Неподправеният вкус на гръцкото слънце в изцяло натуралните сокове OLYMPUS

  • 16 367
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 718
Моето дете консумира в училище това, което му приготвя в къщи .
А здравословното хранене зависи от това, което с което се хранят родителите. Децата вземат пример от нас .

# 196
  • Мнения: 376
Домашно приготвен сандвич и плод.

# 197
  • Мнения: 349
Децата консумират доста вредни храни и газирани вредни напитки в училище! Старая се да сведа това до минимум, като приготвям здравословна закуска вкъщи и добавям плод или прясно изцеден сок и чантата му!

# 198
  • София
  • Мнения: 164
Какви храни и напитки консумират децата Ви в училище? - Моята дъщеря си носи храна приготвена от вкъщи за училище. Слагам сандвич и плодове. Колкото по-голяма става, толкова по-трудно ми става да я накарам да си носи домашно приготвени неща.

# 199
  • Мнения: 2 039
Пробвах от гръцките сокове.Портокаловият е хубав,другите не ми харесаха.

# 200
  • Мнения: 1 254
Сандвичи с сирене ,кашкавал,плодове,натурални сокове.Избягваме газирани напитки и снаксове.

# 201
  • Мнения: 112
За училище задължително слагам плодове или малки сокчета като предпочитаните са 100%.

# 202
  • Мнения: 282
За училище приготвям на моите деца сандвичи и фрешове в малка бутилка.

# 203
  • Мнения: 1 327
Ще се старая детето ми да има винаги сезонни плодове в раницата си и  да хапва закуска или сандвич сутринта.Бих изцеждала пресни плодове сутрин ,за да е снабдено с пресен сок през целия ден и разбира се задължително и шише с изворна вода.

# 204
  • Мнения: 42
Отказва да яде в училище. Носи си вода и понякога някакъв сок.

# 205
  • Мнения: 9 463
Двете ми деца са в различни у-ща; голямото е в у-ще със собствена столова, в която приготвят наистина добри закуски и обяди, но не така е в у-щето на малкия. Там са с кетъринг и "закуските" представляват 30гр сирене/кашкавал в индивидуална вакуумна опаковка, която децата няма как да отворят без помощта на ножица...няма филийка, нищо! Или им дават малка ябълка/портокал (сетете се първолак, с липсващи предни зъби, как би могъл да я изяде..)
Та приготвям сандвичи и портокалов сок (олимпус), който му е любим Simple Smile

# 206
  • Лясковец
  • Мнения: 762
Нашият син като всички деца обича предимно вредни храни,но пък за това често консумира плодове,обожава диня,грозде,ябълки,малини,ягоди  и череши и се старая според сезона в кутията му за храна винаги да има от тях,старая се във сандвича му да присъства млечен продукт.

# 207
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
За училище приготвям сандвич и сок, а там дават на всички деца сезонен пресен плод, тъй като училището е включено в такава програма. Всеки ден хапва круша, ябълка, банан или портокал

# 208
  • Мнения: 38 945
Често правя на децата кутийки със сандвичи, домашни сладки, солени. Основните хранения са у дома, така че съм по- спокойна.

# 209
  • Мнения: 1 179
Изтеглени са петимата потребители, които печелят термично изолирана детска чанта за обяд, пълна със сокчета Olympus. Това са:

pgeober
zari65
H0uSse_Baby
Scaramanga
Талияна


Честито!

Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 13 септември на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Olympus" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).

Последна редакция: пт, 07 сеп 2018, 13:53 от Редактор**

Общи условия

Активация на акаунт