Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 896
  • 754
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 546
Здравейте!
Може ли да ми кажете какъв е срока за връщане на получената пратка? В Германия съм, но искам да я откажа. Направих ретурн, но все още не съм заявила куриер и не знам срока какъв е🙄
Срока е 1 месец от получаването.

# 286
  • Мнения: 271
Здравейте, имам кредитно известие за върнати пари. Как мога, да ги използвам и има ли срок? Искам, да поръчам отново и видях, че не се приспадат автоматично.

# 287
  • София
  • Мнения: 2 400
Здравейте, имам кредитно известие за върнати пари. Как мога, да ги използвам и има ли срок? Искам, да поръчам отново и видях, че не се приспадат автоматично.
Не се приспадат, до 2 дни ще ги видиш в сметката, от която са били платени.

# 288
  • Мнения: 1 594
Днес получих тези страхотни пантофки https://www.amazon.co.uk/gp/product/B015TA1TVE/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1 - фенове сме на марката и останах изключително разочарована, когато отворих кутията и видях не чифт, а само една от пантофките. За първи път имам подобен проблем, но бях сигурна, че ще го решим без проблем .... все пак са купени от Амазон. Писах им й казах, че си искам пантофките, защото ми харесват и са ни необходими, а й вече цената им е значително по-висока от тази, на която съм ги платила... В понеделник ми изпращат нов чифт за тяхна сметка.
Получихме и тези кецове 11 UK  https://www.amazon.co.uk/Pataugas-Boys-622805-Trainers-Size/dp/B … sr=8-100&th=1 За първи път купувам нещо на марката - страхотна изработка и качество. Споделям ги, защото и към момента има едни сини 35 номер на 21 паунда. Нашите са червени и ги платих на 12 паунда.
Мерихме ги .... малко по-свободнички, казах нищо ще сложим стелка и ще ги наваксаме. Сега обаче забелязах, че на кутията пише, че са 30номер, а според таблиците 11UK, който съм поръчала е 29 номер. Очевидно са ми изпратили грешен номер, но много се двоумя дали пак да пише, че за днес ще ми станат два пъти, по-скоро - не, но действително някой в Амазон е бил разсеян.

Пантофите стават ли за градина? Чера, че са вълнени и се чудя дали няма да е много топло с тях. Изпотяват ли се крачетата? И как са като номера, отговарят ли?

# 289
  • Мнения: 486
Моля, кажете как да прекратя членството си в Amazon Prime. Възползвах се от безплатния 30 дневен период, който след няколко дни ще изтече.

# 290
  • Мнения: 1 094
Скрит текст:
Днес получих тези страхотни пантофки https://www.amazon.co.uk/gp/product/B015TA1TVE/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1 - фенове сме на марката и останах изключително разочарована, когато отворих кутията и видях не чифт, а само една от пантофките. За първи път имам подобен проблем, но бях сигурна, че ще го решим без проблем .... все пак са купени от Амазон. Писах им й казах, че си искам пантофките, защото ми харесват и са ни необходими, а й вече цената им е значително по-висока от тази, на която съм ги платила... В понеделник ми изпращат нов чифт за тяхна сметка.
Получихме и тези кецове 11 UK  https://www.amazon.co.uk/Pataugas-Boys-622805-Trainers-Size/dp/B … sr=8-100&th=1 За първи път купувам нещо на марката - страхотна изработка и качество. Споделям ги, защото и към момента има едни сини 35 номер на 21 паунда. Нашите са червени и ги платих на 12 паунда.
Мерихме ги .... малко по-свободнички, казах нищо ще сложим стелка и ще ги наваксаме. Сега обаче забелязах, че на кутията пише, че са 30номер, а според таблиците 11UK, който съм поръчала е 29 номер. Очевидно са ми изпратили грешен номер, но много се двоумя дали пак да пише, че за днес ще ми станат два пъти, по-скоро - не, но действително някой в Амазон е бил разсеян.

Пантофите стават ли за градина? Чера, че са вълнени и се чудя дали няма да е много топло с тях. Изпотяват ли се крачетата? И как са като номера, отговарят ли?
Точно този модел са памучни, въпреки, че в описанието пише, че са вълна. Ако се загледаш в снимката, ще забележиш, че плата наподобява по-скоро памучен, имали сме и други такива затова си го знам. И двете ми деца си карат с такива пантофи - много са меки и наподобяват по-скоро бабините терлички, но с гумирано стъпало, защото то не е точно подметка, а действително по-скоро излята гума върху плата за да не се мокрят и хлъзгат. Синът ми е с много топли крака /както повечето мъже/ и в яслата си беше с такива пантофи от вълна. Не се е изпотявал. Пантофките са тънки и проветриви в същото време топли, мекички и лекички.
Наскоро улучих зареждането в Колев и Колев на новата колекция пантофи - памучни. Ами незнам как ги правят, но са толкова твърди, че имам чувството, че и мазоли ще направят на крачета, а цял ден как се стои с това незнам?!

# 291
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Моля, кажете как да прекратя членството си в Amazon Prime. Възползвах се от безплатния 30 дневен период, който след няколко дни ще изтече.
Чети в първия пост, всичко си пише.

# 292
  • Мнения: 271
Здравейте, имам кредитно известие за върнати пари. Как мога, да ги използвам и има ли срок? Искам, да поръчам отново и видях, че не се приспадат автоматично.
Не се приспадат, до 2 дни ще ги видиш в сметката, от която са били платени.
Много благодаря! 😊

# 293
  • Мнения: 19 686
Трябва ми шиацу седалка за масаж. Помня, че миналата зима се купуваха в темата. Препоръки?

# 294
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 705
Лятото по време на отпуската поръчах балеринки на Геокс, но ги взехме от пекап станция месец по-късно. Детето се прибра месец след това и като ги мери се установява че са за тесен крак и трябва да ги върна, но в сайта на Амазон пише че са доставени преди 2 месеца и не е активно връщането през сайта. Някой дали е успял да върне нещо с изминал 30 дневен срок? Питам дали да се пробвам през хелпа. Реално са взети на 17.08 и до днес са 30 дни от взимането. Не е голяма загуба, понеже ще останат за малката да ги носи след някоя и друга година, но трябва нови да купя. Ако някой види на добра цена хубави кожени затворени момичешки обувки/балеринки ще съм благодарна на линк.

Тези които си купиха робота Брава доволни ли сте? Нашия го получихме през отпуската и мъжът ми като се прибрал го е разучил и измил цялата къща. Дори купил още мопове. Само че като се  прибрах месец по-късно само подът беше чист. Килимите имаха отчайваща нужда от прахосмукачка и прахът по мебелите беше толкова, че добре че не съм алергична. Та тая брава като правят следващият модел да сложат да обира и прах, че да ме отмени и затова.

Които имат Дайсън прахосмукачка дали са си купили и сета за алергии? Дали е полезен и какво чистят с него? Чудя му се от година и все го изпускам като е за по 25€.

# 295
  • Варна
  • Мнения: 6 844
Пробвай през хелпа.
Аз преди дни им писах за един сутиен на дъщеря ми. Купуван преди 2-3 месеца и чак сега решила да го носи т.е и пробва. Оказа се малък, къс в сравнение с останалите този номер Триумф. Писах им и всичко е ок.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 15:46 от Flash*

# 296
  • Мнения: 16 839
И аз заглуждам Брава робот. Но до колкото четох ботерията се скапва бързо .. ако изпадне на добра цена бих грабнала една.

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Връщала съм много след срока, явно попаднах на читав служител, но нямаше проблем.
И аз се оглеждам за нещо, което мие самО. Пробвах миещия мидел на iRobot, но не ми хареса. Може пък и някоя парочистачка ...
Споделете, ако сте доволни от някои миещ уред .

# 298
  • Мнения: 16 839
Шантал, миещият на irobot не е ли Брава?

От какво не си доволна?

Има тема тук във форума и я следя от доста време, но досега няма някой миещ робот от който момичетата да са доволни. Въпреки това ми се иска да взема нещо на помощ, защото съм с малко бебе, което ще започне да лази и имам нужда от помощ.

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 15 484
И аз съм връщала една маска за шнорхелинг няколко месеца, след като срокът за това изтече. Тя беше счупена, де, но нямаше проблем с връщането. Peace

Общи условия

Активация на акаунт