Въпрос за сериалът "О.С."?

  • 1 204
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 199
Привет, момичета, с голяма молба към вас Praynig, кажете от къде да си сваля 25 епизод от 3-тия сезон на "Кварталът на богатите"?!?

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 269
В арената го има  Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 2 212
Само дето така глупаво свърши този сериал, че още ме е яд...и май 4 сезон няма да го гледам като им е толкова акъла на сценаристите  Crossing Arms

# 4
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз гледах с интерес инфантилните истории  Mr. Green до последно по ВТV, май 2-рият сезон , които даваха - свърши?! С това, че простреляха брата на Райън.
Ако има някои търпение, моля да сподели какво става в 3-тия сезон.

# 5
  • Мнения: 952
а всъщност как свърши тоя филм че бяхме на гости и изтървахме последните две серии #Cussing out #Cussing out а така го следях с интерес Rolling Eyes последната серия която гледах беше като умря на Кърстин баща и в басейна

# 6
  • Мнения: 199
а всъщност как свърши тоя филм че бяхме на гости и изтървахме последните две серии #Cussing out #Cussing out а така го следях с интерес Rolling Eyes последната серия която гледах беше като умря на Кърстин баща и в басейна

привет, понеже виждам , че и ти си от Русе, ако си към Нетуоркс, там ги има в сървъра, до 24 епизод, на трети сезон!

# 7
  • Мнения: 135
Как е майчета,изгледахте ли 3-ти сезон,който сега ще започва по БТВ.
Втори сезон свърши в очакване ....... дали момчето ще умре.Трети и той така забърши.Малко банално ми се стори вече,но въпреки това,ще дочакам 4-ти сезон,та да видя какво ще стане.

# 8
  • Мнения: 68
Момчето,ще умре..и Мариса ще умре в 3сезон..
А някой да знай от къде може да се свали 4сезон?

# 9
  • Мнения: 135
Ам момчето не оживя ли след няколко серии? Беше в кома.
Мариса я видях,че катострофира и свърши  серията.
4-ти сезон ще излезе през ноември или октомври

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е Мариса умира, те го разгласиха по всички медии един месец предварително.

# 11
  • Мнения: 2 212
Братът на Раян не умира след като Мариса го простреля, както и дават накрая на трети сезон, че уж тя умира, ама не е сигурно на 100 %, оставили ли са си макар и малка вратичка, защото тя нали уж казва, че не иска повече да участва ама не се знае явно със сигурност...

А 4 сезон все още няма...

# 12
  • Мнения: 5 622
За кое момче говорите, че умира/не умира? На Раян брат му ли?

Между другото, аз този Раян хич не го харесвам, нещо неприятно има в него....иначе името му е супер  Peace

# 13
Умира момчето Джони, хвърли се от една скала, дойде му в повече  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 212
Да, Трей - на Раян брат му в края на втори сезон нали Мариса го простреля, но после в трети сезон оцеля и така се покри в сюжета.
И аз Раян не го харесвам особено, т.е. не е лош, но много повече ми харесва Сет  Heart Eyes
Въпросът е, че ако Мариса се откаже да участва и да има 4 сезон няма да е същото... Crossing Arms

# 15
  • Мнения: 2 212
Умира момчето Джони, хвърли се от една скала, дойде му в повече  Rolling Eyes

Абе, не говорим за Джони, той е съвсем друг... става дума за брата на Раян!

# 16
  • Мнения: 5 622
А Джони кой е тогава? Нищо не ми говори  newsm78 Аз съм гледала сериите, които са давали само по ТВ.

# 17
  • Мнения: 2 212
А Джони кой е тогава? Нищо не ми говори  newsm78 Аз съм гледала сериите, които са давали само по ТВ.

Джони е в третия сезон, запознава се с Мариса в новото й училище, което тя посещава, понеже заради стрелбата по Трей не я допуснаха в старото училище, където учат останалите. Той се влюбва в нея, а тя иска да са само приятели, но нали е все една такава наивна все му вярва, че и той я приема за приятелка само...и така докато в един момент, той се беше напил, качи се на една скала край океана, и там викаше, че иска да се самоубие, дойде естествено Раян да го спасява, но докато стигне до него, Джони се подхлъзна и падна...и умря наиситна...

# 18
Как е майчета,изгледахте ли 3-ти сезон,който сега ще започва по БТВ.
Втори сезон свърши в очакване ....... дали момчето ще умре.Трети и той така забърши.Малко банално ми се стори вече,но въпреки това,ще дочакам 4-ти сезон,та да видя какво ще стане.

Баш за Джони си говорим, той умира в 3-ти сезон

# 19
  • Мнения: 2 212
Втори сезон свърши в очакване ....... дали момчето ще умре.

Баш за Джони си говорим, той умира в 3-ти сезон

 Crazy Crazy Crazy

Ще приема, че си говорим за Джони, ако ми отговориш на два въпроса :

1. Къде е Джони във втория сезон?
2. Кое момче не се знае дали ще живее или умре в края на втори сезон?

Ако си гледала наиситна сериала едва ли ще представлява трудност да отговориш не толкова на мен, колкото на себе си, за кой става въпрос  Peace И все пак ако мислиш, че е Джони, Джони да бъде  Laughing Laughing Laughing

# 20
Мислех, че говорим за 3-ти сезон, там е Джони. В края на втотри не се знае, дали Трей(брата на Райан) ще умре. Минах ли въпросника Wink Нямам против да говорим и за Трей, щом пък е толкова важно Grinning

# 21
  • Мнения: 2 212
Нямам против да говорим и за Трей, щом пък е толкова важно Grinning

Важно, не бих казала, по-скоро просто за това си говорехме  Laughing ама ти си държеше на Джони, кво да правим...иначе за Трей няма много кво да се говори, той пък хич не ме кефи...общо взето май само Сет признавам... Blush

# 22
А, Джони не ми е от любимците, особено с тъпата му прическа ooooh! Сет е готин и Самър също, много ме кефят и двамката Grinning

# 23
  • Мнения: 2 212
А, Джони не ми е от любимците, особено с тъпата му прическа ooooh! Сет е готин и Самър също, много ме кефят и двамката Grinning

Дам, на едно мнение сме...и аз много им се радвам... и все пак следващ сезон без Мариса няма да е същото, простото те са си великата четворка...а доколкото знам следващия сезон вече те ще са по-вторстепенни, защото ще са нали по колежи извън O.C., а главни герои щели да станат Кейтлин - сестрата на Мариса, Люк също щял да се завърне...а мен това като перспектива не ми допада никак  Tired

# 24
  • Мнения: 135

Втори сезон свърши в очакване ....... дали момчето ще умре?


Аз май не съм се изразила правилно.Имах предвид братът на Раян,не го дадоха дали наистина е мъртъв ( и мен не ме кефи особено Раян ама ..)
Исках да кажа,че е двата сезона свършват така банално -" Ще живее или Не".
А ако в 4-ти сезон те станат второстепенни герои,ще е наистина жалко.Нали филмът се върти в-у тях 4-мата,а не към "Харбър"( сори ако не се пише така,но така беше преведено в субтитрите ми )
Мисля че на Сет Фен Клуб можем да му спретнем даже  Two Hearts

# 25
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Вие знаете ли, че Сет и Самър в реалния живот са заедно и ще се женят скоро или вече са женени? luvbed married Много са сладки двамата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт