Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 авг. 2018, 22:39 ч.

Нормално ли е

• 2 697
  • 33
  •   1
Отговори
Здравейте аз съм на 12 и съм висока 176 тежа 66 кг.  Нормално ли е ???

# 1
  • Пловдив
Абсолютно нормално. Аз в 5-ти клас имах същите мерки като твоите. В 11-ти клас чак, качих още 4 сантиметра. Та застопорих на 180.

Радвай се, висока и стройна си.

# 2
  • На топло в неговото сърце.
Страхотни данни за манекенка!Радвай се,че не си като масовката ниски и несъразмерни.

# 3
Супер си! Simple Smile Радвай се, че си висока.

# 4
Висока си и съразмерна.. Това е чудесно  bouquet

Високият ти ръст често върви с малко по-голям номер обувки, което също не бива да те притеснява.

# 5
176 е малко множко за 12 години.

# 6
  • Пловдив
Salsisha, не стряскай детето. Ако родителите му са високи е напълно нормално. При голяма част от  момчетата на тази възраст приключва растежа.
Едит: при момИчетата. Телефонът си е направил сам корекцията, а аз не съм забелязала.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2018, 14:17 от tonynette

# 7
Salsisha, не стряскай детето. Ако родителите му са високи е напълно нормално. При голяма част от  момчетата на тази възраст приключва растежа.

На 12 приключва растежа?!

# 8
  • София
През лятото между 6 и 7 клас достигнах максималния си ръст и не пораснах дори един сантиметър повече.

# 9
  • Пловдив
При девойките, да.

# 10
  • Mediterraneo
Ми множко са си 176 см за тази възраст. Аз съм точно толкова висока. Дъщеря ми е на 13, контактувам с много момичета на нейната възраст, няма високи колкото мен. Виж, за номер на обувки няма да говорим, там нещата са страшни( момичета на 13 г. с 42 номер).

# 11
  • Немция
Нормално е, просто ще си едно по-високо момиче, това не бива да те притеснява! Hug

Как на 12 приключвал растежа при момичетата? Не съм съгласна. Има значение и кога е започнал пубертета- по принцип си има растеж , макар и в по-бавни темпове, до по-късно.
Аз съм висока, моят пубертет започна в средностатистическа възраст, на 14 бях 1.74, а на 15-16 вече бях 1.77-1,78. Това е окончателния ми ръст, повече не съм "дръпнала" нагоре.

# 12
Нормално е, просто ще си едно по-високо момиче, това не бива да те притеснява! Hug

Как на 12 приключвал растежа при момичетата? Не съм съгласна.

На 13 г. приключих аз. Ръст 163- бях една от най-високите в класа до 7 клас, после в гимназията- към средата, в Университета- от не много високите.А като бях първи-втори- пети клас- първо или второ място по височина.Предричаха ми, че ще стана като баща си- 185, но за радост, не станах толкова. За съжаление, не успях да "дръпна" още малко поне

# 13
  • в страната на чудесата
Мъкааа. 176 см и 66 кила на 12 години?
ми не е нормално. но до това води плющенето и нЕкои други фактори.
И моля не бързайте да спорите - 66 кила при зряла жена, висока 176 може и да е ОК, но при 12 годишно дете с незавършено костно и мускулно развитие - ще ме прощавате.
Дете, как е положението с цикъла?

# 14
  • Велико Търново
Колко са високи родителите ти? Спортуваш ли нещо?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт