Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 872
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 546
Как са номерата на обувки G Star? Онзи ден в мола тъкмо обух едната да пробвам, децата се размрънкаха и не успях да я "усетя" както трябва. По принцип нося 38, такива и пробвах. Сякаш лееко ми хлопаше. В Амазон 37 номер са 2 пъти по-евтини от 38 в мола, та ако знам, че са леко уголемени веднага поръчвам Grinning
В моловете в кои магазини има? В Хюманик или?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 400
Благодаря за новата тема  bouquet

Само обувки чакам, но понеже няма още с какво да се похваля, няколко дамскки обувни предложения от естествена кожа за 15 евро и надолу

боти Rieker 36-ти номер
кецове Hummel №40
кецове Белмондо №38
мокасини Chung Shi №39,5
Shoot №37
сандали Bata №37
пак Bata №37
Bronx №36
мокасини Les Tropéziennes №38 /тези ги имам и са меки и удобни/
елегантни Studio Paloma №39

# 32
  • Мнения: 1 190
Миленски, при нас ги предлагат във Fan Point.

# 33
  • Мнения: 2 513
Миленски, при нас ги предлагат във Fan Point.
И аз там ги пробвах. Ще помисля още малко и накрая ще поръчам 37,пък да видим Simple Smile

# 34
  • Мнения: 822
Кой питаше за кокосово масло. Получих това от първия линк, но беше почти 7£. Много приятен аромат има, но не съм го пробвала още, тъй като съм на почивка в момента. В пластмасова кутия е, малко беше протекло в кашона.

# 35
  • Мнения: 713
Доста неща ми пристигнаха, доволна съм, размерите са уцелени.

Обувки Кларкс - изключително меки и удобни, подметката е пружинираща, не съм ги свалила вече две седмици. Отговарят си.

Още едни Кларкс, също си отговарят.

Маратонки Адидас - взех ЮК 4, вместо 3,5. Може би и моят номер щеше да ми е добре. Красиви са. За удобство още не знам, не съм ги носила.

Още едни Адидас за дъщерята от склада. Доволна е, въпреки че й взех мъжки.

Кубинки s.Oliver - бяха 15 лири и нещо, дъщеря ми ги хареса много. Отговарят си според нея.

Боти Merrell - неверояно удобна подметка, отговарят си.

За първи път взимам нещо на марката find - блузата не е лоша, отговаря си, има пришит потник под дантелата. Не е нещо невиждано Simple Smile

Пижамка за дъщеря ми, беше 5 лири. Хубав, мек памук.

Дънки New Look за дъщеря ми - тя си ги хареса много, според мен са леко умалени, но успя да влезе в тях и вече ги пазхожда навън.

Два сутиена - отговарят си. на Триумфа му се чудя, не съм носила такъм модел до сега.

За спорт два анцуга.

Малко хранителни добавки - колаген, вит. Д3 и вит. К2

Втора доза от Vitamin C Serum

Чакам от склада лампа (беше 8 лири), както и шампоан Sante - вкъщи много го харесваме.

Специални благодартости на Magrat* за линка към ботите Rieker - пуснах ги за майка. За половинът едни чорапи, за да хвана безплатна доставка  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 624
irriska Триумфа е много удобен, единственият недостатък е ръба на чашката леко ми се деформира още след първото пране

# 37
  • София
  • Мнения: 248
И аз там ги пробвах. Ще помисля още малко и накрая ще поръчам 37,пък да видим Simple Smile

Привет, аз нося 37 номер и имам едни кецове на G-Star. Според мен си отговарят на номера, не са изобщо уголемени.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 975
Привет момичета. Искам да си поръчам кокосово масло от амазон, но понеже досега съм поръчвала основно от iherb на Nutiva и нямам опит с маслата предлагани от Амазон. Това RealFoodSource Certified Organic Extra Virgin Cold Pressed Cocon … e Eco Tub (~920g)  е на доста добра цена и с добри отзиви, също и това на Sevenhills - Sevenhills Wholefoods 1L Organic Extra Virgin Raw Coconut Oil (c …  hair conditioner  . Ще съм благодарна ако някой който ги е ползвал сподели опит или някое друго което е изпробвано. Искам да е студено пресовано и да става за консумация /някои видове са само за козметични цели/. Предварително благодаря Hug
Поръчвала съм маслото от втория линк, хубаво е Hands Plus1 Другите които съм купувала и ми допадат са тези
https://www.amazon.co.uk/Biona-Organic-Coconut-Virgin-400g/dp/B0 … 381618&sr=8-5
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01BMEAYNU/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00PK9KYN4/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1
Лятото избягвам да поръчвам понеже са втечнени и въпреки че са добре опаковани и запечатани пристигат малко потекли.

# 39
  • Мнения: 2 235
Чакам моноплавници с опашки на русалки, да знам, не се смейте Simple Smile, и шишета Nalgene. В бг са вече. Трябва да поръчам столче за кола, но се помотквам. Вместо това се заплесвам по kickers и el naturalista. Много харесвам обувки тип кожен кец, но първо, чакам намаления, и второ, дали ще улуча номерацията?

# 40
  • Мнения: 713
irriska Триумфа е много удобен, единственият недостатък е ръба на чашката леко ми се деформира още след първото пране
Благодаря ти за отзива! Досега съм купувала техни сутиени с банели и мека чашка, може би затова първото ми впечатление е такова.

# 41
  • Мнения: 771
И според мен G-Star си отговарят. Аз нося 38 и такива си поръчвам. И сандалите им също.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 622
След проучване поръчах това
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B018216BGA/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1
Има доста модели които са по евтини и на батерии.Заложих на апарата.
Дарсонвала е този,но има и такива с по-малко приставки
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00EYYTNRE/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1
Кажи после лесно ли се работи с тях!
Те са при мен отпреди 2 седмици.Елементарно е използването.Само да УЗ шпатула трябва да знаете че се работи с контактен гел на водна основа или мицеларна вода.Не може да суха кожа.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Получих това кокосово масло, естествено разтечено. Добре, че не беше заедно с дрехи и обувки, а с разни шампоани и една колонка за баня , която беше в найлон и не е пострадала Simple Smile

Получих много неща напоследък (освен обичайните дрехи и обувки) - смесители за баня, лампи, електрическа камина, огледала  и др., но не всичко е изпробвано и затова не мога да дам отзиви.
Този стол купих за стаята на дъщеря ми, много ми харесва.


п.п. renydent , моля да обясниш какво точно прави тази шпатула. "Трепе" пъпки и черни точки от тийнейджърски лица или?  newsm78
'Ич ме няма с този вид техника , имам едни микроигли, които съм ползвала 3 пъти максимум.

Последна редакция: пн, 27 авг 2018, 21:56 от Shantal

# 44
  • Мнения: 2 874
Мерси за темата Flowers Sunflower
едвам ви изчитам, но се опитвам да не ви изтървам съвсем
трябват ми обувки за детето с пухкаво краче, вече за есента, нещо отговарящо реално на 35ти номер с лепки или  ципче, за мен парфюм, раница за детето пак, момиче, и за мен едни есенни обувки не бих отказала..
само дето не разбрах намаленията почнали ли са или свършват Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт