Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 898
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 235
Бяха 34 евро Simple Smile. Снощи
Редактирам се пак, бяха 30, 40 даже

# 136
# 137
  • Мнения: 2 298
Тези Skechers отговарят ли си?!
Моя опит с марката показва,че са уголемени.
Skechers купуваме с 0.5 номер по-малки. Гледайте см.

# 138
  • София
  • Мнения: 5 546
Нещо странно забелязах днес, исках да проверя колко е доставката на един артикул и сайта ме праща направо в последните стъпки, не ми дава да си избирам адрес, много е гадно така,  за немският говоря.
Защо са го променили , преди няколко дни не беше така, дори не знам как да си променя, ако не искам до немски адрес. Ако някой открие как става да сподели.

# 139
  • Мнения: 6 248
Натиснала си пазаруване с 1 клик

# 140
  • София
  • Мнения: 5 546
Натиснала си пазаруване с 1 клик
Влязох сега , промених настройките дадох му да ме отпише на 1 клик, и като направя опит , пак ми пропуска адресите и ме праща на следващата стъпка. Друга идея?

# 141
  • Мнения: 1 093
Срещали ли сте уред за сушене на плодове?

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Препоръка за хлебопекарна?
Помня, че е обсъждано многократно, обаче през мобилната версия не намирам последните мнения. Sad

# 143
  • Мнения: 5 235
Помощ...  Синът ми е студент в Холандия.  Надявах се да му поръчвам до холандския адрес,  но почти всеки продукт който набера на поръчка излиза,  че не е разрешен за доставка до там. Някакви идеи как да се справя?

# 144
  • Мнения: 2 828
Натиснала си пазаруване с 1 клик
Влязох сега , промених настройките дадох му да ме отпише на 1 клик, и като направя опит , пак ми пропуска адресите и ме праща на следващата стъпка. Друга идея?
Снощи без да искам се загледах там горе в ляво в ъгъла под надписа амазон стои адрес и пише изптати до ......Пробвай да натиснеш там?! Ама аз ползвам не мобилната версия а пълната на таблета.На телефона ми е адски неудобно да си разглеждам ипоръчвам.

# 145
  • София
  • Мнения: 5 546
Аз основно компютърната ползвам.  Странно че на английската всичко е ок, а в немската версия е така. Преди имаше една функция под цената, и там можех да си видя крайната цена без да стигам чак до крайното плащане, махнаха я и хич не ми е удобно. Сега и това.

# 146
  • Мнения: 3 702
Помощ...  Синът ми е студент в Холандия.  Надявах се да му поръчвам до холандския адрес,  но почти всеки продукт който набера на поръчка излиза,  че не е разрешен за доставка до там. Някакви идеи как да се справя?
Малко неща имат доставка до Холандия. Племенницата ми е там,нещата с продавач Амзон рядко имат доставка до там. И за жалост не може да се ползва превозвач.

# 147
  • Мнения: 5 235
Благодаря за отговора,  ще търся варианти....

# 148
  • София
  • Мнения: 5 546
Благодаря за отговора,  ще търся варианти....
Не знам къде е студент, но Амазон имат доставка до някакви Пик- ъп станции, ако е някъде в близост до границата с Германия това е някакъв вариант.

# 149
  • Мнения: 966
Поръчах си ето тази рокля Desigual, размер DE36/ES38, 31.46евро: https://www.amazon.de/gp/product/B06XNR4936/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1. Следя я от миналата година и това е най-ниската цена до момента.

Общи условия

Активация на акаунт