Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 72 870
  • 764
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 549
Аз пък днес си купих олио ексфолиант на Балеа, и то просто ей така, на импулса (че бях свършила течното злато на Агива). Ще споделя впечатления после, макар че наистина не знам какво да очаквам. Сега, след дъжд качулка, ще търся отзиви из нетя.

Скрит текст:
Ето това е картинката:


Хубав е! Ексфолира добре, кожата остава мека след това, дори няма нужда да мажеш лосион (ако го правиш след баня). Обаче е мазничък, което е и причината, според мен, после кожата да остава мекичка.

# 691
  • Мнения: 18 547
Покупките от вчера от Лили.


На крема на Микса за несъвершенства възлагам големи надежди. Много лек, много притен върху лицето и с идеалната за мен текстура и описание. Мириса ми допада. Трябва да се нанася малко по лицето. Засега много ми харесва, ще видим по-нататък. Моята кожа не поняся много кремове. Този е точно като за мен.
Душ геловете на Фа бяха на промоция. Имам два от серията Magic oils. Хубави са. Ухаят свежо и приятно.

# 692
  • Мнения: 2 620
И аз действам по описания от Симона начин. Къдрава съм като пудел. Къдрава коса се реши само мокра в банята. Не се замърсява безкрайно от 3-4 дни без миене.

# 693
  • София
  • Мнения: 22 682
Аз пък днес си купих олио ексфолиант на Балеа, и то просто ей така, на импулса (че бях свършила течното злато на Агива). Ще споделя впечатления после, макар че наистина не знам какво да очаквам. Сега, след дъжд качулка, ще търся отзиви из нетя.

Скрит текст:
Ето това е картинката:


Хубав е! Ексфолира добре, кожата остава мека след това, дори няма нужда да мажеш лосион (ако го правиш след баня). Обаче е мазничък, което е и причината, според мен, после кожата да остава мекичка.


Продуктът е хубав, но НЕ Е ПОДХОДЯЩ за мазна кожа.

# 694
  • София
  • Мнения: 2 060
Защото е памучна и е уж по щадяща от хавлиената кърпа.Сутрин само леко намачквам с вода.И косата ми не мисля,че е колосана,гелосана или други.А сресването на къдравата коса всеки ден е чисто безумие.това означава да ходя като идиот по улиците.Мия косата си два пъти седмично и тогава я сресвам,стилизирам и т.н

Те, и хавлиени те кърпи са памучни на 100 %.  Големи глупости са това с тениската. Хората се чудят вече какви простотии да измислят, за да привлекат внимание.

# 695
  • Мнения: 12 583
Уж идеята е че тениската е разтеглива и по-малко дърпа мократа коса като се усуче в нея, отколкото хавлия. Колко е така и колко е наистина там да е по-интересно, не мога да кажа. Трудно ми е да си представя някой с дълга и/или гъста коса как се подсушава с тениска, прекалено тънка ми се види за такова нещо. Не съм с някаква голяма грива, а знам хавлията колко мокра става.

# 696
  • София
  • Мнения: 2 060
Абсолютно. Хавлията, а пък и тениската,  могат да увредят абсолютно еднакво косата, ако се търка много силно с тях. То ако беше такъв проблем попиването на влагата от косата с хавлия, в най-добрите фризьорски салони щяха само с тениски да ни подсушават. Но нейсе! Някой е разпространил тази измислица и манипулира хората. А пък “клиенти” за такива нови течения, колкото искаш.
Не е упрек към някого в темата. Просто си разсъждавам.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 15:49 от DonaFlor

# 697
  • Мнения: 18 872
И аз действам по описания от Симона начин. Къдрава съм като пудел. Къдрава коса се реши само мокра в банята. Не се замърсява безкрайно от 3-4 дни без миене.

Все ми се струва, че естествено къдравата коса няма нужда от такова интензивно мачкане, за да е къдрава. И моята при мачкане със стилизанти е къдрава и абсурд тази химия да я държа 3-4 дни върху косата, без да я измия.

# 698
  • Мнения: 441
Здравейте! Като стана въпрос за коса - искам да попитам вие какво използвате за защита преди изправяне с преса? Аз използвам един спрей на Syoss за топлинна защита, но май няма много полза от него, а след изправяне слагам кристали. От една-две седмици косата много ми мирише на изгоряло Disappointed . Виждам на няколко места изгорели връхчета, но са малко и нямам изгорели цели косми. Работата ми е такава, че не мога да бъда с естествената си коса, която е чуплива и хвърчаща навсякъде Confused

# 699
  • Мнения: X
Ползвам  Philip Kingsley Daily Damage Defence

# 700
  • Мнения: 441
Ползвам  Philip Kingsley Daily Damage Defence
Благодаря! BlushСега видях как изглежда, но мисля, че не съм го срещала по магазините. Откъде го купувате или го поръчвате по интернет?

# 701
  • Мнения: X
Ползвам  Philip Kingsley Daily Damage Defence
Благодаря! BlushСега видях как изглежда, но мисля, че не съм го срещала по магазините. Откъде го купувате или го поръчвате по интернет?
От интернет

# 702
  • русе
  • Мнения: 414
И аз действам по описания от Симона начин. Къдрава съм като пудел. Къдрава коса се реши само мокра в банята. Не се замърсява безкрайно от 3-4 дни без миене.

Все ми се струва, че естествено къдравата коса няма нужда от такова интензивно мачкане, за да е къдрава. И моята при мачкане със стилизанти е къдрава и абсурд тази химия да я държа 3-4 дни върху косата, без да я измия.

Тогава как оформяте косата си?

# 703
  • Мнения: 18 872
Преди си изправях косата, сега си я оставям както си е - на вълни/едри букли.

# 704
  • Мнения: 2 223

Купих го днес и съм мн любопитна. Не съм използвла шампоан без сапуни

Общи условия

Активация на акаунт