Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 948
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 207
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01MY970OR/ref=oh_aui_i_d_old_o0_i … mp;psc=1&th=1
Търсих бели кецове,но не си харесах.Взех тези.Вече ги подносих,удобни с възглавничка отзад при кокълчето Simple Smile Някой да грабва 38 номер.

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 15 485
Здравейте, искам да върна 2-3 артикула от различни поръчки – става въпрос за английския Amazon. Поръчките са правени през няколко дена една от друга. Искам да върна нещата в един-единствен общ пакет.

Въпросът ми е, при това положение, за всеки отделен артикул ли трябва да натисна бутона "Return or Replace Items"? Има ли смисъл да пиша на Amazon или направо да действам по споменатия начин?

И още едно бързо питане – ще искам да ми върнат пощенските такси, защото нещата, които ще връщам, се оказаха дефектни / счупиха се. Предвид това, нужно ли е да им пиша предварително, че ще очаквам покриване от тяхна страна на транспортните разходи или чак, след като получат пакета с нещата, да го спомена?

# 258
  • София
  • Мнения: 624
Здравейте, искам да върна 2-3 артикула от различни поръчки – става въпрос за английския Amazon. Поръчките са правени през няколко дена една от друга. Искам да върна нещата в един-единствен общ пакет.

Въпросът ми е, при това положение, за всеки отделен артикул ли трябва да натисна бутона "Return or Replace Items"? Има ли смисъл да пиша на Amazon или направо да действам по споменатия начин?

И още едно бързо питане – ще искам да ми върнат пощенските такси, защото нещата, които ще връщам, се оказаха дефектни / счупиха се. Предвид това, нужно ли е да им пиша предварително, че ще очаквам покриване от тяхна страна на транспортните разходи или чак, след като получат пакета с нещата, да го спомена?

Разпечатай си по отделно за всеки един артикул, като слагаш всички листа вътре и лепиш само един адрес (той  така или иначе е един и същи).

# 259
  • Мнения: 5 581
Пиши им първо на чата,виж какво ще се разберете

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 15 485
Благодаря ви, дами! bouquet

Може би наистина ще им пиша преди това. Само да ме ориентирате къде се намира този чат? Защото търсих из сайта, но нещо не мога да загрея как да се свържа с тях...

EDIT: Видях инфото на първа страница, мерси. Peace

EDIT 2: Оправих се, отново благодаря за съветите!

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 00:32 от Blаck Cat

# 261
  • Мнения: 3 320
Някой беше пуснал едни кецове на Pepe за 15 Евро, дали ги получи? На мен ми върнаха парите бил се загубил пакета. Иначе получих тези боти https://www.amazon.de/gp/product/B06Y2VP5YH/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1 много са хубави и удобни.

# 262
  • Мнения: 2 830
Благодаря ви, дами! bouquet

Може би наистина ще им пиша преди това. Само да ме ориентирате къде се намира този чат? Защото търсих из сайта, но нещо не мога да се ориентирам как да се свържа с тях...

EDIT: Видях инфото на първа страница, мерси. Peace

EDIT 2: Оправих се, отново благодаря за съветите!
Нещата които ще връщаш до БГ ли са били поръчани или до превозвач?

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 15 485
До превозвач. Peace

# 264
  • Берлин
  • Мнения: 4 392
И аь чакам инфо за кецовете на Pepe

# 265
  • Мнения: 2 830
Може ли да пишеш какво са ти отговорили за транспортните,дали ще ги поемат?Не ми се вярва да поемат връщане от България ,не са длъжни .Питам защото чакам един графичен таблет и се надявам да не дойде повреден ,че е за подарък ,пък продавача не доставяше до България.Като е поръчан до превозвач ,ако се наложи връщане ще си го плащам аз ,пък то струва колкото таблета ....та ще пия една студена вода.Дано не се наложи!

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 15 485
Не ми се вярва да поемат връщане от България ,не са длъжни .

Аз не за пръв път връщам от България, нищо че изначално стоката е била поръчана до адреса на някой превозвач. Винаги са ми покривали разходите по ship-ването обратно до UK, само че – едно на ръка, че обикновено стоката, която съм връщала, е била дефектна или се е повредила в рамките на този месец, в който имаш право да предявиш връщане, и второ, че продавачът винаги е бил самият Amazon, т.е. не съм купувала артикули, "fulfilled and sold by" там някоя си друга фирма.

Колкото до това, дали са длъжни – съвсем нормално и коректно ми се струва да направят подобен жест, при положение че рекламират безплатно връщане, а и артикулите, които си получил, са се оказали дефектни.
Естествено, излишно е да казвам, че при никакви обстоятелства не бива да споменаваш, че си пазарувала, посредством превозвач и т.н. Това тях не ги касае, но пък само може да ти навреди, ако го споменеш. Peace

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 13:01 от Blаck Cat

# 267
  • Мнения: 3 635
Някой купувал ли е и може ли да ми препоръча ергономичен стол за дете, трябва да помага за правилната поза.

# 268
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Някой купувал ли е и може ли да ми препоръча ергономичен стол за дете, трябва да помага за правилната поза.
За правилна поза е добре да седи на топка...от тези големите за аеробика, или на края на стола, зада държи гърба изправен, иначе на всеки стол се отпуска.

# 269
  • Мнения: 513
Момичешки пантофи, на много добра цена, обаче 35 номер, не знам на тази възраст някое дете ходи ли с пантофи.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B073FXCSWX/ref=ox_sc_act_ima … L5A1OLE&psc=1
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B073FXFQ84/ref=ox_sc_saved_t … L5A1OLE&psc=1

Общи условия

Активация на акаунт