Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 авг. 2018, 20:08 ч.

Подарявам много женски дрехи и обувки

• 2 482
  • 9
  •   1
Отговори
  • Viena
Подарявам нови и запазени дрехи за слаба жена, обувки 37,38 номер. Намират се на НДК. Опаковани е всичко в чували, желателно е да се вземат наведнъж.

# 1
  • Sofia
Според мен, ги занеси в някоя благотворителна организация – тази, например. Peace

Ако ги вземе случаен човек, може мотивите му да са търговски...

# 2
  • Viena
Страшно много са, няма как да ги занеса.

# 3
Можете да се включите в някой фейсбук базар,в подкрепа на болно дете.За съжаление са ужасно много.Нужно е само да отделите малко време,за да снимате дрехите и обувките.

# 4
  • Viena
За съжаление съм за много малко време в България.

# 5
  • Viena
Момичета, дайте идея какво да направя.Ако, може някой да ми съдейства, да ги занесем някъде, ще съм благодарна. Има и одеала, чаршафи, съдове, чаши, почти нищо не е ползвано.

# 6
  • Sofia
Дадох предложение къде (поне там знам, че не изискват дрехите да са минали през химическо), но трябва да измислиш транспорт. Peace

# 7
Здравейте, днес попаднах на тази обява в podariavam.com: http://www.podariavam.com/75990/koito-kakvoto-mu-e-neobhodimo.htm

# 8
  • Sofia
Здравейте, днес попаднах на тази обява в podariavam.com: http://www.podariavam.com/75990/koito-kakvoto-mu-e-neobhodimo.htm

То една обява... Заглавието не отговаря на съдържанието.

# 9
Момичета, дайте идея какво да направя.Ако, може някой да ми съдейства, да ги занесем някъде, ще съм благодарна. Има и одеала, чаршафи, съдове, чаши, почти нищо не е ползвано.

Сигурно вече не ти е актуална темата, но помня, че покрай наводненията, земетресенията и аварията с влака в нашата община събираха в Социални грижи помощи за пострадалите, като одеялата, завивките и подобна покъщнина винаги се даряват по-малко, отколкото дрехи и са много благодарни. Нямам представа как е било уредено по-нататъшното транспортиране и пр. до пострадалите, може би е било нещо във връзка с Червен кръст, но е напълно вероятно и в други служби за социално подпомагане да приемат помощи за пострадали при бедствия и нуждаещи се. Също и приюти като този на отец Иван приемат дрехи и подобни вещи.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт