Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ноем. 2004, 09:41 ч.

Детски хирург-Варна

• 7 626
  • 8
  •   1
Отговори
  • Балчик
Искам да помоля ако някой има координати на детски хирург или уролог във Варна да ми помогне. След Нова година казаха, че трябва да ни прегледа такъв специалист и по възможност да ни видят на ехограф. Имаме проблем с тестисите ( не са се смъкнали още) и след като направим годинка нашата лекарка каза да отидем при специалист за да се разбере точно какъв е проблема. Тя се съмнява за асансьорни тестиси, но не е специалист и иска да ни прегледа такъв. Понеже в нашият град имаме само хирург, тя каза ако мога да отида във Врна на детски специалист. Само, че аз не знам при кого и къде. Моля ако някой има информация да ми помогне. Предварително благодаря.

# 1
Моя син имаше хидроцеле / след операцията се оказа че е херния/ и го оперираха когато беше на 2г и половина. Операцията направи д-р Христов от детска хирургия. Той е оперирал и децата на още три приятелки и всички са доволни от отношението му.  Друг хирург който тогава ми препоръчваха е д-р Петришки. Него може да намерите и  детска хирургия или  МЦ "Надежда".
Успех!

# 2
  • Балчик
А къде се намира детска хирургия във Варна.

# 3
Намира се в МБАЛ "Света Анна" на бул. "Цар Освободител" №100 /бившата Окръжна болница/. Детска хиругия е точно зад Центъра за спешна помощ.

# 4
  • Балчик
Благодаря!!!

# 5
Stuck Out Tongue  Zdraveite, mili mami. Az imam mnenie samo za d-r Benchev, sashto raboti v detskata hirurgia na Sveta Anna. Toi opravi herniata na sina mi, kogato beshe na mesec i polovina. Mislia, che toi zavejdashe togava detskata hirurgia, no moje i da gresha. Tia se namira tochno sreshtu kabinetite na sadebnata medicina. Kato vlezete ot zadnia vhod, vednaga v liavo. Zvanite na zvaneca i chakate pone niakolko minuti, zashtoto otdelenieto e chak v drugia krai na koridora.

# 6
  • Варна
Аз мога да препоръчам д-р Амар. Работи в отделението по урология в Окръжна болница и е хирург. Преглежда в клиника Надежда и в Еквита (Гъбата). Специалист е точно по тези работи!

# 7
  • Балчик
Днес ходихме в детска хирургия Варна. Прегледа ни д-р Христов. Каза, че напипвал единия тестис, но за по-сигурно да се направи ехография. Изпрати ни в клиниката на проф. Темелков. Там ни видя един от най-добрите специалисти в ехографията ( според д-р Христов) и за ужас каза, че тестиси нямаз. Направо съм в шок откакто се прибрах. Като анесох резултатите на д-р Христов каза, че е добре да ни види и доцента, та ни викат утре сутринта. Кой е доцента незнам, но не ми даде много надежда за грешка.
Говореше в краен случай за някакво изотопно изследване, но каза, че утре ще говорим с доцента.
  Извинявам се, че стана малко дълго, но не знам още с кого да се консултирам и какво ще стане с малкия.
  Ако някой е чувал за нещо подобно моля да ми даде съвет.

# 8
Здравей, Вемите!
Стискам палци утре при прегледа всичко да е наред!  Praynig
За съжаление нямам поглед върху Детска хирургия и лекарите, практикуващи там за да ти дам съвет, но поне искайте второ мнение! Успех утре, мила!
Да нагушкаш малкия от нас със Съни!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт