Кученцето ми умря днес в ръцете ми.

  • 12 103
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Много ми е тъжно. Не искам да развалям и вашето настроение, но  много ми е тежко. Имах мини пинчер, на около 10 год(все забравям точно на колко е), и както си стоеше днес, лежеше си, и скочи, започна да залита, падна на земята на една страна, точно в краката ми и едвам дишаше. Ние с майка ми много се паникьосахме, и докато реагираме минаха няколко минути. Грабнахме я, тя дишаше още, но почти не мърдаше. Хванахме едно такси, но по пътя към ветеринарната клиника спря да диша. Занесохме я на докотора, преслуша я, и каза, че вече е мъртва, и нищо не може да направи. Попита ни какво ще правим, дали да я оставим за аутопсия, или щше си я вземем да я погремебем. Майка ми вече беше невероятно разтроена, и аз трябваше да се държа да не ревна и аз. Трябваше да реша какво да правим с телцето й, а аз се ужасявах да я разнасяме, и им казах да я вземат, и да и направят аутопсия. Платихме 10 лв. и си тръгнахме. Доктора се обади по-късно, и каза че е преяла и диафрагмата и се е пръснала.

СЕга се чувствам ужасно виновна, мислех си че ако бяхме тръгнали веднага, щяха да я спасят. Не сме я прехранвали(никой не я е хранел от в4ера), но тя си имаше някакъв проблем със стомаха от много време. Явно е било въпрос на време. Гледката е постоянно пред очите ми, а и не мога да се нарева , защото малката е постоянно около мен. Надявах се като споделя, да ми поолекне малко - ама
не.
Охх, не искам повече животни Cry

# 1
# 2
  • Мнения: 3 447
Оххх, гадно е Sad На мен така ми умря една малка сърничка, като бях малка... Може би това е една от причините да не искам да имам животно Confused

# 3
  • Мнения: 46 508
Не се чувствай виновна, до тук й е било писано ... Confused

# 4
  • Мнения: 4 806
съжалявам за случилото се, много ...

но това е част от живота - раздяла с любими същества

не е редно да не искаш повече животни. Аз също съм губила любимо куче, което е спало в мен като бебе. Но след това се появи друго, донесох го отдалече със самолет. И беше много хубаво. Да, предишното няма кой да върне, но новото е нов живот, нова радост...

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много съжалявам за кученцето ти. Ужасно нещо. Преживяла съм го и аз като теб мислих, че не искам повече животни, но сега си имам ей това животно от снимката в подписа ми. Ужасно се чувствам като си помисля, че може да го загубя някой ден

# 6
  • Мнения: 1 492
Съжалявам за кученцето и преживяното от теб Weary

# 7
# 8
  • Мнения: 7 091
Много съжалявам...
И аз съм губила така не едно, а няколко животни. Много е тежко, особено като ги гледаш толкова дълго, стават като член на семейството.
Поплачи си, ще ти мине.  Hug Cry  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 546
Кученцето ти сега си ти4а спокойно и щастливо някьде на по-хубаво място!И сигурно ви е много благодарно за оби4та и грижите през тези 10 години!

# 10
  • Мнения: 35 961
мисли за радостта, която ти е доставила, докато е била жива, а не за тъгата от смъртта   bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много ми стана криво.Милото кутре,дано поне не се е мъчело  smile3518

# 12
  • Мнения: 1 063
 smile3518,съжалявам миличка,много е тежко, защото ги гледаме като деца и те стават част от живота ни.
Ние скоро изгубихме нашето куче-догоаржентино,след коремна операция уж се оправи, минаха две седмици и мъж ми го е сварил умряло...и аз не искам повече куче,защото Криска ми беше "първото дете" и е много тежко!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Вече 9 години,не мога да се реша да си взема ново животинче.Опитахме на няколко пъти ,но не се получи,не е същото.Много съжалявам ,за твоето кученце! newsm17 newsm17 newsm17

# 14

Общи условия

Активация на акаунт