Къде ще летуваме :)))

  • 3 257
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 698
Я да видим кой къде ще бъде през лятото...

s_vasseva - от 16.06.2006 - Св.Влас
tigonew  - от 19.06.2006-още мисли къде : )))
елена акманова  - 29.06. до 06.07.2006г. - Обзор
dezho  - 29.06. до 31.06.2006г.-Анталия; от 2/3.07.2006г. - Обзор
мами- 03/04.07. до 12/13.07.2006г.-Св.Влас
setony  - от 15.07 до 22.07.2006г. - Лозенец
catnadeen  - от 15.07 до 22.07.2006г. - Лозенец
gabiplus - от 15.07 до 25.07.2006г. -Приморско
yosarian - от 15.07.2006г.  -Приморско
bim_bam  - от 15.07 до 30.07.2006г.-Ахтопол
hohiho - началото на м.08.2006г.-Созопол
Rosoneri-от 06.08 до 15.08.2006г.-Ахтопол
dorothy - от 11.08 -Камчия /почивна база "Романтика" /
agneshka -  21.08 до 30.08.2006г.- Смокиня
etiiordanova  - 01.09. до 05.09.2006г.-Гърция, Неа Каликратия


Хайде мацки, давайте инфо, може да си направим морска среща  Hug  grinning039 Tada !

 
 
 

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 22:53 от setony

# 1
  • Мнения: 4 414
ние сме от късните летуващи това лято:
21-30.08 на Смокиня

# 2
  • Мнения: 997
В Обзор - 29/06-06/07. Ако не ми мине котка път, де Praynig

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  От 15 до 30 юли на бунгало в Ахтопол  Sunglasses

  Бояна непрекъснато повтаря, че мама ходи на работа, за да съберем парички за "мойето"  Laughing

# 4
  • Мнения: 997

  Бояна непрекъснато повтаря, че мама ходи на работа, за да съберем парички за "мойето"  Laughing

 newsm62

# 5
  • Мнения: 609
от 01 до 05,09 в Гърция, Неа Каликратия

# 6
  • Мнения: 3 743
Повечето май заминават на 15.07 Thinking, аз ли ще откривам сезона newsm78

# 7
  • Мнения: 2 232
В Обзор - 29/06-06/07. Ако не ми мине котка път, де Praynig

Ние ще се засечем няколко дни(живот и здраве)от към 2-3 .07, само където незнам как изглеждате с изключение на младежа от снимката. WinkАз ще съм с два броя малчугани-един в количка, друг пешеходец. 1stroller dance

Преди това сме в Анталия.24.06-31.06.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 412
много хубава темичка
dezho, вие с децата ли ще ходите в Анталия?

Аз от няколко дни съм в усилено финализиране на определяне на мястото. Мислим да сме някъде от 19,06 и може би ще се засека с някоя от вас. Един вариант е Елените или Слънчев бряг - там ще се видим с s_vasseva, другия в Слънчев ден и може би ще се видим с бебе Ради. Дано всичко да е наред и да си спазим датата, че баща ми влезе в болница днес и да видим кака ще е през следващите дни.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 884
В тая връзка апелирам за пореден път да се организираме и да си разменим GSМ-те, за да може да не изпуснем възможността да се видим на морето заради липсата на координати.

# 10
  • Мнения: 3 698
Аз не помня на кого съм си пращала номера на ало-то, затова пак ще го разхвърлям по ЛС, ако го имате, не се сърдете за повторението...  mobilephone

# 11
  • Мнения: 997
В тая връзка апелирам за пореден път да се организираме и да си разменим GSМ-те, за да може да не изпуснем възможността да се видим на морето заради липсата на координати.

Защо да не ги изпратим на този, който предлага и този някой да ги разпрати на останалите.  newsm78

dezho, лошо, ми дай да се запознаем Joy
Сега сериозно, при нас има известна възможност да не стане. Малка, но съществена.  Cry Но Габи е права, да си разменим телефони.....

# 12
  • София
  • Мнения: 4 412
Имате ли впечатления от станцията на Министерски съвет в Слънчев бряг, аз имам малки резерви, защото съм виждала други техни станции в Банкя и на Велинград и не съм очарована, направих няколко запитвания и сега плюс другите тревоги не мога да реша...

# 13
  • Мнения: 2 232
tigonew - Само с баткото ще ходим, че повече разбира вече.Иначе съвсем няма да съм на почивка Crazy

# 14
  • Мнения: 2 327
Аз през седмица съм на море за почивните дни в Бургас. Така че може да свиркам. Не знам дали ще имам отпуска за по-дълго, че след тия болнични дето ги взех, шефа вече може да ме бие Simple Smile

Сети, в Лозенец е много хубаво. Макар че вече и там доста се разрасна. Преди беше по тихичко.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Като гледам извадката на Сети, събира се групичка за средата на юли на Южното Черноморие..Има време, ще го мислим пак, ама като ще сме с коли, може да се видим някъде по средата, в Царево например...

# 16
  • Мнения: 882
Привет от Варна!
Разбира се, че и ние сме на линия. Ще се радвам много да посрещам гости.
Даже смятам да понавестя Силвето до Свети Влас. Надявам се да се запозная и с tigonew. За телефоните е страхотна идея.
Честно казано и ние се изнасяме по някое време на море, но на Южното Черноморие.
Ходихме и в Анталия, миналата година. Страхотно си изкарахме.

# 17
  • Мнения: 82
на Созопол началото на август

# 18
  • Мнения: 3 504
Здравейте и от мен,

Ние ще сме на Ахтопол, ведомствена база.
06.08-15.08

Телефонът ми го има по другите теми.
идеята не е лоша, ще се радвам да се видим с някои от вас.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 262
Ами запишете и мен от 24 юли - до "неопределено и по желание на домакина" - Майчин дом - пълен пансион и безплатно!
Хмммммм как можахте да пуснете такава тъжна за мен тема!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 1 710
Иги, не бой се - ще си правим компания - опа, не в Майчин дом де, рано ми е за там, а в София топла и мръсна  Confused

# 21
  • Мнения: 3 743
Ами запишете и мен от 24 юли - до "неопределено и по желание на домакина" - Майчин дом - пълен пансион и безплатно!
Хмммммм как можахте да пуснете такава тъжна за мен тема!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
hug spoko newsm51 Kissing Heart lovekiss Kissing Heart  bouquet Hug....ще ти идваме на гости, а и  накрая на твоята "почивка" ще си гушкаш сладко бебче  ylinfant
А ти като скитори до сега, казахме ли ти нещо, а Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 710
Ами запишете и мен от 24 юли - до "неопределено и по желание на домакина" - Майчин дом - пълен пансион и безплатно!
Хмммммм как можахте да пуснете такава тъжна за мен тема!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
hug spoko newsm51 Kissing Heart lovekiss Kissing Heart  bouquet Hug....ще ти идваме на гости, а и  накрая на твоята "почивка" ще си гушкаш сладко бебче  ylinfant
А ти като скитори до сега, казахме ли ти нещо, а Crossing Arms

 newsm10 newsm10 newsm10

# 23
  • Мнения: 3 698
Иги, не давам да си тъжна, мисли за бебочето, то ще направи дните ти по-слънчеви от най-топлите морски лъчи и по-очарователни от вълните,  ще милва косите ти по-нежно от морски бриз и ще ти шепти по-сладко от рапан.Търпение миличка, твоето слънчево лято предстои...

# 24
  • Мнения: 3 698
Момичета, защо не мога да редактирам първото си мнение...  newsm78 .Искам да добавя Rosoneri  в списъка в най-горния си постинг, но не мога  no .

# 25
  • Мнения: 3 504
а защо не може, на Rosoneri  й е мъчно Sad

# 26
  • Мнения: 3 698
Не тъжи Rosoneri, ще питам мацето с големите маргарити, то е много разбрано и ще помогне  Hug !

# 27
  • Мнения: 3 504
Благодаря,   bouquet


Сигурна съм, че ще успееш Praynig............. Joy

# 28
  • Мнения: 384
До ИГИ!!! Какво става с теб,мила.Оправи ли се кръвното.Кога ще раждаш.Обади се,моля те.Целувки!

# 29
  • Мнения: 3 698
Благодарение на Мamma, може да си допопълваме списъка.Хайде момичета, чакам да стане дъъъъъъълъг списък и да се видим на морския бряг  Heart Eyes

Мamma, благодаря   bouquet
и...нали знаеш...всички много те обичаме  Hug

# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Уредилите се на Ахтопол, може ли един въпрос. И ние с приятели две семейства с общо пет деца
ни се ще да се запътим към Ахтопол и да са бунгала на сенчица. Дайте някой жокер да се свържа с нещо такова. Аз не искам стол, приятелите искат. Препоръчайте нещо.

Иги, най-веселото ми лято беше в Майчин дом юни месец - купон и веселие - още подържаме връзка с другите майки дори доста от тях не са от София, но се смеем, че те не са ама децата са. Направих един пълен месец там. Пожелавам ти да ти се падне и на теб добра компания.

# 31
Моля ви се,само не в Ахтопол и то на бунгала newsm11,аз там си развалих една почивка.Може да е ефтино,но е мизерно. Все пак весело изкарване sun

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моля ви се,само не в Ахтопол и то на бунгала newsm11,аз там си развалих една почивка.Може да е ефтино,но е мизерно. Все пак весело изкарване sun

Ама аз затова искам препоръки, защото съм чувала и за хубави бунгала.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 262
Ехееееееееей момичета-кокичета, много ви обичам, развеселихте ме! Разбира се, че се шегувам  и на вас стискам палци за едно истинско лято пълно с положителни емоции и удоволствия! dorothy и аз помня Майчин дом от първия път не само с лошо, даже сега засякох една майка с която сме раздали тогава! Който иска може да заповяда на свиждане при нас, от 24 юли съм там закотвена!
Силве и за моят престой в Русе си права, ама и ти не се спря.............

# 34
  • Мнения: 3 698
Побутвам малко темичката, надявам се още някой да се включи

# 35
  • Мнения: 384
Ние ще сме на Свети Влас-около 3-4 юли,за 8 или 9 дни.Миналото лято на Мартина много и хареса там,затова ще повторим.Хотел Алфа.Ще се радвам да се видим с други семейства наоколо...

# 36
  • на път
  • Мнения: 2 804
Като нещастна варненка /защото не живее вече там/ се опитвам да организирам поне едно прескачане до морето всеки месец ... а същинското ще е на Златни пясъци на първа линия - без коли, без ангажименти и при пълна свобода на индивида  Laughing

# 37
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Габи, бим-бам - ние сме на море от 15 юли .
Габи на Приморско  ще бъдем живот и здраве. На станцията на НСИ.

# 38
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Габи, бим-бам - ние сме на море от 15 юли .
Габи на Приморско  ще бъдем живот и здраве. На станцията на НСИ.
  Вал, имаш ми телефона, ако искаш пак ще ти го пусна.
  На Габи също, пък можем наистина нещо да заформим.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 884
yosarian, нямам твои координати. Ако искаш, прати ми телефон на лични, защото и нашата карта е от 15 юли за десет дни на Приморско, на станцията на БДЖ. Надявам се да се видим там с децата и да изпием поне по една бира заедно. Ние ще сме сами, имам предвид, че няма да сме с компания, и няколко чифта приятелски очи наоколо само могат да ни зарадват.

# 40
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нещо забравихме тази тема да пишем кой къде ще кара почивка.

Та и аз да се разпиша тръгвам в петък за Камчия почивна база "Романтика".

Малко има комари ама аз и други години с репелати се оправям.

# 41
  • Мнения: 644
Ние вече ходихме на''почивка''на морето с детето в края на юни на лозенец   Rolling Eyes    И сега е време да отидеме на ИСТИНСА ПОЧИВКА с тати,малко егоестично,но...... Embarassed
На 1.09.заминаваме за турция в Кошада Съ,пък нека ни е зле      smile3533

Общи условия

Активация на акаунт