за активната гимнастика

  • 510
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Мили майчета, моля споделете Вашето мнение относто активната гимнастика.Необходима ли е в действителност или е само 1 от т.нар. "екстри" Simple Smile
Има ли значение марката?
Къде се предлагат най-разнообразни такива?Къде цените са най-ниски?

# 1
  • Мнения: 8 917
Мили майчета, моля споделете Вашето мнение относто активната гимнастика.Необходима ли е в действителност или е само 1 от т.нар. "екстри" Simple Smile
Има ли значение марката?
Къде се предлагат най-разнообразни такива?Къде цените са най-ниски?

За нас беше от "екстрите" - т.е. минахме и без нея. На леглото си - тогава сгъваемо Чиполино - имаше дъга с играчки, която вършеше абсолятно същата работа, а и не може да се каже, че Гери й обръщаще особено внимание. Затова и решихме да минем без нея и не съжалявам Peace

# 2
  • Мнения: 5 278
При нас върши страхотна работа тази . Според мен трябва да е във весели цветове, за да има интерес бебчо  Grinning.

# 3
При нас върши страхотна работа тази . Според мен трябва да е във весели цветове, за да има интерес бебчо  Grinning.
Ние сме със същата. Много съм доволна- Филип прекарва много време на нея занимавайки се сам и говорейки разни работи на играчките.

# 4
  • Мнения: 748
ние докато купим, дзверка взе да се учи да пълзи и вече не й е интересно да стои на едно място, така че се разминахме с активната гимнастика.
иначе както са ти казали - по-ярките цветове са по-интересни за бебчетата.

къде са най-ефтини незнам, но можеш да разгледаш различни ето тук:
http://www.pakostnik.com/products.php?cat=78

# 5
  • Мнения: 2 467
На нас ни беше необходима. Почти по час изкарваше без да иска да е залепена за мен. Имаме ии от двата вида - с килимче и пастмасова. На пластмасовата пове4е се радва.
Марка - ако ти държиш на марката  Wink Иначе като цени от пластмасовите има и за 100- на лева (Чико) и за 20-на.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Според мен това е от екстрите и може да се мине без нея. Иначе Алекс имаше на Чиполино- пеперудата и не бих казала, че много играеше с нея.
Има евтини от пластмасовите в Метро, а иначе цените в Пакостник са най- добри според мен. От там съм купувала доста неща.

Общи условия

Активация на акаунт