iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 102

  • 47 794
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 675
Търся от сайта качествена и изгодна добавката MSM. Ще се ползва от възрастен. Почти нищо не знам за този вид добавки, а искам да предотвратя поръчването й от една каталожна търговия.

# 361
  • София
  • Мнения: 6 250
Някой имал ли е подобен казус - пуснах 2 поръчки едновременно (с разлика от един ден всъщност) - едната пристигна и миналата седмица в сряда си я взехме, реших да погледна за втората - от 03.09. е в Москва!!! Пише, че е пристигнала в транзитната дестинация. Писах на iherb, каква транзитна дестинация от САЩ до БГ, през Москва? Знам, че обикновено транзита е през Германия. От iherb ми отговориха да изчакам до 28ми октомври, когато им е крайният срок за доставка и тогава щели да видят какво могат да направят...

# 362
  • Somewhere over the Rainbow
  • Мнения: 116
Денис, какво мислиш за това масло от вечерна иглика: https://www.iherb.com/pr/American-Health-Royal-Brittany-Evening- … iherb-pdp-related .
Излиза доста по-изгодно от това на Jarrow Formulas.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 34
Цитат
Някой имал ли е подобен казус - пуснах 2 поръчки едновременно (с разлика от един ден всъщност) - едната пристигна и миналата седмица в сряда си я взехме, реших да погледна за втората - от 03.09. е в Москва!!! Пише, че е пристигнала в транзитната дестинация. Писах на iherb, каква транзитна дестинация от САЩ до БГ, през Москва? Знам, че обикновено транзита е през Германия. От iherb ми отговориха да изчакам до 28ми октомври, когато им е крайният срок за доставка и тогава щели да видят какво могат да направят...

И аз имах пратка, за която пише, че е получена в Банкок на 06.09, но на 04.09 беше при мен.

# 364
  • Мнения: 19 007
Здравейте, имам две пратки, на ст-ст под 30лв, които на 27.08.18г. са пристигнали в София, а още не съм получила. След тях имам две поръчки, които пристигнаха на 04.09.18г.

Някой има ли телефон на Митница Варна, на който да получа информация дали пратките не са при тях?

 И при мен се получи такова разминаване, пратка от 2 септември е в София от вчера, а предишната от 27 август, още я няма.

Код за 5 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 365
  • София
  • Мнения: 6 250
Цитат
Скрит текст:
Някой имал ли е подобен казус - пуснах 2 поръчки едновременно (с разлика от един ден всъщност) - едната пристигна и миналата седмица в сряда си я взехме, реших да погледна за втората - от 03.09. е в Москва!!! Пише, че е пристигнала в транзитната дестинация. Писах на iherb, каква транзитна дестинация от САЩ до БГ, през Москва? Знам, че обикновено транзита е през Германия. От iherb ми отговориха да изчакам до 28ми октомври, когато им е крайният срок за доставка и тогава щели да видят какво могат да направят...

И аз имах пратка, за която пише, че е получена в Банкок на 06.09, но на 04.09 беше при мен.
Само, че аз моята не съм си я получила.

# 366
  • Мнения: X

Някой има ли телефон на Митница Варна, на който да получа информация дали пратките не са при тях?
Няма да ви дадат информация по телефона дори да са при тях (личен опит),трябва да проверите на място .

# 367
  • Мнения: 390
Здравейте,
бих помолила да споделите опит при поръчка на витамини за 50 долара каква допълнителна сума ще трябва да заплатя под формата на ДДС и мито. Прегледах началната страница, но не съм сигурна, а ще поръчвам за първи път. Благодаря предварително!

# 368
  • София
  • Мнения: 35 935
FeelGood23  
Суроватъчен протеин изолат и/или концентрат, с ниско съдържание на мазнини и въглехидрати / 2-3 гр./
+ оптимален калориен баланс
Ако искаш да чистиш мазнини, трябва да си в отрицателен калориен баланс


Търся от сайта качествена и изгодна добавката MSM. Ще се ползва от възрастен. Почти нищо не знам за този вид добавки, а искам да предотвратя поръчването й от една каталожна търговия.
Ето предложения:
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-MSM-Powder-16-oz-454-g/240 ползвам  най-често на тази марка, защото поръчвам по-големите опаковки и на прах е по-изгодно, защото МСМ се приема в по-големи дози - до 10 гр. напр. , в нас всички пият по 3-4 грама.
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-MSM-1000-mg-120-Tablets/239
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-MSM-Powder-with-OptiMSM-8-8-oz-250-g/5
https://www.iherb.com/pr/Sunfood-Pure-Opti-MSM-Flakes-1-lb-454-g/55863
https://www.iherb.com/pr/MRM-MSM-Crystals-7-05-oz-200-g/41347
- приема се на гладно с вода, поне 40 мин преди хранене


Денис, какво
Скрит текст:
мислиш за това масло от вечерна иглика: https://www.iherb.com/pr/American-Health-Royal-Brittany-Evening- … iherb-pdp-related .
Излиза доста по-изгодно от това на Jarrow Formulas.
Хубаво е, като цена -кач-во.

iHerb® код:   YUL919
 дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 13:15 от denis.

# 369
  • София
  • Мнения: 9 919
Oт следните добавки кои са адаптогени и по колко месеца се пиеха (един или два),
Скрит текст:
в синьото само предполагам, а съм ги поръчвал преди 2год. и сега ще ги почвам (Родиолата стои запечатана още).
> На коя от добавките да наблегна, ако искам  да постигна бърз ефект (за 20ч) - концентрация, мисловна дейност?
/От 1-2 седмици пия Омегата, колагена, Вит С./

Now Foods, Rhodiola, 500 mg, 60 Veg

Nature's Answer, Bacopa, 500 mg, 90 Veggie Caps


[/url]Healthy Origins, Organic Spirulina, 500 mg
Doctor's Best, Magnesium, High Absorption, 100% Chelated
Carlson Labs, Wild Caught, Super Omega-3 Gems, 1,200 mg, 100 + 30 Soft Gels
CGN, L-Theanine, AlphaWave, Supports Relaxation, Calm Focus, 100 mg, 30 Veggie Cap
Paradise Herbs, B-Complex with Co-Enzyme Activated B's, 60 Vegetarian Capsules
Vit- Ester C 500mg,  Colagen 1-3
Glucosamine + Chondroitin + MSM

ПП: Явно съм се заринал с добавки, а някои са към края на срока...
Как съхранявате Omegata на капсули след отваряне? Пресипвате ли от големите опаковки в по-малка, за да не окислявате всеки път/ден цялата опаковка  (пример: Глюкозамина на JArrow от 240капсули)
Бакопа и Родиола са адаптогени и  като такива, се приемат месец и след това е добре да се направи почивка /препоръчително,
Скрит текст:
не задължително - защото при много от адаптогените, при по-дълъг прием, се получава обратен ефект - имам интересен личен опит с моята баба и жен-шен  Wink тя е фен на течния, във флаконите /
Освен това, при адаптогените дозите са индивидуални и сам трябва да прецениш, коя доза за теб е оптимална. Започва се с ниска доза.
За памет и концентрация, според мен, от посочените, е добра комбинацията:
Бакопа
Спирулина
Магнезий
В-комплекс
Омега 3
За L-Theanine удължава действието на стимулантите - добра комбинация е с тях, ако се приложи правилно /но ти трябва стимулант, а ти нямаш такъв - напр. по-висока доза кофеин/
Омега 3 - съхранявам винаги в хладилник, харесва ми да е студена.
T.e. Omegata не е задължително да стои в хладилник след отваряне?
Могат ли два адаптогени да се пият заедно или не е препоръчително?

  * Oт промото до днес 20ч - има ли подходящ продукт против себорея (по принцип и косопад, но разбрах че себореята първо трябва да се овладее)
   ПП: Защо не мога да си адна втората карта (кредитна на МАстеркард) в PayPal?

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 12:37 от Starrydream

# 370
  • София
  • Мнения: 35 935
Здравейте,
бих помолила да споделите опит при поръчка на витамини за 50 долара каква допълнителна сума ще трябва да заплатя под формата на ДДС и мито. Прегледах началната страница, но не съм сигурна, а ще поръчвам за първи път. Благодаря предварително!
Здравей!
При поръчка 50$ , ако пратката пристигне на Митница се плаща:
ДДС /20% от сумата на поръчката/+ 15.50лв митнически такси или ще платиш около 32.50лв
- на доставката, ако има такава,  също се плаща ДДС

За сега, мои лични наблюдения са, че когато се ползва:
Delivery by Local Post - поръчките за по-големи суми пристигат и в пощата / и не се плаща нищо/. Ако пратката е до 30лв Митническата такса е 1,50лв.
Delivery by Local Post Plus /която уж е по-сигурната/ - дори поръчки до 30лв минават през Митницата и се плаща 4 лв митническа такса. Това са споделили момичетата, които са я ползвали, но не е 100% сигурно че винаги е така.


1. T.e. Omegata не е задължително да стои в хладилник след отваряне?
2. Могат ли два адаптогени да се пият заедно или не е препоръчително?
3.  ПП: Защо не мога да си адна втората карта (кредитна на МАстеркард) в PayPal?
1. Ако е течна - се съхранява в хладилник, но капс, са по желание.
2. да, могат
3. не разбрах въпроса

# 371
  • София
  • Мнения: 371
Лошият дъх може да идва и от сливиците. За да се провери, с памучен тампон се минава по тях и ако миризмата е лоша, значи  от тях. Четох, че те са с пореста структура и в тях се загнездват бели "камъчета". Необходимо е да бъдат отрастранени. В книгата която чета пише, че има клипчета в You tube как става, но също и лекар УНГ ги премахва.


Мерси Teddy me4eto,
това е лесно и ще се провери по лесно  Simple Smile

Денис благодаря и на теб за продължителността на Проб. и Ензими  Simple Smile

# 372
  • Варна
  • Мнения: 771
Здравейте, имам две пратки, на ст-ст под 30лв, които на 27.08.18г. са пристигнали в София, а още не съм получила. След тях имам две поръчки, които пристигнаха на 04.09.18г.

Някой има ли телефон на Митница Варна, на който да получа информация дали пратките не са при тях?

Jullie
Hug,
това е тел. 052 604 143 на пощенски клон към митница Варна . Снощи звънях да питам за една пратка, както винаги бяха много любезни.
Успех! Peace

действащ код 5  % за стари и нови клиенти  iHerb :  PEP491

# 373
  • Мнения: 146
Отдавна се канех да поръчам този пробиотик https://www.iherb.com/pr/garden-of-life-dr-formulated-probiotics … veggie-caps/71135 и преди малко го направих заедно с https://www.iherb.com/pr/garden-of-life-sport-organic-plant-base … 1-5-oz-42-g/83377,  с който доставката става безплатна, а пратката  е под 30лв Peace

denis Hug,  благодаря за полезната информация, която публикуваш!


действащ код 5  % за стари и нови клиенти  iHerb :  PEP491

Исках да поръчам същото, но стойността ми излиза към 35 лева или по-точно 20.84 долара. Как я докара да е под 30 лв?

Код за отстъпка GER0741

# 374
  • Мнения: 4 667
И аз имам пратка от 27.08, която още не е дошла, ходих няколко пъти до пощата да проверявам, а пратка от следващия ден 28.08 дойде преди една седмица

FLR252 отстъпка за нови и стари клиенти

Общи условия

Активация на акаунт