Кученцето ми умря днес в ръцете ми.

  • 12 112
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Благодаря ви момичета, май наистина малко ми поолекна. Жал ми е, защото до сега 2 пъти буквално и се разминаваше. Единият път беше много малка и беше глътнала един осил. Преливаха и кръв, и след 10 дена в клиниката осила сам проби и излезе. После я блъсна една кола, и друга мина от горе и, но пак оцеля. Този път явно не и е било писано...

# 16
  • Мнения: 3 861
Съжалявам за загубата ти Cry
Преживявала съм същото преди години и знам какво ти е в момента. Незнам как да те успокоя, но бъди силна, а времето наистина лекува

# 17
  • Мнения: 2 529
Съчувствам ти  spoko

# 18
  • Мнения: 826
Много съжалявам за загубата ти. Cry
Имах коте,което издъхна в ръцете ми и знам какво изпитваш в момента.

# 19
  • Мнения: 2 849
 Confusedмного съжалявам за случилото се .Няма начин да не ти е тъжно ,но все някой ден е щяло да стане ,недей да носиш вина .

# 20
  • Мнения: 5 140
Бейби, много съжалявам за пинчера. Praynig

По заглавието помислих, че се е случило нещо с едно от големите кучета и се панирах. :

( spoko Weary

# 21
  • Мнения: 755
Съчувствам ти искрено и аз имам пудел , който е вече на 16год./направо си е дядка/ и много ме е страх от неизбежния завършек някой ден! Sad Съжалявам за кученцето , разтовари се с някаква физическа дейност  след като не можеш да плачеш заради детенце. Някъде трябва да избие мъката... Wink

# 22
  • Мнения: 5 370
Перфектно те разбирам, защото докато си живеех в старата къща в Горна, нон стоп сме гледали сиамски котаци. И всичките загиваха долу-горе на една и съща възраст-около 4 години.
Причината беше, че тогава някъде почваха да се разгонват яко, не умееха да се пазят, бягаха навън и двата бяха отровени, а единият-блъснат от кола.
Сега майка ми гледа на двора един почти породист, който не пуска в къщата, и си е взело и малко котараче от първото му поколение. Party Crazy Предстои да запознавам Станислав с него другата седмица и ще бъде истински интересна картинка. hahaha Joy

# 23
  • Мнения: 7 837
Уф, че тъжно  Sad
Миналият месец мъжът ми разбра, че кучката им в БГ се е поминала ве4е от старост, гледат я от 15 години. Малко му трябваше да заплаче...
Точно тези моменти ме спират да си вземем животно вкъщи. Човек се привързва много бързо и силно, а и малките деца приемат тежко такива случаи  Sad

# 24
  • Мнения: 822
Бейби,и аз съжалявам много!Но щом животинчето е имало проблем,не бива да се виниш...Надали и с по-бърза реакция бихте му помогнали.
Аз също съм от тези,които от деца са израстнали с животни наоколо и си мисля,че за мен ще е по-тежко изобщо да нямам животно отколкото да ми се налага да преживявам загуба като тази... CryЧаст от кръговрата на живота...Може би като си мислиш повече за приятните и радостни мигове,които ти е доставило приятелчето,по-лесно ще преживееш и тъжните... Hug

# 25
  • Мнения: 5 577
 Tired Face Ужасно съжалявам бебе.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Съчувствам ти!Преживяла съм го, и аз не искам друго животно вече NaughtyНяма да мога да се съвзема повторно, много е тежко Cry

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 334
Съчувствам ти  Sad И на моето кученце това му се случи. И аз не искам повече животни.

# 28
  • Мнения: 7 186
Бейби, съчувствам ти за загубата. #Puppy dog  action032

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Cry Имахме едно куче, което  много обичах. Казваше се Армани...Манчо почина от удар...да на който и да кажа все се смее - куче починало от удар(  hahaha) много смешно няма що  Cry
Брат ми го извел на разходка и едно голямо куче се нахвърлило в/у него и нашия Манчо се уплашил и сърчицето му се пръснало. Беше голяма трагедия за цялото ни семейство. Ходехме на гроба му и му слагахме кренвирши и палехме свещички. Ох, разплаках се  Cry
Днес почина кучето на баба ми. Вчера са му правили много тежка операция , надявахме се да оживее, но сутринта баща ми го е намерил умрял.

Общи условия

Активация на акаунт