Колко време правих те опити за бебе?

  • 8 347
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 196
Върви на истински лекар, който ще ти направи истински изследвания. И на мъжа ти също. То плодовита, плодовита, от въздуха не може да се оплодиш ...

# 16
  • Мнения: 27
Върви на истински лекар, който ще ти направи истински изследвания. И на мъжа ти също. То плодовита, плодовита, от въздуха не може да се оплодиш ...

Явно не е толкова "божа работа" колкото казват...

# 17
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Не бих отишла  повече при този доктор...

# 18
  • Мнения: 27
Не бих отишла  повече при този доктор...

Проблема е че двама смених и не ме пускат за иследвания защото не виждат нищо и не съм и бременна, незнам какво очакват да имам кисти или бебе ли че да не пратят за кръвни изследвания ...примерно.?! А казвам че не мога да хвана!  В тоя слъчай трябва сама да ходя или незнам какво.. за това пиша тука.

# 19
  • Мнения: 9 196
Отиваш в репродуктивна клиника, не просто при "двама". Тия двамата е трябвало да те насочат, при толкова време опити.

# 20
  • Мнения: 2 170
Не бих отишла  повече при този доктор...

Проблема е че двама смених и не ме пускат за иследвания защото не виждат нищо и не съм и бременна, незнам какво очакват да имам кисти или бебе ли че да не пратят за кръвни изследвания ...примерно.?! А казвам че не мога да хвана!  В тоя слъчай трябва сама да ходя или незнам какво.. за това пиша тука.
В такъв случай можеш да отидеш направо за кръвни изследвания . Отиваш , плащаш си и ги пускаш, никой не може да ти каже -“ Ами не ти давам да си направиш изследвания”.

# 21
  • Мнения: 27
Ами така ще направя в Понеделник пускам един кръвен тест и да видим какво става защото .. много се притеснявам!

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 7
Zdraveite momicheta iskam da spodelq neshto s partnyora mi pravim opiti za bebe ot 14.02.2017 do tozi mesec i nqma rezultat otidoh pri 5 lekarq i vseki kazva che nqma problem nqkoi  da mi kaje kakvo da pravq daite mi savet molq vi Sad

# 23
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Какви изследвания  правихте?

# 24
  • Мнения: 609
При нас два пъти на първия месец опити. Дори сега втория път малко трудно повярвахме, смятах, че такива неща стават само по филмите. Не сме първа младост (мъжа ми е на 40, аз на 32).

# 25
  • Мнения: 16 867
Зара,
Първо, пиши на кирилица и използвай препинателни знаци!
Второ, намери си репродуктивен лекар и той да ви назначи изследвания. За начало - хопмони за теб+установяване проходимост на тръби, за партньора - спермограма.

# 26
  • Мнения: 64
След 3 години опити, но ние сме много несериозни. След първата година отидох в клиника- казаха ми, че заради възрастта ми (бях на 31 тогава) да пробваме още 6 месеца и ако не стане да отидем на изследвания. Докато се наканим за изследвания вече бяха минали 3 години. Тъкмо се бях записала за изслевания (мъжа ми вече имаше резултати от спермограма) и се оказа, че съм забременяла. Не препоръчвам да се чака толкова много като нас, но исках да споделя- ако има хора, при които отнема повече време, не е изключено да стане. Но аз се бях отказала от мисълта за естествено зачеване и дори не повярвах на теста... И това за спокойствието също е относително- забременях в един от най-стресовите периоди в живота ми. Много е индивидуално, всеки си има неговата история. Simple Smile))

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте дами. Доста новичка в бебеправенето. От три месеца правим опити. Последна дата на М 02.09, 28 дневен цикъл, редовен. Няколко дни след овуто имах симптоми като болезнени гърди , болки в кръстаи подръпване около пъпа и ниско долу. Три дни преди очакваната М (29.09) почнаха силни менструални крампи( не ПМС. Никога не съм имала ПМС. Само първия ден от цикъла имам крампи). Ден преди очакваната М имах отрицателен тест, болката обаче не спря. Болките в гърдите измезнаха, а цикъл няма. Някой с подобни признаци? Ще съм много благодарна ☺

# 28
  • Мнения: 8
аз съм на 25,опитваме от година и пет месеца и нищо.. единствено се промени редовния ми месечен цикъл който стана нередовен...не знам до кога ще е така и какво да направя
. Да се похваля  аз успях. След година и два м. опити. Направих ми всички изследвания  без  цв.снимка. доктора ми даде хапчета за овулацията,пих ги два месеца по едно на ден за пет дни ,петия ден от цикъла.  И правих тестове за овулация и стана.успех. От все сърце ти желая

# 29
  • Мнения: 269
Какви са тези хапчета за овулация?
аз съм на 25,опитваме от година и пет месеца и нищо.. единствено се промени редовния ми месечен цикъл който стана нередовен...не знам до кога ще е така и какво да направя
. Да се похваля  аз успях. След година и два м. опити. Направих ми всички изследвания  без  цв.снимка. доктора ми даде хапчета за овулацията,пих ги два месеца по едно на ден за пет дни ,петия ден от цикъла.  И правих тестове за овулация и стана.успех. От все сърце ти желая

Общи условия

Активация на акаунт