Захранване - въпроси и отговори!

  • 33 716
  • 722
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 405
Бая бъркане пада, да. Grinning

Аз тези дни ще ходя до кварталната Държавна Кухня. Всъщност те са 2.Едната ми е на 5мин,другата на 7мин.Казаха ми, че се чака около месец, а дъщеря ми тогава ще е точно на 10м.Ще ги разпитам. Имам бележка, че малката няма алергии, днес педиатърката ми я даде.

# 361
  • Мнения: 35 109
А за какво се чака?
Аз моя син в Русе го записах на кухня,заверих купон и след 2 дни вземах храна

# 362
  • Мнения: 2 405
Идея си нямам. Затова ще ида да говоря лично с хората от кухнята.
Аз така или иначе ще изчакам бебето да стане на 10м.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Как сгъстявате пюрето вече 2 месец май и писна от този картоф като основа .
Днес се опитах да направя кисел от ябълка, но много рядко ми се получи рецептата е тази
С грис. Оризов, царевичен, по-късно пшеничен.

И във Варна не съм чакала за кухня. Записах и взех купони за следващата седмица.

# 364
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Аз мисля да предложа бульон скоро по около 30- 40грама. Но ще изчакам да започне да яде нормално, че тези дни нищо не яде, само мляко.

# 365
  • Мнения: 4 660
Аз мисля да предложа бульон скоро по около 30- 40грама. Но ще изчакам да започне да яде нормално, че тези дни нищо не яде, само мляко.
Миналата седмица докато бяхме на почивка минахме през такъв период  само на мляко.

# 366
  • Мнения: 35 109
Утре ще дам на дребен авокадо с банан за закуска, по ваша препоръка. Както споменах, той от скоро яде банан покрай нещата в кухнята. Да видим длаи ще му хареса Simple Smile Добре, че комшиите ни са добри и му подариха , че аз все забравям да купя банани Simple Smile

# 367
  • Мнения: 1 406
Моите ядат и банани, и авокадо и ушите им плющят. Следобед омитат по един банан или 1/2 авокадо и питат за още.

# 368
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Десет дни бебчо не яде почти нищо освен мляко. Като му дам парче краставица или кора хляб хапва. И днес на обяд реших да му сваря морков и карфиол на едри парчета да си хапва с ръце. Е пак нищо. Но следобед му направих попара за първи път и яде и то как отваряше широко уста. Е сега какво? Значи не му харесват нещата ,които правя ли?

# 369
  • Мнения: 35 109
Щом яде краставица, защо не дадеш таратор?
Сигурно е период

# 370
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Не съм давала кисело мляко и не съм се сещала. Как да го направя без чесън и по гъст ли?

# 371
  • Мнения: 499
Не съм давала кисело мляко и не съм се сещала. Как да го направя без чесън и по гъст ли?
Колко е голямо бебето?

# 372
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Почти на 9 месеца.

# 373
  • Мнения: 35 109
Идеално е за кисело мляко. Ми, без чесън. Едва ли ще се разсърди Wink аз забърквам няколко лъжички кисело мляко с настъргана или нарязана краставица и си го яде. Нищо друго не слагам

# 374
  • Мнения: 499
И аз така го правя. Понякога слагам и малко копър.

Общи условия

Активация на акаунт