Пазаруване от Amazon - тема №78

  • 84 865
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 077
♥ Димяни ♥, не ставаш за шпионка  Laughing Вече е безсмислено да купуваш шпионските очила, прекалено много хора разбраха, че ще си имаш такива ..... Joy

# 646
  • София
  • Мнения: 5 683
♥ Димяни ♥, не ставаш за шпионка  Laughing Вече е безсмислено да купуваш шпионските очила, прекалено много хора разбраха, че ще си имаш такива ..... Joy

😅😅😅Не са за мен, нямаше да покажа иначе какво купувам😎Благодаря на всички успях да поръчам и утре ще са при мен. Simple Smile

# 647
  • гр. София
  • Мнения: 4 715
https://www.amazon.de/AgeeMi-Shoes-Quadratisch-Blockabsatz-Panto … %2Bdamen&th=1 възможно ли е нормалната цена да е толкова висока? 36 размер бели сандали за 8€
Аз не виждам някъде да пише нормалната цена. Пише само, че сега са 8€. Те са изкуствени, може и да са на тази цена. Аз съм си купувала сандали на Риекер, кожени, от склада обаче , за 8 евро. Иначе са ефектни. Yum

# 648
  • Мнения: 1 336
Реших да си купувам кафе автомат. Имам спомен, че се пускаха линкове в темата, но тогава не ме беше ухапала мухата. Да помоля за отзиви и линкове на ползващите такова. Благодаря предварително Simple Smile

Аз също търся от известно време и ще се ако някой препоръча модел среден клас ( около 500-600 лева), от който е доволен

# 649
  • Мнения: 1 190
♥ Димяни ♥, не ставаш за шпионка  Laughing Вече е безсмислено да купуваш шпионските очила, прекалено много хора разбраха, че ще си имаш такива ..... Joy

😅😅😅Не са за мен, нямаше да покажа иначе какво купувам😎Благодаря на всички успях да поръчам и утре ще са при мен. Simple Smile
Утре? От къде ги поръча? Nerd

# 650
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 922
Април взех този :

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B002OHDBLW/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

Доволна съм, имам и друг на Филипс, Интелия, още си работи в друго жилище. Гледах и Сименс, но се чудех дали там парите са оправдани.

# 651
  • София
  • Мнения: 5 683
♥ Димяни ♥, не ставаш за шпионка  Laughing Вече е безсмислено да купуваш шпионските очила, прекалено много хора разбраха, че ще си имаш такива ..... Joy

😅😅😅Не са за мен, нямаше да покажа иначе какво купувам😎Благодаря на всички успях да поръчам и утре ще са при мен. Simple Smile
Утре? От къде ги поръча? Nerd
В Германия съм Simple Smile

# 652
  • Мнения: 966
А на мен този пуловер ми го дава 80 евро, че струва възможно ли е бройките да са свършили на тази цена (20,89)?
Цените се променят постоянно и явно са го увеличили преди да отворите линка.
Ето едни топли ботички Bisgaard, UK13, 24.15паунда: https://www.amazon.co.uk/Bisgaard-Unisex-Low-Top-Sneakers-Child/ … isgaard&psc=1 - стават и за момче и за момиче.

# 653
  • Мнения: 1 701
Мерси много за ботите - точно се вайках, че дъщеря ми няма зимни обувки - дано й станат, не съм взимала нищо на марката досега.

# 654
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 705
Leila, има задраскана цена 79.99€.

Аз търся за дъщеря ми боти 34, но от кожа, черни, които да стават и за пола и за дънки. Миналата година от магазин взех на Геокс за 35€, но сега всичко е над 60€. Ако мернете нещо споделете моля.

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Leila, има задраскана цена 79.99€.

Аз търся за дъщеря ми боти 34, но от кожа, черни, които да стават и за пола и за дънки. Миналата година от магазин взех на Геокс за 35€, но сега всичко е над 60€. Ако мернете нещо споделете моля.

Разглеждала ли си моделите на Yep? Дъщеря ми вече не носи боти, но преди купувах всяка година - подходящи са и за дънки, и за пола, и за клин с туника.

# 656
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Купувате ли сака от Амазон ? Бихте ли споделили марки,от които сте доволни ? Аз съм с чашка 75 Д и в БГ също ми е трудно да си намеря подходящ модел - трябва да е по-втален и закопчаването да е под бюста,иначе ми остават широки на гърба ,а тесни отпред. Този модел на Веро Мода от ВИПа се оказа чудесен,спортен и изчистен,размер 8 направо ми залепна



https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B07359C1H3/ref=dp_olp_use … mp;condition=used  сако Л в интересен цвят,ако някой търси Simple Smile

# 657
  • София
  • Мнения: 624
Morgana, подобни модели сака има на S. Oliver, Esprit, Vila.. взимала съм и на Vero Moda. Качеството на всички тях е сходно.

# 658
  • София
  • Мнения: 2 400
складово черно кожено яке XS - 29 паунда

Само веднъж съм купувала сако от амазон и беше на Vero Moda с много сполучлива кройка.
Зеленото сако е страхотно, жалко че не е моя размер.
Много съм придирчива по отношение на саката и купувам основно от един онлайн магазин ВУ, защото връщането е бързо и лесно, а има класически сака на цени доста под пазарните.

# 659
  • Мнения: 3 920
Зеленото сако е XL обаче. Не L.
Купувала съм сака на VERO MODA и JENNYFER от Амазон.

Общи условия

Активация на акаунт