Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 879
  • 754
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 581
Ох, аз трябва да си купя нов миксер. И хем искам хубав/мощен, хем не ми се дават кой знае колко пари ... хем няма да го ползвам кой знае колко често. А къде ще го дявам пък съвсем.
Май ето такъв накрая ще си взема. Кажете, че е хубав. Crazy
Вземи си от Лидл -по 40 лв ги пускат техните марки. Биват.

# 481
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Обувките Guess според мен са уголемени, особено дамските (с ток).
Дрехите съм почти убедена, че започват от XS. Можеш да погледнеш в детските.

# 482
  • Мнения: 1 047
Ох, аз трябва да си купя нов миксер. И хем искам хубав/мощен, хем не ми се дават кой знае колко пари ... хем няма да го ползвам кой знае колко често. А къде ще го дявам пък съвсем.
Май ето такъв накрая ще си взема. Кажете, че е хубав. Crazy
Вземи си от Лидл -по 40 лв ги пускат техните марки. Биват.
По складовете има за без пари.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 749
Като гледам са на Nespresso, в БГ не знам дали има оригинални, но съм почти сигурна, че в Лидл продават капсули със същия размер.
В бГ в лидл ли има такива капсули? Виждала съм такива в Австрия, Холандия, Италия и Германия но в бг???
Купих си от Лидл в Барселона няколко кутии с капсули различни видове по около 40ст. Гледах внимателно в нашия, но няма. Мислех си да питам, дали пък аз не виждам

# 484
  • Мнения: 646
Обувките Guess според мен са уголемени, особено дамските (с ток).
Дрехите съм почти убедена, че започват от XS. Можеш да погледнеш в детските.

Благодаря! Детските обикновено са малко по-широки ... Дамско XS често е по-тясно от детско 158-162 см . А като са размери по години все са ми ОК на ширина 12-13, понякога и 10, но всичко ми е късо: ръкави, крачоли...
Имам чувството, че са им малко уголемени дрехите на Guess, на повечето марки XS са ми добре.

# 485
  • Мнения: 2 883
Виждала съм преди мнооооого време, сякаш в Лидл бяха. Сега вече не знам дали има, ще огледам като ходя следващия път.

# 486
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 705
Morgana, това якето което коментирахме, че съм го мерила и ми е било точно ли е? Някой беше показал едно черно яке на марката и го обсъждахме, но не помня с кого.

Харесах тези обувки https://www.amazon.co.uk/Kickers-Girls-Lachly-Junior-Black/dp/B0 … 180_CR0,0,140,180, но пише в коментарите, че са за тесен крак. Детето е с висок свод, това значи ли, че е с широк крак? Внимавам с моделите, но винаги са били нормална ширина, ако има избор и не знам сега дали ще дойдат много тесни и да се наложи да ги връщам.
Аз си получих Каприз мокасините и са ми с 1/2 номер по-големи или някой ги е носил и разширил. Не бяха от склада,  но  дойдоха с неоригинална кутия и предполагам затова да били 14€, защото са били върнати, но наместо в склада са ги пуснали пак при останалите. Писах им на мейла и те да вземат да ми направят възстановяване и да запазя обувките. Та се обаждах да им кажа, да си вземат пак парите, че ще си ги задържа, но не безплатно. Дано оправят нещата. Но исках да знаят какви ги вършат. А още не сме ЧП или Коледа и почнаха да се оплитат.

# 487
  • Сф
  • Мнения: 4 723
Я дайте акъл. Изнервих се мин седм с амазонците. За коледа бях взимала нутри нинджа и скоро забелязах, че едната купа напука на 3 места. Писах им, не ми отг. Пак писах, щели да мв рефънднат , да са им я върнала. Викам не искам да я връщам, харесва ми, искам да ми замените купата. Нямали налични. След 2 дена разправии, накрая ми направиха частичен рефънд, но като гифт карта. Плашала съм с виза, кой знае защо решават да ми ги върнат като гифт карта.Рядко пазарувам от английския и кой знае кога ше ги изхарча. Писах им, пе ги искам по сметка, но не ми отговарят.
Някой имал ли е подобен случай?

# 488
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Morgana, това якето което коментирахме, че съм го мерила и ми е било точно ли е? Някой беше показал едно черно яке на марката и го обсъждахме, но не помня с кого.

Да,за същото яке 42 размер мисля,че става въпрос :



Подведох се,защото в описанията пише,че е много тясно . На марката имам тренч 38 и палто 40,които са ми ок,явно  не е повече умалено от стандартното при тях Simple Smile Явно ще пътува обратно ...

# 489
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Обувките Guess според мен са уголемени, особено дамските (с ток).
Дрехите съм почти убедена, че започват от XS. Можеш да погледнеш в детските.

Благодаря! Детските обикновено са малко по-широки ... Дамско XS често е по-тясно от детско 158-162 см . А като са размери по години все са ми ОК на ширина 12-13, понякога и 10, но всичко ми е късо: ръкави, крачоли...
Имам чувството, че са им малко уголемени дрехите на Guess, на повечето марки XS са ми добре.

Детските якета, конкретно ми се струват умалени. Купувам на дъщеря ми всеки сезон и якетата са й абсолютно точни, да не кажа малки, ако взема точния размер.

# 490
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 705
Вчера отидох до Еспри да видя за един бански дали са го намалили лятото (Ама не https://www.amazon.de/dp/B07B3TJSVN/?coliid=I2IMDMHVM25WSG&c … _=lv_ov_lig_dp_it, а толкова пари няма да дам за детски бански) и си намерих намалени детски дънки 164 за 20€. Нося размери S или 26/30при дънките ако са еластични, а ако са твърди то 27 са ми по-удобни. Та ако някой с тея размери си хареса нещо на добра цена от детското спокойно може да заложи на 164. Взех и този джъмпер, който тук в сайта мислих, че е като яке, но си е по-дебел джъмпер. На мен ми излезе 15€, понеже беше на -70%.
https://www.amazon.de/dp/B074H1RC27/?coliid=IE6MNXUHC9U3N&co … _=lv_ov_lig_dp_it

# 491
  • София
  • Мнения: 5 865
ааа аз брах ядове с един цял бански за плуване за малката дъщеря.. ами искала спешно на ходи на плуване, започват групите ,,,,, ама очила, шапка, цял бански и т.н.... тръгвам да търся няма... Всички бански са прибрани вече, останали половинки бански и няма номера.
Куп перипети... купих накрая от Мола за 27 лева , бански на Адидас, хубав е, но едва ли ще изкара цяла зима с него да плува, леко малък ....
Като гледам обаче и в Амазон банските държат цена още, особено за Адидас, Speedo и подобни и като избереш размер, цвят и после +доставка , пак ще е 30 лева сигурно Thinking та ще дебна зимата и аз
Нещо такова
https://www.amazon.de/adidas-AY6836-M%C3%A4dchen-Colorblock-Bade … mp;th=1&psc=1

Последна редакция: ср, 03 окт 2018, 10:34 от Yangdze

# 492
# 493
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
https://direct.asda.com/george/womens/swimwear/swimsuits/D1M1G20 … start=0&sz=20

Не е по темата,но понеже заговорихте за бански ... Много съм доволна от банските на George, имам и цели и половинки.Аз съм 162см и целите са ми добре,не са за много високи хора сякаш. Майка ми всяка година ходи и на море и на санаториуми с басейни - купувам и на нея - доволна е,сестра ми също. Целите бански нямат метални банели,но повечето модели са с ластик прихванати отвътре,да поддържат гърдите и има мека чашка,така че да дооформя бюста,някои модели са и с допълнителна стягаща платка,за да стяга коремчета Simple Smile И материята е хубава стегната,не се лигави ...

Скрит текст:
поглед отвътре

# 494
  • Варна
  • Мнения: 3 240
Като гледам обаче и в Амазон банските държат цена още, особено за Адидас, Speedo и подобни и като избереш размер, цвят и после +доставка , пак ще е 30 лева сигурно Thinking та ще дебна зимата и аз
30лв. е супер цена за бански на Speedo или Arena. В спортните магазини такива са над 50лв. От няколко години купувам бански за тренировки или от amazon (по-рядко) или от Proswimwear . Задължително трябва да е устойчив на хлор, UV лъчи, защото иначе се скапват за седмици при ежедневна тренировка. На Adidas не съм купувала, но Arena и Speedo са много добри, като по-добри впечатления имам от Arena и то моделите с Max Life материал. Ако намеря за около 10-15 паунда без доставката, направо съм щастлива.


 

Общи условия

Активация на акаунт