Слънцезащита 2018/2019 - III

  • 62 784
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 269
И при мен стои лъскава и не ми  попива. А и не се "разбира" с никой от фдт ми. Кожата ми е смесена и дехидратирана в момента.

# 31
  • Мнения: 8
Здравейте, пиша в Красива мама, но мисля, че вие можете да ми помогнете повече от мъжете. Търся слънцезащитен без миризма, да не оставя бели следи и да не ме прави лъскав. Имам семейна обремененост, отделно съм доста бял - изтеглил съм къса клечка за мъж, знам. Много време прекарвам навън, защото съм запален спортист, по същия път водя и децата си. Жена ми ме гони с нейните слънцезащитни, но честно казано, нито едно от тях не ме удовлетворява. Вие какво предлагате на съпрузите си?

# 32
  • Мнения: 18 542
Аз за моя син ползвам този Nivea water gel
Доста е воднист и изсъхва бързо, без да оставя мазен или лъскав слой, но не е водоустойчив и не е най-доброто решение при спорт. Въпреки това е по-добре от нищо, че едвам успявам да го склоня да го намажа преди излизане сутрин.

# 33
  • Мнения: 1 947
Вие какво предлагате на съпрузите си?
Японски слънцезащити за outdoor activities. Купува си ги сам от ибей.

# 34
  • Мнения: 30 865
Здравейте, пиша в Красива мама, но мисля, че вие можете да ми помогнете повече от мъжете. Търся слънцезащитен без миризма, да не оставя бели следи и да не ме прави лъскав. Имам семейна обремененост, отделно съм доста бял - изтеглил съм къса клечка за мъж, знам. Много време прекарвам навън, защото съм запален спортист, по същия път водя и децата си. Жена ми ме гони с нейните слънцезащитни, но честно казано, нито едно от тях не ме удовлетворява. Вие какво предлагате на съпрузите си?
Питай директно Живко. той има проблеми и е доста компетентен на тема защита за мъже.
Знам, че ползва слънцезащитна пудра на LUSH има я онлайн и в двата големи мола, и други неща.
http://jdeenbeautyandlifstylebg.blogspot.com

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 14:58 от densi

# 35
  • Мнения: 2 233
За моите мъже и спорт позваме NEUTROGENA Ultra Sheer® Dry Touch Spf 110.

Скрит текст:

# 36
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Получих дългоочаквана Неострата Sheer Physical Protection  50+. Не съм очарована, Може би за по-суха кожа е добре.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 434
Получих дългоочаквана Неострата Sheer Physical Protection  50+. Не съм очарована, Може би за по-суха кожа е добре.
Към моментът, в който я купих, кожата ми беше ужасно суха и не го понесе самостоятелно. Целият ден ми дърпаше ужасно, но с богат крем под нея е идеално. И за първи път не ми потъмняха петънцата и хванах едва збележим тен това лято. Аз съм матова и чернея едва ли не и в нас. Спаси ми лицето на няколко морета със сърф, лодки и т.н.
И то без кой знае каква възможност за подновяване. Трудно ми е да повярвам, че мазнее на каквато и да е кожа. При теб какво стана, че не ти допада?

# 38
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Мазнее ми. Не ужасно много но дразнещо.

# 39
  • Мнения: 134
Neostrata ми беше изписана от дерматолог ,заради витилиго.При мен дори засуши доста мазната ми кожа.Нямам нови обезцветявания,ползвам повече от година.

# 40
  • Мнения: 513
Момичета, има ли слънцзащитен крем 50+, който и да хидратира добре, без да е мазен и да попива бавно?

А ако не, бихте ли препоръчали слънцезащитен крем до 20 лв. пак 50+, който да не е мазен и да попива бързо. Много съм ви признателна предварително Heart

# 41
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 711
Барабанче, до 20лв е трудно да се намери такъв крем. Сега обаче навсякъде има намаление на слънцезащитите. Виж Юсерин и Дейлонг, но пак е между 21 и 28 лв. Юсерин с фактор 30 е 19 лв в Ремедиум. Аз основно от там пазарувам.

# 42
  • Мнения: 1 947
Мазнее ми. Не ужасно много но дразнещо.
Разбивай хубаво шишето, повече от 15 сек. както е указано, и пробвай на "гола" кожа с потупване - не размазване.


А ако не, бихте ли препоръчали слънцезащитен крем до 20 лв. пак 50+, който да не е мазен и да попива бързо.
https://sopharmacy.bg/eucerin-sluncezashtiten-matirasht-fluid-spf50-50ml.html

# 43
  • Мнения: 96
Мога да се включа само за лице, дами. До момента съм ползвала два продукта на Био Дерма 50 и 30 фактор в жълта разфасовка и на Ла Рош отново 50 фактор . Доволна съм и от двата продукта, като Био Дерма е като СС ,има тониращ ефект.

Като имам смесена кожа и не я утежняват и двата продукта , поне при мен .

http://www.bioderma.com/en/our-products/photoderm/max-creme-spf-50

https://www.laroche-posay.co.uk/anthelios-xl-ultra-light-fluid-spf-50


# 44
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Мазнее ми. Не ужасно много но дразнещо.
Разбивай хубаво шишето, повече от 15 сек. както е указано, и пробвай на "гола" кожа с потупване - не размазване.
Разбивам го, но няма как да е на гола кожа. Имам си сутрешна рутина, която не мисля да променям, Имам доста слънцезащити които са ми добре. Писах поста за да имат в предвид хората с не суха кожа. Моята дори не е точно мазна.

Общи условия

Активация на акаунт