iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 102

  • 47 741
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 35 912
 следващ код:  
22NOW   22% намаление  на марката  Now Foods
- валиден само 24 часа от 17 до 18.09
- може да се ползва с персонален код
- еднократен, само за една поръчка


---------------------------------------
.. последно напомняне  Wink

 код   AMAZING20   20% намаление на  Amazing Grass
суперхрани Peace

- валиден  до  ДНЕС  15.09 - 20.00ч
- еднократен
- може да се ползва с персонален код /още 5% намаление/


Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 14:18 от denis.

# 541
  • Мнения: 190
Здравейте,вчера получих честитка,че за сума от 18,80$Subtotal-1,74$Loyalty Credit=17,06$,която реално съм платила ми искат такси и ДДС .Искам да попитам момичетата от Пловдив дали имат такива проблеми?До преди 2-3 месеца всичко беше наред .Пращах си документите и после си плащах в пощата 1,50лв.

Денис, загледах се по това Amazing-Grass-Organic-Wheat-Grass-8-5-oz-240-g/13317,знам че е полезно да се приема пченица.Някакво мнение за тази?Или може би това https://www.iherb.com/pr/Amazing-Grass-Amazing-Trio-Barley-Grass … -5-oz-240-g/35723

Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 11:42 от bubanka

# 542
  • Sofia
  • Мнения: 302
Здравейте,вчера получих честитка,че за сума от 18,80$Subtotal-1,74$Loyalty Credit=17,06$,която реално съм платила ми искат такси и ДДС .Искам да попитам момичетата от Пловдив дали имат такива проблеми?До преди 2-3 месеца всичко беше наред .Пращах си документите и после си плащах в пощата 1,50лв.

Защото гледат колко е Subtotal на кашона, а Loyalty bonus не влиза в тази сума. Тях не ги интересува колко плащаме реално. Много отдавна беше когато iHerb начисляваха Loyalty bonus в Subtotal. Веднъж и аз платих такси+ДДС заради 20 стотинки отгоре и сега стриктно гледам курса и не пускам поръчки дори с 1 стотинка повече над 15 евро (този месец тавана е $ 17,42).

Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 09:14 от Teddy me4eto

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Спрях се на следните масла:
Жожоба
Кайсиево
Какаово+жожоба
Шипково
Гроздови семки

Всички масла ли стават за кожа и коса? Искам да ги използвам на лицето, деколтето и шията и за подхранване на косата.  Доколкото съм чела всички с изключение на какаовото са по-леки масла, не би трябвало да запушват пори и да утежняват и омазняват допълнително.

# 544
  • Мнения: 4 042
Според мен си вземи шипково за лице и деколте и жожоба или какао+жожоба за коса. Макар че за коса аз бих предпочела кокосово. Гроздовото и кайсиевото леки ми идват за косата, а за лице и деколте не намирам да са с превъзходни свойства. Използвам ги за тяло тях. Шипково и арганово предпочитам за лице и деколте.

Маска за коса си правя не с чисто масло, а примерно: масло, алкохол, жълтък, мед... Смесвам и няколко вида масла в маската. По няколко капки лаванулово или от розмарин слагам също.

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Имам кокосово, но не ми се отразява добре на косата. Моята коса е плътна и гъста и това масло допълнително ми я разхвърчава и става още по-обемна, а аз не търся такъв ефект  Simple Smile

Най-много ми допада глицерин+рициново+бадемово, а понякога правя маски и като теб - с жълтък,алкохол...

Бях взимала преди известно време шипково за лице, но ми излизаха пъпки и след няколко месеца го изхвърлих. Не знам, дали сега пак да рискувам и да го ползвам за деколтето.


Sweet Almond Oil ли е стандартното бадемово масло?

# 546
  • Мнения: 47 963
Заради вас почнах да мажа деколтето. Излязоха ми пак пъпки на лицето, без да съм го мазала. явно не е универсален съвет

# 547
  • Мнения: 4 042
♥ HAPPY ♥, с какво мажеш? С арганово нямам никакъв проблем. И нали не го мажеш чисто? Аз писах, добавям към крем. А на тялото към лосион.

Универсални съвети няма, най-малкото поради това, че сме с индивидуални особености и нужди на кожата Wink

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
От кое арганово си доволна от сайта?

# 549
  • Мнения: 4 042
На Acure ползвам сега, на Aura casia съм взимала, а сега набелязах от Trial продуктите едно на Спорт Рисърч 30 мл за 7-8 лева. То 30 мл си е пълноценна разфасовка. Ще го пробвам.

Лили, кокосовото щом ти е тежко за косата, значи вероятно и какаовото с жожоба ще ти е такова. Пробвай тогава с някое от по-леките - кайсиево или гроздова семка. За коса съм взимала рициново, но задължително го смесвам с някакво друго, че много лепне. И масло от пшеничен зародиш, но и то е тежичко, поне това, което предлагат на сайта от Нау Фуудс.

Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 11:03 от Бледолилава

# 550
  • Мнения: 416
А аз съм разочарована, че маслото от ему на Leven rose не влиза в промоцията. Тоно него съм си набелязала и чаках промоция, а сега не мога да го поръчам, защото си е 32 лв. Някой запознат ли е дали щом сега тази марка не участва в намалението ще участва скоро и защо ли я изключват? Има ли ползвали масло от ему и от коя марка са доволни?
Пратката ми от 27.08 още не е пристигнала в България Sad

# 551
  • Мнения: 47 963
Ми мазах един серум с масла и пептиди от сайта...не ми се рови сега...поръчала съм си и жожоба, да видим то как ще ми се отрази

# 552
  • Мнения: 271
Момичета, имате ли идея, дали тази коластра ще бъде намалена и в коя категория? https://www.iherb.com/pr/Symbiotics-Colostrum-Plus-Powder-6-3-oz-178-6-g/5457
Или вече е била намалена, а аз съм пропуснала?

# 553
  • Мнения: 4 042
Ми мазах един серум с масла и пептиди от сайта...не ми се рови сега...поръчала съм си и жожоба, да видим то как ще ми се отрази

Подозирам, че е бил този: https://www.iherb.com/pr/Azelique-Serumdipity-Anti-Aging-Facial- … fl-oz-30-ml/82843  Ами той си е наистина изцяло на маслена основа. При това на първо място слънчогледово масло... Чета и в коментарите, че предизвиква запушване на порите и пъпки. И аз го гледах преди време, но не посмях да го взема. Нещо не ми вдъхна доверие тази марка.

# 554
  • София
  • Мнения: 35 912
Денис, загледах се по това Amazing-Grass-Organic-Wheat-Grass-8-5-oz-240-g/13317,знам че е полезно да се приема пченица.Някакво мнение за тази?Или може би това https://www.iherb.com/pr/Amazing-Grass-Amazing-Trio-Barley-Grass … -5-oz-240-g/35723
Първото, според мен - пшеницата, защото аз не съм  фен на алфалфата и ако присъства в състава на даден продукт, гледам поне, да е възможно по-малко кол-во. Много богата е на фитоестроген.


Момичета, имате ли идея, дали тази коластра ще бъде намалена и в коя категория? https://www.iherb.com/pr/Symbiotics-Colostrum-Plus-Powder-6-3-oz-178-6-g/5457
Или вече е била намалена, а аз съм пропуснала?
Не е била на промоция / поне според мен - щях да забележа, защото и аз съм и фен  Wink/
Може да я включат в категорията Храносмилане, Стимуланти , Суперхрани - ако пуснат такъв код.
Следи за кодове и промоции.

iHerb® код:   YUL919
 дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 12:22 от denis.

Общи условия

Активация на акаунт