Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 13

  • 92 404
  • 731
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Адмирации към Марчева за невероятната рецепта



маковите кифли от 1966 г.
обаче половината са със шоколад.

# 466
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Нещо набързо приготвено...нещо като тутманик, нещо като месеница...нещо като нищо Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 467
  • София
  • Мнения: 15 453
Беше ми останал малко пълнеж, та направих пак лунни сладки.Този път по-добре изглеждат.И пак кекс, но този път с целувчена глазура.





# 468
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 651
Прекрaсно е дa се събудиш и дa сa ти нaпрaвили мекички Blush

# 469
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Силвичка хубави мекичкии. Виж как изглеждат през моя поглед



сигурно щото ...съм гладен

# 470
  • Мнения: 813
За добро утро един прост и вкусен сандвич от мен! 😊

# 471
  • София
  • Мнения: 10 835
Картофена салата



Крем-супа от черен дроб



Леща с домати и спанак

# 472
  • София
  • Мнения: 3 474
При мен скука в кухнята. Аз съм работещо " момиче" (излизам в 7 прибирам се в 19- 20 ч), с пораснали деца със семейства.
Мятането на месца и риба на скарата, задушените зеленчуци, яйцата и всякакви там аламинути, с които се храним не броя за готвене.
Днес правих нещо по- различно- опалянки и сандвичи с тях





На мен ми харесват, но ММ не ги приема за храна...


# 473
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
AnyHr
Цитат
На мен ми харесват, но ММ не ги приема за храна...
И на мен ми харесват...  hahaha...

# 474
  • Мнения: 22 867
AnyHr, ТМ да не е кАт ММ, той приема за храна само чиния с манджа със сос, другото......май не го брои. Екстра са ти опалянките, много ми хареса думичката! Heart Eyes Simple Smile bouquet
Тайна, голяма скомина ми правиш с тия красотички! Само гледам, мигам и......преглъщам! Heart Eyes bouquet chef
midkoо, ами ти, как можеш на тая хубава апетитна месеничка - "нещо като нищо" да кажеш! Голяма разлика да хапваш месеница или нищо! Mr. Green bouquet chef
polly, пилето изглежда страхотно! Heart Eyes Радвам се, че са ти допаднали яйцата върху пюре! Simple Smile bouquet chef
Ох, какво съм заизреждала, толкова вкусно и изкушаващо е при всички без изключение! Heart Eyes Heart Eyes bouquet chef bouquet

И аз с мекички, пробвах една рецепта от руския ми абонамент с бакпулвер, яйца и кисело мляко, бързи и вкусни, харесаха ги моите хора. Само дето снимката е лоша, апаратът ли не струва, фотографът ли newsm78....... Peace




# 475
  • София
  • Мнения: 15 453
Лабрекс, нищо особено не са, маслена сладка коричка с плънка от смлени фурми и стафиди.Ако беше с оригинални продукти, нямам представа  какви биха били.

За закуско-обяд "пене" със запържено в масло сирене.За вечеря свинско на гювеч къкри.



Гювеч, но не съвсем.Има картофи, свинско, праз, пресен лук, зелена и червена чушка, тиквички, сол,черен пипер и чаша вода и бяло вино.След няколко часа във фурната, още си има сосче, но пък е вкусно за топене, затова не отворих да се изпари.

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 18:57 от Тайна

# 476
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
labrex Я, я, я, какво е това ....яйца върху картофено пюре????????? Звучи ми много интригуваща, вкусна, непозната същевременно и лесна комбинация. Пържени картофи и яйца заедно съм показвал и е мн. вкусно, ама тваа...Лабрексче, давай бързо рецепката моля.

# 477
  • Мнения: 813
В почивния ден имах време да спретна един бърз кекс. Испитана и лесна рецепта, и винаги се получава.😊 

# 478
  • Мнения: 9 107
с такъв богат пълнеж, как няма да ни харесват Simple Smile  Ани, за моя мъж сандвичите също не са храна Simple Smile  
основната храна е надиници Simple Smile и пържоли тези дни  

Лабрекс, да се спрете  с тези тестени, че зорлем ще ме отпишете от темата Simple Smile Heart EyesKissing Heart

http://pep-4o.blogspot.com/2018/10/blog-post.html Норвежка уха, отдавна планирана, проучвана и едва вчера сготвена от мен  Рибена супа , но с много сметана и мАсло



и една доза туршия с мед https://pep-4o.blogspot.com/2016/10/blog-post_31.html



Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 18:52 от пеп-4o

# 479
  • Мнения: 22 867
labrex Я, я, я, какво е това ....яйца върху картофено пюре????????? Звучи ми много интригуваща, вкусна, непозната същевременно и лесна комбинация. Пържени картофи и яйца заедно съм показвал и е мн. вкусно, ама тваа...Лабрексче, давай бързо рецепката моля.

Ооо, midkoо, веднага, ето я любимата ми манджа от детската градина, не беше като чашата с прясно мляко, дето ме държаха на масата, докато го изпия. А аз го разсипвах по върнатите празни чаши в тавите, докато леличките не ме виждаха. Simple Smile Не знам точно как са я правили тогава, но аз си правя картофено пюре с мляко и масло и отгоре слагам изпържени на очи яйца. На мен ми е вкусно! Heart Eyes

пеп-4о, що тъй? Какво му е лошото на тестените, на тая уха норвежка едно българско тестено знаеш ли как добре ще се върже? Simple Smile bouquet

Салата и яйца по панагюрски



Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 21:04 от labrex

Общи условия

Активация на акаунт