дори за проблема с регистрациите в момента, а изобщо за отношението към хората (покрай PUSH) и как тя иска да бъде приета програмата. Аз имам чувството, че изобщо не се поставя на мястото на отсрещния в този случай. Поне такова усещане оставя. И като гледам - при всички е така.

# 91
  • София
Леле, ама какво е станало с този Push??
Аз след като минах няколко пъти някакви тренировки на Руми в нета и ми хареса, реших да си го взема промоционално и сутринта го платих...
Даже и не знаех, че върви вече при платилите по-рано, нали уж от първи октомври...

# 92
Рапунцел, то не става дума само за качеството на видеата, за накъсване и т.н, или пък дори за проблема с регистрациите в момента, а изобщо за отношението към хората (покрай PUSH) и как тя иска да бъде приета програмата. Аз имам чувството, че изобщо не се поставя на мястото на отсрещния в този случай. Поне такова усещане оставя. И като гледам - при всички е така.

Че напоследък е изалчняла не споря...Цената на непромоционалната програма е повече от безумна, както и казах, не бих си я купила на редовна цена. Аз също от едно известно време го усещам това отношение, четейки коментарите ѝ под публикации в сайта (които вече са премахната изцяло). Личи си как в по-старите си коментари е много по-отзивчива и някак колкото повече се увеличава работата ѝ, толкова повече си е повярвала и става все по-дръпната. А си мисля, че това, което от самото начало е привлякло повече клиенти при нея, е именно приятелското отношение. Не знам какво провокира това да се променят нещата с тренировките, което отделно подразни много хора и тя така и не се усети сякаш. И имаше един много точен коментар някъде из фейсбук групата  - ако на човек не му пречи да си сподели свалените тренировки, няма да му пречи да си сподели и потребителското име и паролата...
В случая имах предвид за Push конкретно, че хората просто не четат, а първата им реакция е да мрънкат (като не отричам, че сигурно при някои наистина има проблем с достъпа) Simple Smile

# 93
  • София
Рапунцел, много точно казано.

# 94
Мен също ме спечели с позитивното си мислене и някакси напоследък наистина малко си променя отношението. Помня един коментар за календарите, че били напълно безплатно а на нея ѝ отнема около 3-4 дни работа. С което съм напълно съгласна, че тя работи за да се изхранва и да печели пари, но някакси тона не беше както преди. А пък за календарите бих предложила да се заплаща някаква сума, примерно както беше календара за корем за 6лв, така всеки месец представяте ли си колко хора ще ги купуват на тази цена примерно нали казвам съпоставка с този за корем, а пък и труда ще се оценява.

# 95
А този за корем вече е 20лв.... Sad

# 96
Да видях го, казвам примерно. Не знам колко хора биха поръчвали календара, но ако примерно са 1000 човека би било добре. А и да не са 6 лева да са 10, когато са всеки месец.

# 97
  • Бургас
Не мисля, че някой омаловажава или подценява труда на Руми. Напротив. Но тя трябва да наложи изискване на екипа си, когато отговарят на нечии въпроси, да спрат да фамилиарничат и да подхождат с повече уважение. Защото ние сме клиенти. И като такива е добре да бъдем чувани, когато се опитваме да даваме обратна връзка.
Бих плащала за месечен календар. Една цена от 5-6 лв. смятам за напълно приемлива и според мен щеше да и донесе повече приходи от очакваните от ПУШ.
Изразът ,,хорските сланини,, смятам за груб, обиден и неуважителен. Ако някой подходи с такъв речник към мен, не бих ползвала какъвто и да е продукт, издаван от него, ако ще да ми го подаряват.

# 98
  • Lorraine
Чета ви мълчаливо, но не можах да се стърпя. Дори само четейки, ми се образуват нерви. Как може да търпите такова поведение, че и да си плащате. Че те блендерите (Кели и Даниел), продават тренировки/режими за 10-15 долара, при това за няколко седмици. А наша Румяна, за сравнително наситения бг пазар, иска за наем 200 лв, за 8 тренировки !  Да, ще кажете, че блендерите са световно известни и могат да си позволят такава цена. Но все пак, за малобройния бг пазар, с толкова (за мен самозвани) тренери, нутриционисти, фитнес гурута и прочие, и резултат със съмнителен ефект,  да искаш 200 лв е безумие.
Без да платя нито лев на никого и за нищо, пак свалих 30 кила.
Не че гроздето е кисело (поради проблем с разширени вени си тренирам по мой специфичен и ефикасен начин).
Та напълно разбирам недоволството ви, дори пак сте прекалено толерантни. Бойкотирайте я за известно време. Нали знаете приказката за лудия и баницата.   

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 21:25 от pepa57

# 99
  • Orihuela Costa,Spain
Здравейте и от мен. Чета ви с интерес, имам режим от Руми, да видим кога ще се мотивирам да започна ThinkingИначе съм си накупила цялата й козметика и съм много доволна 🤗

# 100
Само да споделя, че като фен на "Блендерите" преди няколко месеца си платих някаква програма(даже беше без значение каква), символичните 10 долара, ей така като вид donation, защото тези хора са наистина много готини и ако човек иска да отслабне или да е в добра "форма", абсолютно са достатъчни тези тренировки(стига да прави поне 40-50 мунити 2-3 пъти седмично същинска част, а не 20 минути..., но това е друга тема).
Точно комерсиалните отговори и отношение на Румяна не ми допаднаха още в началото. Иначе и тя има безплатни видеа, които са си достатъчни(но да се правят повече минути).

Ох, колко мъка има по този свят - Какво значи "Кога ще започна?"
Започваш тази вечер или утре сутринта и не спираш. Започваш така че да ти харесва, а ако това не е твоята страст - зарежи го след няколко седмици и си намери твоето нещо!
Хора, не мога да ви разбера Close

# 101
  • Orihuela Costa,Spain
Ох,незнам колко мъка има, защото съм щастлива и обичана. Но злоба със сигурност има много. И не се опитвай да ме разбереш. От години избягвам такива като тебе

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт