Отново прецакана

  • 14 860
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 508
Всеки е бил без гадже за някакъв период от живота си - много важно.

# 46
  • Мнения: 516
Леле, авторке, съвсем се обърках, то като индийски сериал.
Такъв е моят живот само проблеми и страдание

# 47
  • София
  • Мнения: 24 839


Добре ако не съм с него какво да правя ?
Можеш ли да си го представиш изведнъж бум и си някъде сам.

Мъжът ми умря изведнъж- бум и това е.
Само че, бях точно с 20 години по- възрастна от теб.
И какво, да легна до него?

Що за глупост е твоето- от критическата не би трябвало да изглупееш толкова, без извинение.

Без тръби, с две здрави и прави дъщери, които им е ред да се женят и раждат, си инквизираш организма с инвитро 6 пъти?

Акъл нямаш, жено но и самоуважение и поне симпатия към себе си нямаш!
Толкова ли си тясно скроена, че да не можеш да живееш без някой да те унижава и да се гаври с теб? newsm78

# 48
  • Мнения: 9 196
Сама си влошаваш нещата.
Продължаваш да си там, където се нежелана и ненужна. А твоя човек точно по това те определя и този "мъж".

Окей, не ти се сменят мъже. И предпочиташ да стоиш с този, който те прави на нищо, взел те е за разплод и си играе с теб. Това ли искаш? Това ли е мечтата, венчавката?
Съвсем други мечтите ми бяха.
Ще се пробвам да си поговорим пак или да отидем на психолог да си разбере чувствата си.
Добре ако не съм с него какво да правя ?
Можеш ли да си го представиш изведнъж бум и си някъде сам.

Бум и си някъде сам - и какво от това? Това ли те държи в тази връзка - страх? Това не е любов, не се заблуждавай, не само неговите, но и твоите чувства ги няма.

На 40 си се отписала, а можеш да вършиш толкова много приятни неща и да срещнеш толкова много приятни хора. Просто този глупак те държи в шах - фиксирана в опитите за бебе, депресирана, защото не се случват ... и не можеш да погледнеш живота извън ипотекираното ви жилище. А на твоята възраст, с две отгледани деца, живота извън ипотекираното ви жилище, може да е страхотен.

Адски неприятен ми стана този твой мъж, от нещата, които споделяш за него. За твое добро ти пожелавам да срещнеш друг човек и да преоткриеш себе си.

# 49
  • Мнения: 30 802
Ами какво да кажа, типичен случай на жена-мазохист. Че и пари му дала за апартамент.

# 50
  • Мнения: 9 196
Ами намерил е слабото място мизерника е ударил там - раждане на дете. И е продължил да удря, докато я смаже тотално. Че чак и пари да му даде ... Аз се съмнявам, че този човек иска дете, по-скоро иска да мачка някого и да злоупотребява.

# 51
  • Мнения: 2 694
Той не я държи, споделил и е, че вече не я обича. Той явно иска да си търси късмета другаде, а авторката го държи.

# 52
  • Мнения: 9 196
Той не я държи, споделил и е, че вече не я обича. Той явно иска да си търси късмета другаде, а авторката го държи.

Напротив, точно така държат такива мизерници - уж не я иска, но не си и тръгва. Гад.

# 53
  • Мнения: 516
Сама си влошаваш нещата.
Продължаваш да си там, където се нежелана и ненужна. А твоя човек точно по това те определя и този "мъж".

Окей, не ти се сменят мъже. И предпочиташ да стоиш с този, който те прави на нищо, взел те е за разплод и си играе с теб. Това ли искаш? Това ли е мечтата, венчавката?
Съвсем други мечтите ми бяха.
Ще се пробвам да си поговорим пак или да отидем на психолог да си разбере чувствата си.
Добре ако не съм с него какво да правя ?
Можеш ли да си го представиш изведнъж бум и си някъде сам.

Бум и си някъде сам - и какво от това? Това ли те държи в тази връзка - страх? Това не е любов, не се заблуждавай, не само неговите, но и твоите чувства ги няма.

На 40 си се отписала, а можеш да вършиш толкова много приятни неща и да срещнеш толкова много приятни хора. Просто този глупак те държи в шах - фиксирана в опитите за бебе, депресирана, защото не се случват ... и не можеш да погледнеш живота извън ипотекираното ви жилище. А на твоята възраст, с две отгледани деца, живота извън ипотекираното ви жилище, може да е страхотен.

Адски неприятен ми стана този твой мъж, от нещата, които споделяш за него. За твое добро ти пожелавам да срещнеш друг човек и да преоткриеш себе си.

За жалост аз цял живот срещам само идиоти

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 566
Ами пробвай да живееш сама тогава. Боже мой, защо непременно трябва да има мъж наоколо бе, хора, това ли е смисълът на живота за вас?!?

# 55
  • Мнения: 30 802
Срещаш идиоти, ама никъде няма правило, че трябва да живееш с тях и да се раздаваш на макс.

# 56
  • Мнения: 39 215
Ми айде де.
Понякога човек не е лошо да остане и сам за известно време.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 283
Ами пробвай да живееш сама тогава. Боже мой, защо непременно трябва да има мъж наоколо бе, хора, това ли е смисълът на живота за вас?!?


Някои хора наистина не могат да стоят сами. Или по-скоро такъв страх имат от оставането сами, че не смеят да останат. И съответно никакво самоуважение и чувство за самосъхранение нямат и съвсем РЕЗОННО попадат все на идиоти. Или ще е ревнивец, или изневеряващ и неуважаващ, или насилник (психически/физически). Защо аз и повечето ми приятелки никога не сме попадали на такива?

# 58
  • Мнения: 516
По-големият ми въпрос към себе си е къде да отида да живея,кое населено място итн.

# 59
  • София
  • Мнения: 24 839
По-големият ми въпрос към себе си е къде да отида да живея,кое населено място итн.

Чакай, ти безработна ли си?
Апартамента на негово име преди брака ли е?
Децата ти къде живеят?


Общи условия

Активация на акаунт