Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 септ. 2018, 23:09 ч.

Искам да кажа ... (150) през септември 2018

• 108 787
  • 3 308
  •   50
Отговори
  • Ямбол
Септември като дойде, идва и новата учебна година.
Мислите ли я вече или още не?
Аз я мисля тройно.

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

Предишните теми:

# 1
  • София
Ейййй, Лили, от вратата я пусна бре Joy Успя ли да си свалиш сандалите или тъй си влезе Grin

# 2
  • Бургас
Септември ми е любим месец. Цвети има РД, ние имаме годишнина от сватбата . Все хубави поводи
Още ми е рано да мисля за първият учебен ден. Догодина е мой ред Simple Smile

# 3
Прекарах се, писах за ноктите в старата. Искам вече есен, Шугър, ей на размислих. Днес беше ужасно при нас. Ай да идва, че да свършва и тази учебна година 😉

# 4
  • Ямбол
Даже и през банята минах, пералня заредих, с мъж наредихме задачите за утре, багажът почти оправен, то няма и много и седнах, да не ви мисля утре, че няма да имам никакъв шанс да се добера до темата, че съм с тежка програма, освен, че ще ходя и на работа.

Белинда като каза за сандалите, се сетих за моя син в първи клас след първия учебен ден - влетя вкъщи с раницата и обувките и сяда на бюрото си и казва, хайде да почвам, че имам домашни.

# 5
  • София
Лили кога беше във влака,кога пусна новата тема?!?Благодаря!
Да е щастлив и успешен новият месец! bouquet

# 6
Мисля я новата учебна и не ми се иска да започва...

# 7
  • София
Ой, Лили, каква картинка тематична! Благодаря за темата!
Мислим я учебната година, със сигурност, но преди това ни чака отпуска и почивка Simple Smile

# 8
Учебната година не я мисля много, по скоро ми е криво, че най-вероятно ще пропусна първия учебен ден, понеже ще пътувам.
Септември е моят месец, имам и рожден ден. Откакто девойката е ученичка, е една идея по - натоварен, чисто организационно, но го харесвам.
Дано е успешен за всички, топъл и пълен с приятни емоции.

# 9
  • Mediterraneo
Честит ви септември. Откакто сме тук, много го обичам! Преди това ме налягаше страхотна меланхолия, направо до депресия като си помислех, че след есента идва студена, мокра и кална зима; цялата галимация с училища и детски градини и пр. Тук с нетърпение очаквам да дойде септември- не ми предстои тежка и трудна зима, само градът започва да се изпразва от туристи и леко са разхлажда.
Онзи ден взех 2 учебника за малката, купих им малко моливи и химикали и са готови за учебната година. имат раници от миналата, дрехи купувах като невидяла по време на намаленията последния месец, та готови са.

# 10
Ужас, на Никол и се отлепи нокътя на палеца на крака..държи се на косъм. Беше пожълтял, маже с едно турско за гъбички и ей сега, без да я боли го видя. Какво е това чудо ?

# 11
  • Canada
Учебната година по обясними причини не я мисля  Mr. Green

Виж, септември започвам зимата да я мисля, а след нея и отпуската март/април  Mr. Green Ей го къде е, няма и половин година  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Анджи, показвала съм, опущила си го. Стара е снимката, няма да рискувам да вадя да правя актуална, че сигурно ще го нападна, а не бива  Crazy
Скрит текст:

# 12
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Рая, ама от нищото ли се получи така? Много неприятно. Hug

Лили, много благодаря за темата. И картинката страшно ми харесва. Flowers Bouquet

Поли, в мислите си ми. Heart

Ландлейк, Hug

Фонсе, вкусно парче. Yum

Не искам да започва новата учебна година. Още ми е много лятно. Nature Sun With Face
От вчера сме изправени пред сериозно предизвикателство. За щастие е от битов характер. Вярвам, че ще го преборим, но ще ни опъне нервите няколко седмици. Помислете ме и вие с добро. Hands Pray Flowers Four Leaf Clover

# 13
  • постоянно
Фонс , сърДце нямаш с това тирамису . Пропуснах да видя щерката , но съм виждала каква красавица е . 💗
Сам се оплаква от болки в гърлото . Температурата му беше 37.5 . Дадох панадол .
Дано не развие нещо повече .
🤞

Много задушно бе днес .

Благодаря на Лилс за темата . 🦄💕

Мисля Поли и децата . 💗

Ланд , тебе искам да прегърна и да знаеш , жените сме силни , справяме се с много , дори и понякога да не го знаем или вярваме . 🦄💕🦄💕

Звартенце , ще ти стисна едни палчета , дано се развие по най -добрият за вас начин .

Последна редакция: пн, 03 сеп 2018, 00:00 от her_76

# 14
Зварте, побутнала си чехъла и тогава усетила. Как ще го махнем целия, ще " поникне" ли нов 🤔

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт