Защо почти всичко.....

  • 4 883
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 150
Бу, после туко виж ме осъдила за нанесени морални щети или там както беше  Mr. Green
Стрът, ще те осъдя за укриване на информация!!!
Жалон!

Жалон  newsm78
Е незнам какво е, мяза на бидон  Rolling Eyes

Срът - трът отива да пие бира, ако има желаещи да заповядат ( само без тутманици, че Йойото ще изтрещи тотално )   Mr. Green

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Жалон:

# 47
  • Мнения: 1 150

На всичко отгоре съм и кьорава  ooooh! нищо не мога да видя  Crazy

# 48
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Ха-ха Бу Laughing
Недей затруднява толкоз хората Mr. Green И без това не всички са туристи, а и ми бъркат професията с геологията Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 742
[quote ]

[/quote]

тез и трите ми приличат на Ейбр. Линкълн  Shocked Laughing

# 50
  • Мнения: 779
Аз предлагам темата  да се прекръсти на " Мистиката с изчезването на куклата на Бу!"  Joy

# 51
  • Мнения: 495
а да, и на мен ми е чудно newsm78
говоря за други форуми ooooh!:
ако не слагаш усмивки,  си мислят, че говориш сериозно - в най-добрия случай Rolling Eyes, или че се заяждаш - в най-лошия Close
ако пък слагаш усмивки - саркастична съм била Sad
е, няма угодия Twisted Evil
всеки да ме разбира както иска  bouquet

# 52
  • Мнения: 35 951
преиграванка има много в цялата таз работа с обидите, нали всички трябва да сме важни, а кат нема с к'во - айдееее, обидени!

# 53
  • Мнения: 5 468
Непрекъснато има някой обиден и наранен от хумора на друг.
Край, обиди ме!
Сигурно е излишно да споменявам, че и аз се обидих Crossing Arms!

# 54
  • Мнения: 1 150
Непрекъснато има някой обиден и наранен от хумора на друг.
Край, обиди ме!
Сигурно е излишно да споменявам, че и аз се обидих Crossing Arms!

Е, като е излишно - защо го споменаваш  Mr. Green
Я бързо да се преброят обидените  Joy

# 55
  • Мнения: 9 902
ако не слагаш усмивки,  си мислят, че говориш сериозно - в най-добрия случай Rolling Eyes, или че се заяждаш - в най-лошия Close
ако пък слагаш усмивки - саркастична съм била Sad
е, няма угодия Twisted Evil

хаха, вярно е Simple Smile

преиграванка има много в цялата таз работа с обидите, нали всички трябва да сме важни, а кат нема с к'во - айдееее, обидени!
има такова нещо. Не смея вече да си кажа нещо направо, все трябва да мисля коя от всичките ще се засегне.

# 56
  • Мнения: 779
Всъщност, ако трябва да отговоря сериозно на темата и на мен ми се е случвало да се обида или ядосам на нечий коментар. Но това е част от човешките взаимоотношения, нали така?! Въпреки, че не познавам човека , който ме е засегнал, той го е направил, по повод мое мнение, а това е част от мен, дори и в виртуално пространство като форума.

# 57
  • Мнения: 2 040
Аз не съм обидена на никой, а тая тема ме накара да се смея на глас със СТРОИТЕЛКИТЕ и работните им средства  Laughing
Аз кукла не съм видяла, ама намерих ПАРИТЕ ... не са у мен, ограбиха ме на пъп за вкъщи  Embarassed

# 58
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз не съм обидена на никой, а тая тема ме накара да се смея на глас със СТРОИТЕЛКИТЕ и работните им средства  Laughing
Аз кукла не съм видяла, ама намерих ПАРИТЕ ... не са у мен, ограбиха ме на пъп за вкъщи  Embarassed

Сигурно хич не ти е смешно, ама като го видях това, особено след тая и другата тема за клиентите, вече съм под бюрото  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 2 040
Аз не съм обидена на никой, а тая тема ме накара да се смея на глас със СТРОИТЕЛКИТЕ и работните им средства  Laughing
Аз кукла не съм видяла, ама намерих ПАРИТЕ ... не са у мен, ограбиха ме на пъп за вкъщи  Embarassed

Сигурно хич не ти е смешно, ама като го видях това, особено след тая и другата тема за клиентите, вече съм под бюрото  Joy Joy Joy

ПЪП или ПЪТ - все тая ...  Laughing видях грешката после, даже въображението ми доста се поразвихри, та се посмях  Laughing ама оставих нещо и за правописната полиция .. намирам им работа, за да са им заслужени после заплатите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт