Предаване по НТВ с водеща Виолетка Здравкова!!!

  • 4 266
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 492
Сядамнай-накрая да го видя, но нищо не схващам, някой разбра ли за какво става дума?
А Виолета с тази прическа прилича на една италианска актриса, но не й знам името  newsm78

# 16
  • Мнения: 7 474
Само разбрах,,че ще има финал и май зрителите в залата ще избират победител newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 897
Ммм..дам Simple SmileНе го гледам в момента, ама я бяха давали по Веселина ТВ и тя каза че ще е асистентка в ново шоу по Нова.По начина, по който го беше описала, ми се стори че ще е доста интересно това предване Rolling EyesМай всеки който влезе в Биг Брадър, после става водещ на нещо си, не мислите ли така BlushДа взема да участвам и аз ли newsm78 Joy
Аз пък се чудя защо учих 6 години журналистика... Sick трябваше да вляза в "Биг Брадър"!

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Доста е зле това предаване.. даже и Рачков не може да го спаси  Sick

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
?
А Виолета с тази прическа прилича на една италианска актриса, но не й знам името  newsm78

Тази от сериала "Продавачки" ли?

Не се впечатлих и спрях телевизора Sick

# 20
  • Мнения: 46 492
Тази от сериала "Продавачки" ли? ...

Точно! Grinning

Имам чувството, че нарочно пеят фалшиво  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 034
Ама това някаква пародия ли е, какво е?!?! Sick

Нещо не мога да схвана смисъла.... newsm78

Разбирам, че са аматьори, но идеята им е да правят пародии ли, не може да не са се чули как пеят... #Crazy

# 22
  • Мнения: 1 616
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

# 23
  • Мнения: 6 892
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??
На мен не ми прилича да търсят таланти. Така че сигурно е другото.

# 24
  • Мнения: 3 034
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

Таланти в какво? В пародийния жанр ли? Защото в другото....

# 25
  • Мнения: 1 616
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??
На мен не ми прилича да търсят таланти. Така че сигурно е другото.
Бухтичке, и аз май клоня към твоето мнение - все пак за таланти би трябвало да се направи предварителен кастинг и да се отсее боклука, а тея сякаш от гората са събирани. От друга страна пък не намирам ни най-малък смисъл от предване, в което изпълнителите се държат като шизофреници - картинката не е нито смешна, нито разтоварваща, а... жалка... Така че и двата варианта ми се струват еднакво абсурдни...

# 26
  • Мнения: 1 616
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

Таланти в какво? В пародийния жанр ли? Защото в другото....

 Laughing Laughing Laughing Явно и ти като мен се чудиш... Ще помъдруваме още малко, пък току-виж сме схванали гениалния продуцентски замисъл...  Wink

# 27
  • Мнения: 3 034
Изгледах всички участници и все още не съм наясно предаването като гавра ли е замислено или като търсене на неподозирани необикновени таланти? Някой ще ми помогне ли да разбера??

Таланти в какво? В пародийния жанр ли? Защото в другото....

 Laughing Laughing Laughing Явно и ти като мен се чудиш... Ще помъдруваме още малко, пък току-виж сме схванали гениалния продуцентски замисъл...  Wink

 hahaha Най-вероятно "гениалния" продуцентски замисъл ще се сгромоляса с гръм и трясък след най-много третото предаване, ако продължи в този дух...
Защото наистина изглежда жалко и тъжно много повече, отколкото смешно....или пък ние нямаме чувство за хумор... newsm78

# 28
  • Мнения: 68
Ще схванем замисъл,ако имаше.Но ми се струва,че уви НЯМА! Laughing Grinning Laughing

# 29
  • Мнения: 151
Виолета е много красива жена. Ама само това Laughing
За Пеьо съм приятно изненадана - той бил музикант и
изглежда страхотно в предаването! Като пощальон
не ми харесваше толкова много. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт