Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 72 977
  • 764
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 094
на жая харесвам ексфолиантите с портокала и новия захарния с орехови черупки

# 241
  • Мнения: 1 469
Серията на Лореал с кокос е за мен е превъзходна. Бях дпряла да използвам дрогерийна козметика за коса, а само профи. Заради аромата взех шампоана и маската и за мен това е най-доброто за момента. Хидратира, изглажда и косата мирише щудесно, омекотява. Изобщо възхитена съм! На Гарние Фруктис новите са ми интересни. Една приятелка ми ги хвали, но за сега съм си на кокосчето на Лореал. Освен това съвсем случайно съм свзела и на Ив Роше душ гел и лосион с кокос. Ами обожавам кокоса и цялата си мириша на сладичко. Палмърс също са много любима моя марка. Лосионът за тяло с кокос, олиото за почистване на лице, дневния крем. На промоция са им чудни цените. Сега за зимата ще си взема и нощния. Балсамът за устни с кокос е супер, но не е за тази тема.

Та, безкрайно дъм доволна от Елсев кокос за сега.

# 242
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Скоро си взех на Биотен душ гел с ванилия и лимон. Много приятно коледно ми ухае, на сладки , измива и хидратира за мен добре.
Междудругото и аз много харесвам аромата на кокос, но не на всички марки понасям.  Нивея имат такъв душ гел.

# 243
  • София
  • Мнения: 5 289
Серията на Лореал с кокос.... кокосчето на Лореал....Ив Роше душ гел и лосион с кокос. Ами обожавам кокоса ...
 Лосионът за тяло с кокос,...Балсамът за устни с кокос....Елсев кокос
Хахаха, абе изобщо всичко, което е с кокос. 😁

# 244
  • София
  • Мнения: 1 408
В Елитис има и основа за лак на марката, много ми харесва. Ползвам го и за основа и за топ лак. Ноктите ми, по принцип меки и чупливи, с него са твърди. Все едно гел лак съм правила. И лакът ми издуржа цяла седмица на морето.
Както казах, ако нямах още продукти за лице, щях да си взема и серума.
Основата за лак на Ревюел къде стои в Елитис?Вчера ходих там, но нямаше заредени кремове на марката!само  2-3 тубички с маска,

# 245
  • Мнения: 684
Последно като ходих в Елитис в Пловдив, нямаше почти нищо на Ревюел. Само един комплект и кремове за ръце...

Последна редакция: чт, 06 сеп 2018, 16:45 от DanMary

# 246
  • Мнения: 15 313
Дa, във всеки Елитис е рaзлично. Aмa, буквaлно. В един и същи грaд, в рaзлични мaгaзини/филиaли нa веригaтa, имa рaзлично зaреждaне. Поне aз товa устaнових. A, кaкъв е принципa, още не ми е много ясно, също и зaщо го прaвят по този нaчин.

# 247
  • Мнения: 1 775
Да, в Елитис Пловдив почти нищо нямаше на Ревюел, но все пак успях да взема гела 3в1.

# 248
  • Мнения: 1 334
Тъкмо излязох от Елитис и да ви кажа... На рафта на Ревюел, сякаш беше паднала бомба... Всичко изкупено! Grinning Успях да взема една черна маска и това е. Ще дам отзив! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 249
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Последно като ходих в Елитис в Пловдив, нямаше почти нищо на Ревюел. Само един комплект и кремове за ръце...

На централната поща ли?

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 4 685
Последно като ходих в Елитис в Пловдив, нямаше почти нищо на Ревюел. Само един комплект и кремове за ръце...

На централната поща ли?

Да, там е Елитис.

# 251
  • Мнения: 10 374
В Сф има ли друг Елитис освен в Халите? Този ми е много неудобен

# 252
  • Мнения: 5 059
В Сф има ли друг Елитис освен в Халите? Този ми е много неудобен

Няма... преди имаше в Люлин към Орион, но не му провървя...

# 253
  • Мнения: 524
В Елитис има и основа за лак на марката, много ми харесва. Ползвам го и за основа и за топ лак. Ноктите ми, по принцип меки и чупливи, с него са твърди. Все едно гел лак съм правила. И лакът ми издуржа цяла седмица на морето.
Както казах, ако нямах още продукти за лице, щях да си взема и серума.
Основата за лак на Ревюел къде стои в Елитис?Вчера ходих там, но нямаше заредени кремове на марката!само  2-3 тубички с маска,

За Елитис - Хали - София  стои при лаковете, по-точно при основите на лак. Понякога на последния рафт, понякога по-надолу. Голяма каша е с продуктите там. Трябва да добре да се гледа. Аз кремовете ги търся навсякъде по щанда. А за цените - често проверявам на каса.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
А да питам за Бургас има ли ги тези кремове на Ревюел и в кой магазин точно?
По отзивите ви съдя,че е добро попадение крема. Подходящ ли е обаче за мазна кожа?

Общи условия

Активация на акаунт