Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 850
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 6 844
Ох, аз трябва да си купя нов миксер. И хем искам хубав/мощен, хем не ми се дават кой знае колко пари ... хем няма да го ползвам кой знае колко често. А къде ще го дявам пък съвсем.
Май ето такъв накрая ще си взема. Кажете, че е хубав. Crazy

# 466
  • София
  • Мнения: 4 493
Оглеждам Кафе машините с капсули и нямам никаква идея каква да купя. Ориентирах се към тези които имат по издължена визия за да не заема много място на плота.
Това става ли според вас - има ли някой подобна https://www.amazon.de/DeLonghi-Inissia-EN-Nespresso-schwarz/dp/B … machine+nespresso
капсули намират ли се в бг за тази машина и как да разбера какви са капсулите?

# 467
  • Мнения: 2 883
Като гледам са на Nespresso, в БГ не знам дали има оригинални, но съм почти сигурна, че в Лидл продават капсули със същия размер.

# 468
  • Мнения: 1 190
Оглеждам Кафе машините с капсули и нямам никаква идея каква да купя. Ориентирах се към тези които имат по издължена визия за да не заема много място на плота.
Това става ли според вас - има ли някой подобна https://www.amazon.de/DeLonghi-Inissia-EN-Nespresso-schwarz/dp/B … machine+nespresso
капсули намират ли се в бг за тази машина и как да разбера какви са капсулите?
Такива машини понакупихме миналата година от Випа Sad Капсули за тях май само онлайн се намират. Търсиш капсули Nespresso, има много производители на такива.

# 469
  • при моите любими
  • Мнения: 2 499
Има капсули Неспресо  в магазин Кафемания, зад хотел Хемус на бул. Черни връх. Предлагат и онлайн. Ние си купуваме от Старбъкс. Имат 4 вида и са съвместими с Неспресо машините. Капсулата излиза 1лв. Онлайн има много варианти от БГ и от чужбина.

# 470
  • София
  • Мнения: 4 493
Като гледам са на Nespresso, в БГ не знам дали има оригинални, но съм почти сигурна, че в Лидл продават капсули със същия размер.
В бГ в лидл ли има такива капсули? Виждала съм такива в Австрия, Холандия, Италия и Германия но в бг???

# 471
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И в румънския лидл има такива капсули. Иначе най-изгодно от Амазона капсули.

# 472
  • София
  • Мнения: 5 865
Като гледам са на Nespresso, в БГ не знам дали има оригинални, но съм почти сигурна, че в Лидл продават капсули със същия размер.
В бГ в лидл ли има такива капсули? Виждала съм такива в Австрия, Холандия, Италия и Германия но в бг???
Преди време имаше капсули на Неспресо в Лидъл Бг, едни от най - изгодните като цена на Бг пазара ( за Неспресо говоря) , но вече не ги виждам, от повече от година ги няма ....
Това лято купихме, от Лидъл Гърция такива подобни, пак много изгодни , два вида бяха за късо или дълго кафе
За мен лично ....и българските преди и тези сега Гръцките, освен че са евтини нищо друго, боклук са на вкус (според моя вкус де ... )
От Амазон съм вземала много пъти .... под 50-60 ст на брой не падам в цената , за 30-40 капсули, като включиш транспорт и т.н.

# 473
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Капсули купувам и аз от Кафемания, имаме три модела машини. Dolce gusto и A modo mio капсули пускат често на промоция в Метро, Фантастико и Кауфланд, за Неспресо има съвместими в Хит.

Трябва ми кухненски робот, мъжът ми без да иска ми изхвърли 2 торби с приставки и сега имам само робот и шейкър към него 🤣. Иска ми се да има месомелачка. Нещо да предложите?



# 474
  • Мнения: 4 934
Днес разочарование:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XPSS1T8/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8 … mp;psc=1&th=1  якето е страхотно, но 42 наистина ми е голямо, 40 щеше да е по- добре


на каква цена го поръча якето и колко излезе с доставката до тук?

# 475
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Днес разочарование:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XPSS1T8/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8 … mp;psc=1&th=1  якето е страхотно, но 42 наистина ми е голямо, 40 щеше да е по- добре


на каква цена го поръча якето и колко излезе с доставката до тук?

Скрит текст:
68е беше якето,с доставката 140лв

# 476
  • София
  • Мнения: 1 175
 Моята кафе машина е почти същата на вид,но е на Nespresso. Капсули взимам от Амазон,60 бр за около 14-15£.

# 477
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 728
Спетема имат неспресо съвместими  капсули, аз поръчвам от Amazon.de якобс или лаваца . Якобс   200 бр са 40ст. без доставката.

# 478
  • София
  • Мнения: 4 493
Супер, благодаря ви момичета

# 479
  • Мнения: 646
За машините Неспресо - ние подарихме една такава и вече година и половина си я ползват с кеф, а капсули купуват основно от английския амазон.
Да ви попитам за обувките GUESS - отговарят ли си на номера и дали стават за малко по-широко стъпало?
A дрехи на марката да сте виждали размер XXS? Пристигна ми едно зимно яке XS и ми е доста оувър сайз Sad , а трудно би могло да се преправи и ще трябва да се разделя с него...
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт