ПОМОЩ!Родителите ми не ме приемат!

  • 21 594
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 16 193
То и други неща нямаш, ама да не задълбаваме.

# 106
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Галеше и целуваше по главата. newsm78 Голяма гнусотия ти казвам.  Joy Joy Joy
То просто е демонстративно, разбираш ме много добре... Те всички са така, обичат да демострират. И ако това се случи с една нормална двойка мъж-жена, няма да направи никому впечатление. Но когато двойката е гей и се натиска по автобусите е друго. Така, че не се праи на алава...
Те са били от Англия, там хората нямат вашите драми като ги видят. За тях си е било нормално, а ти че не знаеш какво да обясниш на децата си е друг въпрос.
От познатите ми гейове в БГ никой не демонстрира, нито по улицата, нито като сме си на гости, даже и по снимките, които качват във фейса. Алава не съм, щото мнението ми не е изградено на форумни писаници, вестници и двама англичани в автобуса.
Пак ти казвам - не дей бъди толкова крайна без да си запозната с нещата. Избери си друг канализатор на отрицателната си енергия.
Аз отрицателна енергия нямам, на дедето си като дойде времето ще му обяснявам, не съм крайна. Просто не ме кефят и това е.
Това вече е друго. И мен не ме кефят разни неща и хора, но не тръгвам да плювам отрова какви са такИвИ и онакИвИ

# 107
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
То и други неща нямаш, ама да не задълбаваме.
Я пак...

# 108
  • София
  • Мнения: 5 940
Явно живеем в различни градове ( аз съм в София ) ... нито имам познати хомо семейства с деца ( само отделни индивиди тук там познавам, явни или скрити са ... ) нито съм виждала да се натискат или парадират, нито пък пред децата ми. Даже като се замисля, повечето са по телевизията, и то в национален ефир ги излъчват. Парада им също... само там съм го виждала...
По начало само коментирах това, че на някой му се повръща и то всеки ден от хомо семейство с дете и че си плюе в пазавата и анатемосва..... да не се връщаме в Средновековието моля... Grinning

# 109
  • Мнения: 5 262
...Даже като се замисля, повечето са по телевизията, и то в национален ефир ги излъчват. Парада им също... само там съм го виждала...
 ...

Това малко ли е? Да не би никое дете да не гледа тв. Аз пък дадох пример за парадиране.
А мнението ми е , че парадирането дразни. Какво се хванахте за тази градинка ?  Ако е в градинка е тъпо, ако е по тв също. лично мнение.

# 110
  • София
  • Мнения: 16 193
Да си повръща в пазвата?

НОВА ТВ трябва да я погнат ЛГБТИ организациите за тенденциозно представяне на общоността им, с даването на национален ефир на ограничени индивиди като Кулагин.

# 111
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Явно живеем в различни градове ( аз съм в София ) ... нито имам познати хомо семейства с деца ( само отделни индивиди тук там познавам, явни или скрити са ... ) нито съм виждала да се натискат или парадират, нито пък пред децата ми. Даже като се замисля, повечето са по телевизията, и то в национален ефир ги излъчват. Парада им също... само там съм го виждала...
Как беше? Кефят ли те? Би ли желала в този момент детето ти да е до теб, за да му покажеш нагледно някои особености и да му обясниш как ще дойде деня, в който ще се определи сексуално?

# 112
  • София
  • Мнения: 5 940
Явно живеем в различни градове ( аз съм в София ) ... нито имам познати хомо семейства с деца ( само отделни индивиди тук там познавам, явни или скрити са ... ) нито съм виждала да се натискат или парадират, нито пък пред децата ми. Даже като се замисля, повечето са по телевизията, и то в национален ефир ги излъчват. Парада им също... само там съм го виждала...
Как беше? Кефят ли те? Би ли желала в този момент детето ти да е до теб, за да му покажеш нагледно някои особености и да му обясниш как ще дойде деня, в който ще се определи сексуално?
Не знам какво питаш и кого питаш, дано ти си на ясно.... ама някаква спек се чувства от начина ти на писане
Отпусни се и си плюй в пазвата , че точно на най - нахъсаните дето сте,  животът ви предлага яки майтапи.... може да е леко в друга посока даже, инак размахват пръст  , да !
 Даже смятам че хомофобията ( и не само аз го смятам ) особено най - враждебната крие в себе си отричане на собствени скрити сексуали увлечения и странности ....  по това ще ги познаеш тези, най - отричащите са всъщност скрити.....
Моите деца ги остави, гледай си своите, моите ще знаят всичко когато дойде времето и ще си изберат живота сами, няма да ги уча на омраза към никого и нищо, ще живеят без комплексите на маминка... аман от съсипани хора от комплекси на маминки .. обикалят навред сред нас , пък и пишат даже Grinning

Към другите  чао ви , тя темата стана манифест на омразата  донякъде, и ще я напускам ! Grinning

# 113
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Не мога да разбера как едни логични наглед въпроси не намират отговор, а са разчетени като омраза. Ако реша да вкарам същата логика, бих казала: много време отделяш на турските сериали. Но аз не съм тук да ти давам рецепти как да си уплътняваш времето, и тактично ще си замълча. Моля, бъди така добра и ти да не даваш подобни на хора, които не са ти ги поискали.

Ако ти е много важно, дефинирай хомофобията. Това, че сме против някои модни течения, съвсем не ни прави варвари, не дай боже,  хомофоби. Вие не приемате инакомислещите и им лепвате съответното клеймо - хомофоб. Както вие искате права да определяте сексуалността си, така и аз искам да приемете, че целта на живота ми не е да ви подкрепям да се самоопределяте.

# 114
  • Мнения: 187
Gabriella2001, изключително ми е мъчно, задето родителите ти се отнасят така.

Преди месец малката ми дъщеря (11 г.) призна, че е бисексуална. Гордея се с нея и я обичам още повече от преди не само задето е толкова самоосъзната, но защото се чувства удобно в собствената си кожа и е готова да отстоява правото си да е себе си.

Ще я подкрепям, ще ходя с нея на паради, ще ѝ помагам както мога. Различна ли е? Да. Както всеки човек е различен от всички останали. Това прави живота хубав!

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 16:21 от Вяра В. Добротина

# 115
  • Мнения: X
Преди месец малката ми дъщеря (11 г.) призна, че е бисексуална.
Би било чудесно на 11 години да схваща какво е това. Но е ужасно, ако възрастен човек не прави разлика между сексуално самоосъзнаване и детски сладки приказки.

# 116
  • Мнения: 187
Би било чудесно на 11 години да схваща какво е това. Но е ужасно, ако възрастен човек не прави разлика между сексуално самоосъзнаване и детски сладки приказки.
О, много добре схваща. Категорично не е дремала по време на часовете за здравно обучение, а и аз отговарям на всички зададени ми въпроси по темата.

Интересно ми е защо приемате за нормално хетеро дете на 11 да изживее първо осъзнато влюбване, а за GLBTQ+ дете това да не е нормално. Неосъзнати предубеждения?

# 117
  • Мнения: X
Защото, фея, правим разлика между романтични трепети и сексуални такива.

# 118
  • Мнения: 187
Защото, фея, правим разлика между романтични трепети и сексуални такива.
Ако ти си хетеро, влюбвала ли си се в момиче? Аз съм хетеро. Никога не съм се влюбвала в момиче, независимо от това на каква възраст съм била. Дори през ум не ми е минавало да гледам на момичетата от такъв ъгъл.

Щом дъщеря ми се самоопределя като бисексуална, аз няма да подложа това на съмнение нито за момент. Само тя знае как се чувства. Моята позиция на родител е да подкрепям, защитавам и съветвам детето си, без да отнемам индивидуалността му.

# 119
  • Мнения: X
Питаш ме дали на 11 съм се влюбвала? На 11 може и да съм се влюбвала романтично, но съм била далече от сексуални трепети. Както казах, правя разлика между романтично увлечение и сексуална идентичност.

Общи условия

Активация на акаунт