Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 авг. 2018, 09:50 ч.

Брачни халки от къде в София

• 693
  • 5
  •   1
Отговори
  • София - Бургас
Здравейте,
Търсих актуална информация от къде бих могла да поръчам брачни халки в София, но уви не намерих такава.

Моля споделете от къде мога да видя на живо модели (не от каталог).
Ако имате инфо за срок на изработка, приемат ли злато на клиент и как го изкупуват/заменят.

Благодаря превдварително.

# 1
  • София
Нашите са от Сара Трейд. Преди ги продаваха в сватбения център в Младост. Не си спомням какво имаха да се види, защото нашите бяха по поръчка. https://sara-trade.bg/ Имат много голямо разнообразие, което може да се види на сайта им. Имай предвид, че на снимки всичките изглеждат по-грозни и някак еднакви. Може да се обадиш и да попиташ къде могат да се видят в София.

# 2

Нашите са от Принцес голд. Магазина се намира на Пиротска с/у Халите. Имат голямо разнообразие.

# 3
Привет! Нашите също са изработени от Сара Трейд. Преди години , когато ги поръчвахме нямаха точно същия модел , а аз много исках такива. Бях свалила снимката от чужд сайт. Изработиха ги 1:1. Ние ходихме на място в Раковски , там имат огромна витрина само с халки , предполагам и цените им на място са по ниски, отколкото в София.

# 4
  • София - Бургас
Здравейте,
Благодаря за бързите отговори.
И аз гледах сайта на Сара трейд, единственото ми притеснение, че са далече от София и не ми се пътува до там.
Видях на сайта на сватбеният център, че повечето модели са от Сара трейд. Ще отида на място да видя какво имат, като мостри.

Благодаря ви. Simple Smile

# 5
Не бих препоръчала Сара трейд. Нашите халки са оттам и на първия месец вече бяха надрани.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт