Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 908
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Моргана, каква цена е роклята?


Скрит текст:
35,70Е я хванах

# 631
  • Sofia
  • Мнения: 4 673

Нищо им няма на очилата, просто като караш по стъпките на поръчката, там, където те пита дали искаш прайм, отнележи, че не искаш. Дава ти ги с безплатна доставка до немски адрес и без прайма.

# 632
  • Сф
  • Мнения: 4 723
В случая пише прайм, т.е. имаш възможност да го шипнат и доставят за 1 ден, както е при Прайм

# 633
  • София
  • Мнения: 5 683

Горе пише Prime отново и пак не ме таксува и дадох отказ. Никъде не ме пита за този prime..

# 634
  • Мнения: 119
Някой може ли да ми помогне с линк на сайта, в който се проверяваше дали даден сайт е истински🙄

# 635
  • София
  • Мнения: 5 546

Горе пише Prime отново и пак не ме таксува и дадох отказ. Никъде не ме пита за този prime..
Трябва да избереш стандартна доставка, 2-рата опция.

# 636
  • Мнения: 269
Някой може ли да ми помогне с линк на сайта, в който се проверяваше дали даден сайт е истински🙄

https://www.scamadviser.com/

# 637
  • Сф
  • Мнения: 4 723
Димяни, прочети първия пост в темата, ще ти стане ясно за Прайм

# 638
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Реших да си купувам кафе автомат. Имам спомен, че се пускаха линкове в темата, но тогава не ме беше ухапала мухата. Да помоля за отзиви и линкове на ползващите такова. Благодаря предварително Simple Smile

# 639
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 719
Здравейте, след като съм избрал продукт от английския amazon как да си го доставя до България?
Имам предвид с фирма-посредник или директно от сайта да ми го пратят?

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 22:08 от Natael-1485

# 640
  • София
  • Мнения: 5 352
Здравейте, след като съм избрал продукт от английския amazon как да си го доставя до България?
Имам предвид с фирма-посредник или директно от сайта да ми го пратят?

По принцип ползваме посредник. Но винаги има изключения.

# 641
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 719
С кой посредник работите? Пробвах да поръчам през посредник, но не стана.

# 642
  • Варна
  • Мнения: 749
С кой посредник работите? Пробвах да поръчам през посредник, но не стана.
Прочети в темата за посредници повече информация.Зависи от кой град си, откъде ти е удобно да получаваш пратки и т.н.Регистрираш се в сайта на посредника, получаваш инд номер и в адрес в сайта попълваш адреса на посредника и твоя номер до името ти.Така посредникът знае на кого е пратката.Успех ☺

# 643
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 719
Благодарности за инфото.

# 644
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 705
https://www.amazon.de/AgeeMi-Shoes-Quadratisch-Blockabsatz-Panto … %2Bdamen&th=1 възможно ли е нормалната цена да е толкова висока? 36 размер бели сандали за 8€

Общи условия

Активация на акаунт