какво ще кажете эа силиконовите эърна

  • 980
  • 15
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
една поэната ми каэа че много са и се раэранили и са я болели эърната от кърменето #Crazy #Crazyвидях че продават силиконови эърна эа таэи цел Rolling Eyes Rolling Eyesвие какво ще кажете по въпроса Laughing Laughingпо добре ли ще е ако си вэема newsm78 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 875
Аз използвам на НУК, строхотни са!
Вече нямам никакви проблеми със зърната , а и бебчо много ги харесва Peace

# 2
  • Мнения: 748
едва ли. на някои пък им се разраняват от силиконовите накрайници  Crazy
за да не се разраняват е важно бебето да се поставя правилно на гърдата. така всичко минава за около седмица.
може да си вземеш Лансинох или крема на Авент за мазане  Peace

# 3
  • Мнения: 2 663
Ами според мен са абсолютна глупост,но има майка на които са в помощ.Купих си такива на Авент и така кърмех в началото(1 седмица някъде),защото зърната ми не са добре оформени.По съвет на препатили вече майки ги махнах и малко по малко детенце се научи да си суче без тях,а аз не съм имала проблем с разраняване,защото ползвах лаксинокс и гармастан

# 4
  • Мнения: 415
Аз си купих на Авент, когато бебо беше на 7 месеца, защото вече имаше зъбки и ме хапеше  Mr. Green За съжаление не ми свършиха никаква работа. Въобще не искаше да ги захапе, а зърната са доста твърди и дълги - т.е. трябва доста силно да смуче, намазах ги с кърма, но пак отказа...След като рева от глад 15,20 мин, но не зацока от силиконовине зърна, се отказах от тях.

# 5
  • Мнения: 3 537
Ползвах обикновенни силиконови зърна,от 3-4 лв и съм доволна.Използвах основно за едната гърда,щото ми се разрани,гледах да не кърмя много често със зърното,но накрая нямаше начин и бебето свикна да цока постепенно само когато имаше сил.зърно

# 6
  • Мнения: 919
На мен ми помогнаха, защото в началото имах доста проблеми( до почти третия месец Rolling Eyes). Така през хранене ги ползвах и ми свършиха добра работа. Ползвах на Авент Peace

# 7
  • Мнения: 670
Моята беба не ги искаше. Когато ги усетеше, рев.. писъци.. сълзи.. Пробвах три пъти и като не ги засука се предадох.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Първите десетина дни кърмих с тях, бебка много ми беше разранила зърната. Направо се родих! Ползвах на Авент.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 621
Имах силиконовите зърна на Авент и много ми помогнаха, особено в началото. Постепенно ги махнах и продължих без тях, но ако не бяха те едва ли щях да се справя добре с кърменето когато бебка не можеше да захапе добре. Peace

# 10
  • Мнения: 2 271
Имах силиконовите зърна на Авент и много ми помогнаха, особено в началото. Постепенно ги махнах и продължих без тях, но ако не бяха те едва ли щях да се справя добре с кърменето когато бебка не можеше да захапе добре. Peace
Все едно аз съм писала този пост! Peace

# 11
  • Мнения: 779
Ползвах такива в началото, защото моите не бяха добре оформени, Анди се роди недоносен и хич не му се сучеше, а и вече го бяха захранили с шише, гадините  Close .
Голяма мъка беше, но благодарение на тях кърмих 10 месеца ( ползвах ги само първите 3-4 кърмения).

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не са особено удобни,но ако са ти разранени зърната наистина помагат.Ако не бяха те сигурно набързо щях да се откажа от кърменето Embarassed

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ползвах в началото - беба не искаше да захапе.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
На мен не ми се е налагало да ползвам,но една позната кърми дъщеря си с тях 8 месеца,сега кърми сина си пак със силконови зърна вече 6-ти месец.Според нея е много удобно,но тя има много чувствителни зърна и иначе много я боли.
Ако си по-чувствителна по-добре се запаси с някое,да имаш,за всеки случай Peace

Общи условия

Активация на акаунт